waletpl
Dołączył/a: grudzień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sprzedadzą Araujo i będzie na pensje dla Rüdigera ;)
0
@ViscaBarca123 Słowo "powrót" w tym zdaniu niefortunnie użyte.
0
@Kosteq73 Rodzice pochodzą z Zamojszczyzny, a przeważnie ludzi ciągnie w rodzinne strony. No chyba, że mają inny plan.
0
"Niedawno pojawiły się informacje o możliwym odejściu piłkarza z Barcelony i powrocie do Polski."
Jakim powrocie do Polski, jak on nigdy w Polsce nie mieszkał?
1
@dominikb
"Państwowy urząd skarbowy (Agencia Tributaria) nakreśla ogólny szkielet podatkowy, natomiast na jego ostateczną formę wpływ mają lokalne urzędy. Oznacza to, że stawki podatkowe w Hiszpanii mogą być różne w zależności od miejsca zamieszkania."
Czyli sprężyna Katalońskiej skarbówki
1
Ta. Francja ma Varane'a, Kounde, Lucasa H, Kimpembe, Upamecano, Zoume, do tego obiecujący Saliba i będą Lenglet'a powoływać.
2
@Rick05 Nikt nikogo nie sprowadził. Nie są nawet blisko porozumienia z Leeds.
0
@Litman Leeds chce dwa razy tyle
0
@zaiks Na razie jest drobny rozrzut. Barca daje 35, Leeds chce 75.
1
"projekt Beckhama jest długoterminowy"
Ta, a niby chce ściągać graczy "krótkoterminowych" ;)
1
@Murazor Czyli jeśli nie kłamie w żywe oczy, nie pidpiszą umowy z cvc.
1
@S_E_B_A Tak czy inaczej, zapewne czepiam się dlatego, bo nie lubię przekręcania nazwisk czy imion :) jak na zagranicznych forach piszą często np."Lewandoski", plagą kiedyś było nazywanie Guardioli "Pepe" itp...
1
@normasubiektywna Nie sądze, żeby spadli.
0
"nie wykonamy żadnej operacji, która naraziłaby klub na ryzyko"
Czyli rozumiem, że umowa z CVC nie wchodzi w grę? Bo to nawet nie ryzyko, tylko umowa długoterminowo skrajnie nieopłacalna.
0
Pier*olenie. Gdyby nie sytuacja finansowa to by ściągał. Ale dobrze robi, że nie ściąga ich na siłę, bo dać to może i by się dało, ale ryzyko zbyt duże w obecnej sytuacji.
Nie ściąga graczy co uważają, że są ponad klub? A kto Zlatana ściągnął, gościa z największym ego w piłce nożnej?
0
@S_E_B_A Niekoniecznie, bo jest kilku norwegów o nazwisku Halland w innych klubach ;)
0
@S_E_B_A I nie Halland, tylko Håland (Haaland) ;)
0
@S_E_B_A Tylko żeby znowu ujemne nie wyszły ;)
0
@Gandalf55 Z zyskiem sprzedać Dybale? Gościu raczej nie ma za dużo poważnych ofert z kartą w ręku, a co dopiero jakby ktoś musiał za niego zapłacić. Bonus za podpis, wysoka pensja, ciągłe kontuzje...
0
Czy Barcelona interesuje się każdym graczem z czołowych lig z wygasającym kontraktem?
1
@sylweste.r Prawda jest taka, że siedział tyle lat, bo co chwile dostawał renegocjacje kontraktu z sumą jaką chciał i bonusem za podpis. Odszedł za pierwszym razem jak usłyszał "Panie, tyle to nie..."
0
W momencie przyjścia Xaviego, Barca miała 12 pkt straty do Realu i grała kupę. Od tego czasu zmieniło się dużo na lepsze. Udane wzmocnienia w zimowym okienku, Xavi wszystko ogarnął, grają pięknie, strzelają dużo bramek, zgwałcili Real w Madrycie 0:4... i po tym wszystkim mają... dalej 12pkt straty do Realu.
0
@ravek na eleven Mateusz Święcicki i Sebastian Chabiniak
4
Bez sensu dyskusja, czy zasługuje, czy nie. Nie wiem, czy zasługuje. Rynek to wyjaśni. Jeśli Barca daje mu 3, a inny klub da mu 7, to czy ktoś się zdziwi, jeśli odejdzie?
0
Czy ta umowa jest aż tak rewelacyjna? Takie United (5 lat bez jakiegokolwiek trofeum) za niewiele mniej podpisało kontrakt z TeamViewer. I to bez sprzedawania nazwy stadionu. Jakby nie patrzeć, to Bacelona chyba większa marka.
0
"Klub poprosił na razie o odrobinę cierpliwości, ale zawodnik z pewnością nie będzie czekał dłużej niż do kwietnia."
Tzn, że co zrobi?
0
@ini_barca Dokładnie. Perez jeszcze bardziej wojuje z Tebasem niż Barcelona i jakoś Real nie ma problemu z limitami płac.
0
Chyba agent go w uja robi. Powinien raczej rozważyc wypożyczenie do takiego Leeds lub Brentford. Zamulił się strasznie ostatnio. Dużo meczy MU oglądam, ale nawet na tle ogólnie kiepskiej formy zespołu on i Maguire potrafią się jeszcze na minus wyróżnić w prawie każdym meczu.
11
Redakcja zapomniała wspomnieć o zmianie skali ocen na 1-15.
1
@Jestjakjest Bo ja wiem? Atletico nieźle wychodzi na interesach z Barcą.