0

Podajcie składy jak możecie.

0

Ta pierwsza połowa nie patrząc na bramki to średnia ale druga to firmowa gra Barcelończyków!

0

A ja teraz mam tylko nadzieje, że w 1/8 LM trafimy na dziadków z Milanu.

0

Wierzysz w to, że się nie zdecyduje..?

0

perla42

Może nie słabo... Chelsea postawiła autokar na 16 i nie biliśmy głową w mur...

0

śmiech na sali!

0

rdam

zgadzam się z Tobą

0

Barca zrobiła błąd sprzedając Ibre, ale zrobiła jeszcze większy zamieniając Eto'o na Zlatana.

0

Tragedia jak dla mnie... Chłop musiał się oswoić tak jak Henry w pierwszym roku... W tym sezonie byłby ogromnym wzmocnieniem co pokazywał w meczach przed sezonowych...

0

brawo! Jeden z najlepszych transferów ostatnich lat!

btw. koszulka doszła, wielkie dzięki!

0

Rezerwami ale coś czuje, że spokojną wygraną mamy w kieszeni =]

0

Xavi taki mały kajtek :)

0

Paczki polecone będą szły ok. 3-4 dni więc jak ktoś jedzie jutro czy pojutrze może mieć problem...

0

Pizzerman1

U komentatorów z TVP to normalne, pozdrawiam z tego miejsca p. Szpakowskiego i Szaranowicza.

VAMOS BARCA!

VAMOS MESSI!

0

hah!

0

dziwie się... Martin bardzo podobał mi się w Juventusie wiec chętnie bym go widział na nast. sezon

0

Ozil oficjalnie z Realu

0

full skład będzie, trzeba wygrać 3:0 i wysłać z kwitkiem Seville ;)

0

bez trupów proszę w składzie... zwykła pusta plotka na szczęście..

0

Widziałem go na mistrzostwach tegorocznych. Jest to moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Myślę, że poradzi sobie z tym zadaniem tym bardziej, że będzie tylko zmiennikiem Busquetsa, który i tak większych kontuzji nie przechodził, przechodzi i miejmy nadzieje, że nie będzie przechodził...

0

Hleb na sprzedaż...

0

stówa i sukcesów!

0

nie przesadzaj :P ale akcja pierwsza klasa!

0

ile można... sad, gdzie to przeczytałeś?

0

Popieram Cię azulgranka to bardzo spokojny i bogobojny człowiek, oby jak najdłużej było z niego pożytku w Barcelonie

0

Mam nadzieje, że konflikt w reprezentacji nie odbije się na grze w Barcie

0

Pyrzo_Barca

Po moim trupie :P

0

messi199

Popieram Cię w 100 %, to kapryśny dzieciak, lecz nie zmienia to faktu, że jest świetnym napastnikiem, których w Barcelonie jest full.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?