0

będzie piec ;)

0

www.fcbarcelona.com - nowa stronka ;-)

0

Alexis will get the medical green light on Saturday and will be available for the league game against Athletic on Sunday. #fcblive [sport]

0

la manita!

0

Wreszcie wchodzi mój ulubieniec !

0

Jeszcze raz pozdrowię krytyków Isaaca ;-)

0

Pozdrawiam wszystkich, których skreślali Cuence po poprzednim meczu ;-)

0

Leo!!!

0

Vamos!

0

Alba, Sakho i kogoś za Alvesa i mamy ekipę ;)

0

3:2 :P

0

Wrócą Pique, Puyol i Sanchez i wróci świeżość. Gwarantuje to Wam ;)

0

La primera exploració a Pedro descarta afectació òssea. Pateix una distensió en els tendons peroneos del turmell esquerre. Demà més proves

Niech ktoś to przetłumaczy jak umie :P

0

MCPit96

Tak.. nie mam co robić tylko kopiować składu i poprawiać właściwe nazwiska piłkarzy.. ;)

0

katallonczyk16

www.twitter.com , szukasz potem FCBARCELONA i śledzisz konto po ang, kat, czy hiszp.

0

Xavi6:)

O składzie? Z twittera ;) tam podają najświeższe i oficjalne info od razu

0

benio14

Bardzo dobrze, właśnie w takich meczach musi się ogrywać ;-)

0

Valdés, Alves, Mascherano, Abidal, Maxwell, Sergio, Xavi, Cesc, Cuenca, Messi i Pedro - oficjalny skład

0

Tw Cesc: "I talked by phone with Kanoute and we've clarified what happened yesterday. We both apologized and closed the matter." #fcblive
czyli wszystko wyjaśnione ;)

0

Ahh ta madrycka prasa...

0

City pokarało ;D

0

Teraz najważniejsze to wygrać z Granadą na przełamanie, a na fotel lidera coś czuję, że nie długo wrócimy gdy Realowi przyjdzie grać mecze z najmocniejszymi drużynami w lidze, które my już mamy praktycznie za sobą.

0

haha karny!

0

Kto mówił, że dzisiaj będzie pogrom, to go pozdrawiam..

0

Messi totalny dramat dzisiaj

0

To to nic, na oficjalnym twitterze Barcy jest podane, że Pique jest na ławce ;) pewnie jakaś pomyłka z Puyolem wiec nie ma powodu do zmartwień.
Btw. Real zamknięty na swoim polu karnym :P

0

L'onze del Barça! Valdés, Alves, Mascherano, Abidal, Adriano, Keita, Xavi, Thiago, Ineista, Messi i Villa #fcblive
skład !

0

Mistrz ciętej riposty ;-)

0

KingLeonidas

chyba Ty..

0

Gremlins

A tam 3:0.. la manite wyczuwam.. ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?