vit0sFCB
Dołączył/a: lipiec 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podajcie składy jak możecie.
0
Ta pierwsza połowa nie patrząc na bramki to średnia ale druga to firmowa gra Barcelończyków!
0
A ja teraz mam tylko nadzieje, że w 1/8 LM trafimy na dziadków z Milanu.
0
Wierzysz w to, że się nie zdecyduje..?
0
perla42
Może nie słabo... Chelsea postawiła autokar na 16 i nie biliśmy głową w mur...
0
śmiech na sali!
0
rdam
zgadzam się z Tobą
0
Barca zrobiła błąd sprzedając Ibre, ale zrobiła jeszcze większy zamieniając Eto'o na Zlatana.
0
Tragedia jak dla mnie... Chłop musiał się oswoić tak jak Henry w pierwszym roku... W tym sezonie byłby ogromnym wzmocnieniem co pokazywał w meczach przed sezonowych...
0
brawo! Jeden z najlepszych transferów ostatnich lat!
btw. koszulka doszła, wielkie dzięki!
0
Rezerwami ale coś czuje, że spokojną wygraną mamy w kieszeni =]
0
Xavi taki mały kajtek :)
0
Paczki polecone będą szły ok. 3-4 dni więc jak ktoś jedzie jutro czy pojutrze może mieć problem...
0
Pizzerman1
U komentatorów z TVP to normalne, pozdrawiam z tego miejsca p. Szpakowskiego i Szaranowicza.
VAMOS BARCA!
VAMOS MESSI!
0
hah!
0
dziwie się... Martin bardzo podobał mi się w Juventusie wiec chętnie bym go widział na nast. sezon
0
http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/es/1330010081761/noticia/Noticia/Mesut_Ozil,_nuevo_jugador_del_Real_Madrid.htm
0
Ozil oficjalnie z Realu
0
full skład będzie, trzeba wygrać 3:0 i wysłać z kwitkiem Seville ;)
0
bez trupów proszę w składzie... zwykła pusta plotka na szczęście..
0
Widziałem go na mistrzostwach tegorocznych. Jest to moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Myślę, że poradzi sobie z tym zadaniem tym bardziej, że będzie tylko zmiennikiem Busquetsa, który i tak większych kontuzji nie przechodził, przechodzi i miejmy nadzieje, że nie będzie przechodził...
0
Hleb na sprzedaż...
0
stówa i sukcesów!
0
nie przesadzaj :P ale akcja pierwsza klasa!
0
ile można... sad, gdzie to przeczytałeś?
0
Popieram Cię azulgranka to bardzo spokojny i bogobojny człowiek, oby jak najdłużej było z niego pożytku w Barcelonie
0
Mam nadzieje, że konflikt w reprezentacji nie odbije się na grze w Barcie
0
Pyrzo_Barca
Po moim trupie :P
0
gigsa, coś dla Ciebie:
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/champions-league/2009-2010/balotelli-ciska-koszulka_sto2298930/story.shtml
0
messi199
Popieram Cię w 100 %, to kapryśny dzieciak, lecz nie zmienia to faktu, że jest świetnym napastnikiem, których w Barcelonie jest full.