vit0sFCB
Dołączył/a: lipiec 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
killer19961996
Twój brat ma 13 lat, zgadłem? ;)
Pique mieści się w pierwszej piątce na świecie.
0
a wtedy będzie piec czarny :D
0
wielka szkoda! wielkie dzięki Rafa!
0
Teraz wszystko zależy od Marqueza. Jak dla mnie jest on potrzebny, jeśli odejdzie to trzeba ściągnąć Caseresa, świetnie się ograł w Juventusie. A co do Henrique, to wypadka z nim ;)
0
świetna sprawa, tylko kasy brak :/
0
messi199
14 mln Euro
Dajmy chłopakowi czas, ma dopiero 22 lat. Rozegra się to będzie na pewno grał pierwsze skrzypce w Barcelonie.
0
miejmy nadzieje, że uda mu się to ugrać!
0
widzów z tego co wiem chyba nie było bo są jakieś prace remontowe na trybunach
0
znaczek za wygranie Klubowych Mistrzostw Świata
0
świetny transfer! z tego chłopa będzie pożytek!
0
Już po czasie ale można jeszcze jakoś zamówić koszulkę? :/