0

Medical report: Iniesta has a little rupture in his left hamstrings, he's predicted to be out for 2 weeks #fcblive

Mały uraz ścięgna Iniesty, dwa tygodnie przerwy.

0

7!!!!!

0

First unofficial medical report: Iniesta felt a little prick in his left hamstrings, wouldn't be very bad, further tests

Kontuzja Iniesty nie tak groźna! Poczuł mały ból.. czyli pewnie dla bezpieczeństwa zmiana.. :)

0

jadą jak z gównem :)

0

La manita! :D

0

Thiago!

0

!holewfcb!

Heh ale chodzi mi w ile lat on zdobył tyle tytułów co Guardiola w cztery.. :D

0

Jak to komentator mówił? W ile lat Ferguson zdobył tytułów co Guardiola w cztery lata??

0

Tak btw. na Eurosporcie powt. finału LM Barca - ManU jakby ktoś chciał powspominać to polecam :-)

0

Dobrze, że na czas wrócili i operacja Villi przebiegła dobrze ;)

0

David Villa has left the operation room. The surgery on his left shinbone would have gone well. #fcblive [golt]

0

Coś pięknego po prostu! Cieszę się, że żyje w tych czasach gdy Barca kompletnie dominuje! Vamos!

0

Znamy już skład FCB! Valdés, Alves, Piqué, Puyol, Abidal, Sergio, Thiago, Xavi, Cesc, Iniesta i Messi #fcblive #cwc

0

Wypożyczyć Torresa albo Eto'o i gra gitara. A co do transferów definitywnych to tylko transfer Soriano z Barcy B do pierwszego zespołu.

0

Czyli zagramy w napadzie pewnie Pedro-Fabregas-Messi

0

Official: Alexis Sanchez has a little overburdening of his left hamstrings. He's doubtful for Sunday's final against Santos #fcblive

0

Mascherano got hit today. Guardiola said they'll see tomorrow how the bruise has evolved. The player said he'll be fine for Sunday.

Javier możliwe, że też nie zagra w niedziele..

0

Official: Alexis was subbed out of precaution. He had some problems at his left hamstrings #fcblive #cwc

0

Anims Villa!
#animsvilla

0

Alexis ma coś z nogą więc nast. kontuzja..

0

To żart? Sanchez kontuzja?!

0

gol!

0

Barcelona line-up (official): Valdes - Adriano Puyol Mascherano Abidal - Thiago Keita Iniesta - Pedro Messi Villa #fcblive #cwc

0

i na TVP Sport

0

Dzięki za ten artykuł i zgadzam się z Twoją wypowiedzią w stu procentach! Vamos!

0

kacperowski20

Niby drobnostka ale rzeczywiście to dla mnie dziwny i co gorsza ostatnio również była podobna sytuacja...

0

Mecz świetny, pokazał, że to Pep jest większym taktykiem niż Jose. Oprócz tego, lepsza skuteczność oraz psychika zawodników! Wracamy na fotel lidera! Vamos Barca!

0

ManU przegrywa o_O

0

Żart widzę się ciebie nie trzyma ;) Dziecino do spania...

0

DJ6

Lepiej nie można tego ująć ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?