0

killer19961996

Twój brat ma 13 lat, zgadłem? ;)

Pique mieści się w pierwszej piątce na świecie.

0

a wtedy będzie piec czarny :D

0

wielka szkoda! wielkie dzięki Rafa!

0

Teraz wszystko zależy od Marqueza. Jak dla mnie jest on potrzebny, jeśli odejdzie to trzeba ściągnąć Caseresa, świetnie się ograł w Juventusie. A co do Henrique, to wypadka z nim ;)

0

świetna sprawa, tylko kasy brak :/

0

messi199

14 mln Euro

Dajmy chłopakowi czas, ma dopiero 22 lat. Rozegra się to będzie na pewno grał pierwsze skrzypce w Barcelonie.

0

miejmy nadzieje, że uda mu się to ugrać!

0

widzów z tego co wiem chyba nie było bo są jakieś prace remontowe na trybunach

0

znaczek za wygranie Klubowych Mistrzostw Świata

0

świetny transfer! z tego chłopa będzie pożytek!

0

Już po czasie ale można jeszcze jakoś zamówić koszulkę? :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?