y13

0

A jak powie "nie" to co? ;)

y13

1

@neeed ale mniej niż oferował mu Juventus w tamtym czasie

y13

0

@ShawnC a jak przyjdzie B.Silva to 5 i 6 dźwignia może być mało ;)

y13

0

@ginidal ale co taki De Jong ma zwracać jak mail zarobić po 14 mln a dostał 3 i 9!! To co ma zwracać to co w tym roku zarobi??

y13

0

@NoziX1 dokładnie było ilu on to sponsorów nie ma za sobą i co nic!!

y13

0

@forest jeszcze kwestia zaległych zarobków.

y13

0

@FCBurnley po tylu wzmocnieniach, brak ???? to porażka będzie!!

y13

0

@Przemson postawił na niego bo chciał go u siebie!! Jeżeli piłkarz idzie Ci na rękę trzeba to docenić i grać według jakichś zasad.

y13

0

@Rogo123 ale tu nie schodzisz z budżetu tylko wypłacasz w całości! Te pieniądze i tak ida w budżet płacowy

y13

0

@Lionel_Messi10 bez sensu. Kasę i tak trzeba wydać na niego a jak zostanie to przynajmniej amortyzacja się będzie zgadzać

y13

1

@Hubsao ale poco wypłacać żeby mógł iść gdzieś indziej i jeszcze dorobić. Trybuny lepsze i amortyzacja by się zgadzała.

y13

4

@Pustelnik jak ktoś szaleje za Barca to co się Dziwisz że nie chce stąd odchodzić?? ;)

y13

0

@Patry10 Depay może przesiedzieć pół sezonu na ławce a i tak pojedzie na mundial

y13

0

@kinioo ja wszystko rozumiem tylko gdy oni dostawali te kontrakty to byli w topie!! Umititi, De Jong.Brajta sytuacji nie rozumiem, bierzemy gościa z ogórka i dajemy mu sporą podwyżkę, powinien dostać tyle samo ile miał tam. A sam fakt że Barcelona się nim interesuje powinien mu wystarczyć, że może grać w takim klubie!! Jego sytuacja to kryminał dla mnie.

y13

0

@kinioo jakich darmozjadów?? Wszyscy to piłkarze o których nasz klub mocno zabiegał ;)

y13

1

Zakupy, zakupy szkoda że tylko 5 zmian jest ;)

y13

0

@Volley wszystko wyjdzie w praniu. Bartłomeu też zakładał przychody na poziomie Miliarda i jebło to strasznie. Czasy niepewne więc podejmują duże ryzyko.

y13

0

@Ryjewski może nie trzeba było szaleć z transferami?? Nie wiem ile Barca ma rocznie z praw TV. Załóżmy że 100 mln to przez 25ll lat będziemy dostawać 75 a są przyszłe okienka transferowe!!! Najpierw powinni odchudzić kadrę a później brać się za transfery. Bo za chwilę okaże się żeby zarejestrować kolejnych graczy będzie trzeba sprzedać kolejne 10%.

y13

3

Wszystko fajnie, wzmocnienia ok. Tylko sprzedał wpływy z praw TV na 25 lat w wysokości 25%. Jak startował pieprzył farmazony ilu to nie ma sponsorów ugadanych, nowe źródła dochodu do klubu że jak wygra to przyprowadzi itd. Półtora roku kadencji i żądnych nowych źródeł dochodu. Jedyny pomysł to sprzedaż przez TV wszystko inne stoi i kwiczy. Polityk, populista, farmazoniarz!

y13

0

@Volley tak ale na 25 lat pozbywasz się dochodu 1/4 dochodu z praw telewizyjnych.

y13

0

@pax przeczytałem zgadzam się że premia 9 mln to dużo. Nie wiem jak to jest uwzględnione czy po sezonie 23/34 czy jak ale te 16 zaległe rozłożone są na pozostałe lata kontaktu i uwzględnione właśnie w tej tabeli!! Przeczytaj dokładnie artykuł!!

y13

0

@pax no raczej nie. Był tu artykuł bodajże z As. Jak się kształtują i ile zarobił i zarobi brutto bez premii i było to 12, 3, 9, 18, 18 i 19 i są tu uwzględnione przesunięcia pensji z pierwszych 3 lat kontraktu. A jak by było tak jak mówisz to w tym sezonie Barcelona była by mu winna dużo więcej niż te prawie 23 mln. Bo doszłoby wyrównanie ale ono już jest uwzględnione.

y13

1

@pax tak ale to są pieniądze z lat poprzednich. On podpisał kontrakt na 7 mln netto. Jedyny problemów jego kontrakcie to premia lojalnościowa za sezon 23,/24 9mln bo te 3 za ten sezon można zrozumieć!

y13

0

@Mack10 tak ale tylko dlatego, że poszedł klubowi na rękę. Jedyny problem w kontrakcie jaki dostał to premia lojalnościowa za sezon 23/24 ponad 9mln. Jak na status jaki miał i na czasy przed pandemia to nie podpisał jakiegoś chorendalnego kontraktu. Nawet bym Bartomeu nie obarczał!

y13

1

Gość podpisał normalny kontrakt a wszyscy pomimo jadą jak po starej szmacie!! On ma kontrakt na poziomie Kessiego!! Proponuję zorientować się w jego kontrakcie najpierw?!

y13

0

@WiernyKibic111 ale on niema jakiegoś mega kontraktu!! Kontrakt ma na poziomie Kessiego! Tylko chodzi o kasę z lat poprzednich która zgodził się odłożyć i w tym roku trzeba zaczC wypłacać!!

y13

1

@leny1409 jak by to było takie proste już dawno rozwiązała by kontrakt np z Umititim ale to wiąże się z poważnymi konsekwencjami. np. , wypłaceniem całej masy do końca kontraktu. Więc nie siej farmazonów!!

y13

0

@Mack10 ale ile on zarabia netto?? 6-7 mln. Czy to jego wina że poszedł na rękę klubowi i odroczył pensję wcześniej??

y13

0

@lukkobe lepiej? Nie przesadzał bym. Dostał transfery i kontuzjowanych wcześniej graczy. Było chwilowe wow, efekt nowej miotły a później im dalej tym gorzej. A na końcu niemiecki średniak go wyjaśnił i porozstawiał jak uczniaka po kątach! Ten sezon bo zweryfikuje!!

y13

0

@LukaszFan pogoda zajebista. Kiedy rejestracja Raphini, Kessiego, Dembele, Christensena itd??

Media