vit0sFCB
Dołączył/a: lipiec 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
będzie piec ;)
0
www.fcbarcelona.com - nowa stronka ;-)
0
Alexis will get the medical green light on Saturday and will be available for the league game against Athletic on Sunday. #fcblive [sport]
0
la manita!
0
Wreszcie wchodzi mój ulubieniec !
0
Jeszcze raz pozdrowię krytyków Isaaca ;-)
0
Pozdrawiam wszystkich, których skreślali Cuence po poprzednim meczu ;-)
0
Leo!!!
0
Vamos!
0
Alba, Sakho i kogoś za Alvesa i mamy ekipę ;)
0
3:2 :P
0
Wrócą Pique, Puyol i Sanchez i wróci świeżość. Gwarantuje to Wam ;)
0
La primera exploració a Pedro descarta afectació òssea. Pateix una distensió en els tendons peroneos del turmell esquerre. Demà més proves
Niech ktoś to przetłumaczy jak umie :P
0
MCPit96
Tak.. nie mam co robić tylko kopiować składu i poprawiać właściwe nazwiska piłkarzy.. ;)
0
katallonczyk16
www.twitter.com , szukasz potem FCBARCELONA i śledzisz konto po ang, kat, czy hiszp.
0
Xavi6:)
O składzie? Z twittera ;) tam podają najświeższe i oficjalne info od razu
0
benio14
Bardzo dobrze, właśnie w takich meczach musi się ogrywać ;-)
0
Valdés, Alves, Mascherano, Abidal, Maxwell, Sergio, Xavi, Cesc, Cuenca, Messi i Pedro - oficjalny skład
0
Tw Cesc: "I talked by phone with Kanoute and we've clarified what happened yesterday. We both apologized and closed the matter." #fcblive
czyli wszystko wyjaśnione ;)
0
Ahh ta madrycka prasa...
0
City pokarało ;D
0
Teraz najważniejsze to wygrać z Granadą na przełamanie, a na fotel lidera coś czuję, że nie długo wrócimy gdy Realowi przyjdzie grać mecze z najmocniejszymi drużynami w lidze, które my już mamy praktycznie za sobą.
0
haha karny!
0
Kto mówił, że dzisiaj będzie pogrom, to go pozdrawiam..
0
Messi totalny dramat dzisiaj
0
To to nic, na oficjalnym twitterze Barcy jest podane, że Pique jest na ławce ;) pewnie jakaś pomyłka z Puyolem wiec nie ma powodu do zmartwień.
Btw. Real zamknięty na swoim polu karnym :P
0
L'onze del Barça! Valdés, Alves, Mascherano, Abidal, Adriano, Keita, Xavi, Thiago, Ineista, Messi i Villa #fcblive
skład !
0
Mistrz ciętej riposty ;-)
0
KingLeonidas
chyba Ty..
0
Gremlins
A tam 3:0.. la manite wyczuwam.. ;-)