vit0sFCB
Dołączył/a: lipiec 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Medical report: Iniesta has a little rupture in his left hamstrings, he's predicted to be out for 2 weeks #fcblive
Mały uraz ścięgna Iniesty, dwa tygodnie przerwy.
0
7!!!!!
0
First unofficial medical report: Iniesta felt a little prick in his left hamstrings, wouldn't be very bad, further tests
Kontuzja Iniesty nie tak groźna! Poczuł mały ból.. czyli pewnie dla bezpieczeństwa zmiana.. :)
0
jadą jak z gównem :)
0
La manita! :D
0
Thiago!
0
!holewfcb!
Heh ale chodzi mi w ile lat on zdobył tyle tytułów co Guardiola w cztery.. :D
0
Jak to komentator mówił? W ile lat Ferguson zdobył tytułów co Guardiola w cztery lata??
0
Tak btw. na Eurosporcie powt. finału LM Barca - ManU jakby ktoś chciał powspominać to polecam :-)
0
Dobrze, że na czas wrócili i operacja Villi przebiegła dobrze ;)
0
David Villa has left the operation room. The surgery on his left shinbone would have gone well. #fcblive [golt]
0
Coś pięknego po prostu! Cieszę się, że żyje w tych czasach gdy Barca kompletnie dominuje! Vamos!
0
Znamy już skład FCB! Valdés, Alves, Piqué, Puyol, Abidal, Sergio, Thiago, Xavi, Cesc, Iniesta i Messi #fcblive #cwc
0
Wypożyczyć Torresa albo Eto'o i gra gitara. A co do transferów definitywnych to tylko transfer Soriano z Barcy B do pierwszego zespołu.
0
Czyli zagramy w napadzie pewnie Pedro-Fabregas-Messi
0
Official: Alexis Sanchez has a little overburdening of his left hamstrings. He's doubtful for Sunday's final against Santos #fcblive
0
Mascherano got hit today. Guardiola said they'll see tomorrow how the bruise has evolved. The player said he'll be fine for Sunday.
Javier możliwe, że też nie zagra w niedziele..
0
Official: Alexis was subbed out of precaution. He had some problems at his left hamstrings #fcblive #cwc
0
Anims Villa!
#animsvilla
0
Alexis ma coś z nogą więc nast. kontuzja..
0
To żart? Sanchez kontuzja?!
0
gol!
0
Barcelona line-up (official): Valdes - Adriano Puyol Mascherano Abidal - Thiago Keita Iniesta - Pedro Messi Villa #fcblive #cwc
0
i na TVP Sport
0
Dzięki za ten artykuł i zgadzam się z Twoją wypowiedzią w stu procentach! Vamos!
0
kacperowski20
Niby drobnostka ale rzeczywiście to dla mnie dziwny i co gorsza ostatnio również była podobna sytuacja...
0
Mecz świetny, pokazał, że to Pep jest większym taktykiem niż Jose. Oprócz tego, lepsza skuteczność oraz psychika zawodników! Wracamy na fotel lidera! Vamos Barca!
0
ManU przegrywa o_O
0
Żart widzę się ciebie nie trzyma ;) Dziecino do spania...
0
DJ6
Lepiej nie można tego ująć ;)