La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 594 Culés

#Tiki-taka

Wczorajsze spotkanie w domu Messiego naruszyło protokół LaLigi, która ma wszcząć postępowanie dyscyplinarne w tej sprawie. Ponadto było też niezgodne z przepisami katalońskiego rządu. [ABC]

76

6

@macio_944 czekałem na to xD

56

Fajne źródło. Podawali to na TVP ABC?

16

I cyk po 500 euro kary

15

@lukaszmatusiewicz Nie, ABC to madrycka gazeta.

128

Czyli jak wszyscy siedzą sobie w szatni przed meczem, to jest wszystko spoko, ale już w domu, to narusza protokół. To brzmi sensownie.

19

Ja bym wszystkich zawiesił. Bez nerwów będzie dla białych, no i taniej nie trzeba sędziom płacić.

5

@Jacu327 pewnie radzili sie PIS w sprawie obostrzeń.

5

Chilli klub wyda odświeżenie że to był trening taktyczny i elo...

8

Normalnie będzie karane a jak jeżdżą autobusem na mecz to już nie łamią prawa xD jakieś madryckie gazety próbują robić syf przed meczem z Atletico

5

@Jacu327 masz rację, to jest bez sensu, ale jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że w tym spotkaniu uczestniczyły też partnerki piłkarzy, to dalej jest bez sensu, bo przecież w domu partnerką też może zarazić piłkarza, który potem będzie siedział z resztą w szatni.

No ale jakby nie było, to ryzyko jest większe na takim spotkaniu. No i po coś są przepisy (durne bo durne), jednak przestrzegać trzeba.

12

@Jacu327 Przecież to ma głęboki sens. Jak piłkarze są w szatni to nie muszą mieć masek, na boisku też, ale ci co siedzą na ławce rezerwowych muszą już mieć maski i trzymać dystans. Piłkarze mogą się spotykać codziennie na treningach, mogą podróżować jednym samolotem/ autobusem, ale towarzysko już spotkać się nie mogą. Czego nie rozumiesz?

1

Cyk Barcelona zawieszona i po mistrzostwie :)

2

W Hiszpanii jest chyba ograniczenie spotkań towarzyskich do 6osób więc by się zgadzało;)

3

Oj tam oj tam - nie ma opcji aby z prawnego punktu widzenia temat ruszył. Duży metraż domu podzieli się na ilość osób i wyjdzie że każdy miał do dyspozycji po 50m2 hehe. Nie ma dowodów na to że wszyscy byli w jednym pomieszczeniu.
A imprezy życzę im takiej https://www.youtube.com/watch?v=wsrvmNtWU4E - oby tylko wygrali ostatnie mecze w sezonie!

1

Przecież oni tam wszyscy byli w osobnych pokojach. Gadali przez video przed WhatsAppa.

2

Messi wyciągnie z kieszeni 10 tysięcy euro i po sprawie

1

@mrboom ryzyko potężniej grypy mmm

0

Ciekawe czy za jakiś czas będziemy w ogóle mogli isc do kibla bez wcześniejszej zgody rzadu?

0

i cyk wszystkim testy teraz co wykrywają covida nawet w czystej wodzie - i Madryt jedzie z mistrzem :)

0

@smieszek ryzyko wirusa którzy może ci rozwalić płuca mmm zobacz że sporo piłkarzy którzy przechodzili CoViD bardzo długo wracało do zdrowia, to nie jest byle grypa

0

Gdyby zaprosił obcych, to wtedy mogliby sie przyczepić, a nie kolegów z drużyny :)

0

@franegpro gościu gram w 4 lidze , 3 treningi w tygodniu plus mecz kondycję mam lepszą myśle od całej La rambli, 11 sekund na setkę, a dwa lata temu grypa zwaliła mnie na 2 tygodnie z nóg tak że po dwugodzinnym spacerze po górach wyplówałem płuca. Dziś by mi wklepali odrazu covida u lekarza żeby zarobić piniążki. Żal mi tak zmanipulowanych ludzi

0

@smieszek ktoś pytał?

« Powrót do wszystkich komentarzy