vit0sFCB
Dołączył/a: lipiec 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziś już Alexis i Thiago trenowali więc jest powód do pociechy jak na razie ;)
0
Afellay, recovering from a knee injury he suffered in September, has started doing exercises with the ball. #fcblive [mundo deportivo]
0
Thiago odniósł kontuzje na zgrupowaniu reprezentacji. Sam ciekaw jestem co z nim konkretnie bo nikt z klubu nie dał konkretnej informacji.
0
Dostał parę dni wolnego i od razu jego skuteczność się kilkakrotnie powiększyła ;)
0
Sklad FCB: Valdés, Alves, Puyol, Mascherano, Busquets, Xavi, Iniesta, Cesc, Pedro, Messi i Cuenca
0
popek92
Czego Ty tutaj szukasz?
0
0
Mam ogromną prośbę... Jeśli ktoś będzie miał linki do wideo z tymi rękami to proszę dodać je w komentarzach.
0
Tam była ręka...
0
skubi07
Dokładnie, nie narzeka bo jak można narzekać na coś co komuś pasuje? No ludzie bądźmy szczerzy... On teraz nie szczeka bo jest na szczycie tabeli...
0
http://kwejk.pl/obrazek/1002621/messi.html
0
Bramki Messiego
0
Rolas
Dzięki Ci za kawałek dobrej statystyki! I dzięki Ci Barco za ten wspaniałły spektakl. Po porostu genialne spotkanie! Vamos!
0
Puyol (thigh) and Thiago (shinbone) are not available for the CL game against Bayer Leverkusen tomorrow #fcblive
0
http://www.dailymotion.com/video/xour8q_referees-mistakes-in-favor-of-real-madrid-2011-2012_sport#from=embediframe
http://www.dailymotion.com/video/xp86xe_barcelona-12-penales-no-senalados-en-26-jornadas_sport
0
Obraził się... jeszcze mógł nóżką przytupnąć ;]
0
DeadHaters
Człowieku po co się spinasz? Skoro sędzią mówił, że to jeszcze o poprzednie podanie chodziło? Czyli powt. była zła co do spalonego... Eh...
0
Official: Alexis is out for 10-15 days with a small muscle tear #fcblive
0
Guardiola: "They're testing Alexis, don't know. Seeing the kind of injury, guess it'll be three weeks or more." #fcblive
Guardiola o kontuzji Alexisa...
0
Skład FCB: Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Adriano, Keita, Xavi, Iniesta, Pedro, Cesc, Cuenca
0
Boże następny...
0
Jaca real madryt
Nie chcę się czepiać ale... mając 5 lat to Ty nie wiedziałeś dobrze do czego służy tak naprawdę piłka do nogi ale to już mniejsza o to.
Chciałem też spytać czemu Ty i kolega po fachu GALACTICO! nie odpowiadacie na moje komentarze? Brak argumentów?
Btw.
http://www.fcbarca.com/40339-w-ciszy-stadionu-sukces-smakuje-inaczej-gdy-odnosisz-go-pod-wiatr.html - Polecam przeczytać, kawałek dobrego artykułu. Mimo, że od strony Barcy ale tekst jak najbardziej bez stronniczy.
0
Jaca real madryt
Drużyna młodzieżowa? Sporo ludzi tam przy nich i dość wyrośnięci są. Nawet jeśli. To Twoje zadanie. Udowodnij mi to, że to zawodnicy Barcy. Szukaj. Bo dla mnie i dla normalnych ludzi to śmieć nie dowód.
0
Jaca real madryt
0
Jaca real madryt
Tylko ja nie oskarżam nikogo tylko odpieram Twoje ataki. Zrozumiałeś? Czy jesteś na poziomie czytania literek z elementarzu ?
0
suowiq
Plus dla Ciebie.
0
W ogóle czego Wy (kibice Realu) tutaj szukacie? Kasę rozdają? Piszą recenzje na temat waszego słabego meczu z CSKA ? Z tego co wiem to nie wiec jak macie tutaj syfić to lepiej idźcie na swoje portale.
0
Jaca real madryt
Chłopcze czy myślisz, że jak tak napiszesz to będzie oznaczać, że w Madrycie nie ma aktorów? Podesłałem Ci parę linków. Jak nie widziałeś albo nie wiesz to się nie udzielaj. A jak widziałeś i wiesz o tych symulkach graczy z Madrytu to nie pierdziel, że Barcelona ma wielce aktorów.
0
galactico!
Chyba nie widziałeś tego? :D
0
Jak nazwiesz zachowania Ronaldo i "Anioła"?