0

Sezonowcu wypieprzaj stąd .

0

A robben grał wogóle ?
Messi wypracował 2 setki i wszystko w temacie a ze koledzy nie wykorzystali to już inna historia poza tym Leo był potrajany .
Wygra i bezprzecznie będzie go można nazywać najlepszym piłkarzem w historii a będzie miał przed sobą jeszcze wiele lat gry .

10

90% gimbusow co się zowia sezonowcami wogóle nie ma pojęcia jakie ważne gole pedrito strzelał dla nas .Pisze dla nas bo jestem SOCI FCB i ma do tego prawo .
Szacun Pedro .Średnio gol co 3 mecze .

0

W kółko te same pytania .Na ile , za ile , czemu qurwa nie możecie sobie sami sprawdzić ...
Aha zapomniałem , że na stronie fify nie ma info po polsku .sorry

0

Yep .

0

Żeby tylko baloniki nie napompował za mocno i żeby później nie było płaczu. On jest młody i ma szczęście ze ci starsi pilkarze juz odeszli.

0

Niby ma grać.

4

A to niby dlaczego?

1

Widzę ze plaga gimbusow tutaj już jest na maxa .99,99% gra w Fife czy co tam i są zawieszeni pomiędzy światami i próbują to przenieść tutaj .

PS. mourinho ten szmaciarz jest ekspertem na yahoo uk i przewidywał ze brazil wygra półfinał i zdobędzie złoto w finale .ha ha ha z neymarem i Silva tez by przegrali.

1

I to ma być śmieszne ? To jest żałosne.

0

Przy sprzedaży za 50mln € dzielisz kwotę powyżej 33 na poł czyli 17 :2=8.5mln € i tyle poszło by na konto arsenalu wiec albo pisz porządnie albo wogóle .

0

mou to idiota i tylko dobry trener z duuuuuzym szczęściem i jedna taktyka w każdej drużynie czyli parkujemy autobus albo i piętrowy autobus a później kontratakujemy i może coś wpadnie .
Buc i arogant i śpiewał kiedyś przed laty na balkonie w Barcelonie , że kocha FCB fałszywy obłudy gad.

0

Od kiedy Rojo jest stoperem ?
No chyba ze w swojej reprezentacji tylko gra na lewej .

0

A ja wbije ciebie jak cie kiedyś spotkam bo pierdolisz głupoty , młody i głupi jesteś i mało w życiu widziałeś.

0

Racja i to jest wychowanek .

0

Skonczcie z tym cuadrado gimbusy !!!!

7

Po co on nam jak gra przeciętnie .W Barcelonie będzie większa presją niż w meczu z Brazylia i jak tak mu się będą nogi platać to ja tego nie widzę.
Są dużo lepsi za mniej.

0

Luiz i Kompany to sredniaki .Pooglądaj trochę więcej man city czy psg teraz jeśli chodzi o Luiza i będziesz wiedział o co mi chodzi.

0

Tego tak do końca nie wiadomo za to wiadomo NA PEWNO , że Alexis do LFC nie przejdzie bo w tej dziurze czyt. Miasto nie chce grać i mieszkać .Być może przejdzie do Arsenalu i to byłaby dla FCB najlepsza opcja czyt.najdrozsza tzn.min 40mln £ moim zdaniem.

7

W Barcelonie UNICEF nigdy nie był sponsorem tylko organizacja , która była przez nas co roku sponsorowana w kwocie kilku mln dolarów co roku tak dla ścisłości.

0

A kogo kurwa obchodzi ten wyzelowany podał ronaldo i jakieś pieprzone lajki na pieprzonym facebooku co stworzony został wprawdzie przez geniusza ale używają go idioci takie jest moje zdanie NT. Facebooka i tych co ho używają .Jeszcze trochę to jak do kibla będziecie chodzić to będziecie robić zdjęcia jak sracie i wrzucać na fb.

0

"Wszystko mu wychodziło na mundialu " ciekawe jak wcześniej rozegrał raptem jeden mecz !!!
I kto tu jest idiota ???

1

Ty tez jesteś wielka nie wiadomą !!!!

1

To zmień klub na białe ściery. Mi osobiście nie podoba się nic co madryckie i związane z atletico tez.

1

Ha ha ha, twoja wypłata pewnie wystarczy na, no właśnie na co , może na jakąś kolacje w tej nowootwartej restauracji.

0

Gdzie i kiedy bo ja tylko widziałem jak był faulowany a sędzia nie gwiazdał zresztą wogóle ten idiota z hiszpanii gwiazdał pod Brazylię .
Niemcy im wytlumacza i nie ma znaczenia czy byłby neymar i Silva czy nie .

Jakiś czas temu pisałem że finał Niemcy Holandia jak w 74 a o 3 Brazil Argentyna Ale zobaczymy.

0

No to się teraz popisałeś wiedzą ten cuadrado jest wart może 15mln € a ty piszesz ze wart trzydziestuparu jesteś tak głupi czy tylko udajesz !!@
On Alvesovi z najlepszych lat nie dorasta do pięt i nie mów mi ze mam go nie porównywać skoro ma nniby przyjść za podobne pieniądze. Przypominam że Dani ma najwięcej asyst do Leo więcej niż Xavi i Iniesta razem.
Cuadrado jest sredniakiem a ty gówno wiesz o piłce .

0

No a każdy tzn zawodnicy czy ludzie z szatnin w wywiadach mówią o nim same dobre rzeczy .

7

Cały czas nim jesteś.

1

Tez mi wiadomość ja o tym wiem już od 10 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?