vanulek7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Brawo zarząd wy jesteście pierdolonymi tepakami.
Aguero nie przyjdzie i dobrze .Reusa Borussia w tym sezonie nie puści .Marquinios może i będzie dobry ale narazie jest młody i niedoświadczony.Po sprzedaży Alvesa bądź co bądź lepszego od Montoyi nie będziemy mieć prawego obrońcy. Atletico niby chce Tello a my Koke i może się uda go ściągnąć ale przypuszczam że zapłacę im przynajmniej 40mln € .Bravo ten bramkarz to chyba jedyny plus bo i w sezonie i na MŚ gra dobrze i żeby jeszcze nie było jak w man utd między lindegardem i de geą ze ten drugi dopiero w drugim sezonie pokazał swój kunszt ale może to i dobrze bo nic tsk dobrze nie wpływa na formę jak zdrowa rywalizacja.Na temat Cesca i tych wszystkich klauzul to wogóle szkoda słów.
Rakitic moim zdaniem tak dobry jak Cesc nie jest i nie będzie nie u nas .
Ten z valenci mathieu na rezerwowego jak najbardziej się nadaje .
Co tu dużo pisać jestem w Barcelonie kilka razy w sezonie i tym razem chyba bez baneru z textem do zarządu chyba się nie obędzie .
0
Wypierdalaj biała szmato.
0
Bo nie masz pojęcia o piłce o stylu Barcy i o tym ze song to drewno.
1
Drewno zawsze będzie drewnem.
0
Jak cfc nie chciała płacić ani grosza do arsenalu-cena powyżej 33 mln dzielona po połowie na Barce i arsenal to powinni oddać courtois plus 33mln € .żaden bramkarz nie jest wart więcej niż 20mln €.no ale zubi to miszcz.
2
0
A wiesz czym różni się wiara od realnych szans.?
Trzeba mierzyć siły na zamiary no ale widzę , że on jak angielskie łby co turniej jada po MŚ ha ha ha a pewnie jak oni z grupy nie wyjdą choć Holandia to już nie to samo co 4 lata temu i euro juz to pokazało a chile może psim swędem jak Anglia jakoś z grupy wyjdzie.
0
A twój kretynizm polega tylko i wyłącznie na tym ze jesteś gimbusem wiesz tyle i tutaj przeczytasz .byłeś wogóle na meczu ? Od kiedy kibicujesz od 2 lat ?a sam się wymadrzasz.
0
Busi mógł odejść ile ty masz lat czubku .
1
O tych idiotach zarządzających tym klubem to szkoda gadać. Najpierw idiota rosell wielce pieprzyl do pepa ze może podpisać kontrakt in blanco a to właśnie przez niego pep odszedł. Następna sprawa to na siłę ściąganie Cesca 3 lata temu i podpisanie tej smiesznej klauzuli a teraz sprzedanie go do ruskiego miliarder za grosze a on podlaka Luiza za 40 mln funtów do psg normalnie jak to gimby w pl mówią żal. Za zawodników przeplacaja kupując a sprzedając oddają pół darmo. Cesc powinien przynajmniej za 50mln € zostać sprzedany.
Dobrze ze ja kibicuje FC BARCELONIE a tych idiotów mam już dość .
0
Wyjdź i nie wracaj .lucho widzę ze chce zabłysnąć jak pep na początku wyrzucając jednego z głównych zawodników. Szkoda gadać .
0
Jak juz tyle zespołów wymieniłeś to może mogłeś odrazu wszystkie wypisać ha ha ha .
0
Nie chce Aguero wole Reusa lepszy młodszy bardziej perspektywiczny i choć teraz ma kontuzje to jest mniej kontuzjogenny tańszy i bardziej kreatywny wyższy ...ogólnie lepszy i to niemiec wiec i solidny .
0
Bo to qurwa pudelek jest ta strona juz i tyle.
0
ta strona to pierdolony pudelek the sun i as razem wzięte .jedno wielkie pierdolenie normalnie juz qurwa czytać tego nie można .skąd wy macie te info od parówy zubiego czy może od bartomeu co się do koryta dostał a pojęcia chyba za dużego nie ma zresztą tak jak wy pseudo dziennikarze z tej strony.
0
Zawsze na początku roku jest takie okienko otwarte dla wszystkich ludzi którzy chcieli by pojechać na finał .Chyba jakoś pod koniec lutego do końca kwietnia na stronie uefa .Trzeba wybrać rodzaj -cenę biketu/ów bo można chyba nawet 4 jednorazowo kupić np. 2 2 rodzic/e z dzieckiem/mi no i trzeba mieć kartę kredytową i podać jen numer. To chyba jedyna możliwość dla zwykłych zjadaczy chleba no chyba ze Barça awansuje do finału a ty jesteś soci złożysz aplikacje i cie wylosuja.
0
Ten wyżej trochę sarkazmem i szyderą poleciał a ty to łyknołeś jak młody pelikan ha ha ha
0
Ty lepiej tam idź sezonowcu. Ile DZIĘKI LEO wygraliśmy a ile Alexis spieprzyl. PORAZKAMI nie można obwiniać tylko Leo bo wygrywa i przegrywa cała drużyna a przy okazji odbierania nagród indywidualnych Leo zawsze to podkreślał!!.
Jak w 2012 graliśmy półfinał w Londynie z cfc to Sanchez 3 setki po podaniach Leo zjebał , to tylko jeden przykład z wielu i pamiętam dobrze , że w rewanżu to Leo nie strzelił karnego , który mógł dać nam awans i obronę tytułu LM pierwszy raz w historii no ale to już historia.
Wracając do tematu to kogo to obchodzi , że Sanchez nie gra dobrze w parze z Leo a MŚ czyt.Hiszpanie potrafią i mówią o Leo w samych superlatywach.
0
"Od razu po zmianie stron na murawie pojawili się Villa, Cazorla i Silva, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Szczególnie wejście piłkarze Manchesteru City znacznie ożywiło poczynania hiszpańskiej ofensywy."
Tylko Silva gra w City wiec redaktorki kolejna pomyłka.
0
Salga y no vuelvas.
0
masz ból dupy ? Co to za gimbusiarski tekst.
0
Pedro to wychowanek i dlatego trzeba dać mu szansę i więcej okazji.Pedro w sumie późno debiutował i strzelał bardzo ważne gole we wszystkich kategoriach rozgrywek. Alexis to tylko najemnik.
Myśl o całym składzie złożonych z samych wychowanków napawa mnie dumą no ale co sezonowcy mogą o tym wiedzieć.
0
Alexis to raczej się miota w większości sytuacji i potyka o własne nogi.
0
Możesz podać nazwę tego kanału z nc+ 469
0
No i gdzie zmieścisz Aguero Reus a Leo Neymara Pedro i Deloufeu ?
Sancheza Tello sprzedać Pedro zmiennikiem Neya a Deloufeu zmiennikiem Reusa.
Oczywiście Cesc powinien grać w środku z Iniesta .
0
Prawda boli a Polacy zawsze będą tacy jacy są obecnie no może nie wszyscy ale dużą większość.
0
Co do niektórych zawodników realu mogę mieć ale napewno nie do samego klubu pedałów .Dobrze napisał, polać mu choć jest gimbusem zresztą jak 90% na tej smiesznej stronie co już jest jak pudelek. Zastanawiam się tylko za co Barça tych tu redaktorków wyróżnia jak oni poprostu kopiuja artykuły z oficjalnej strony FCB i dodają plotki ploteczki czyli pudelek jak nic.
Kibicuje FCB od około 92r, od 2001r obejrzałem wszystkie ligowe mecze FCB transmitowane w tv albo w necie , wcześniej jak tvp transmitowała LM lub inne mecze to tez wszystkie obejrzałem . Bylem na tylu meczach na CN , że te 90% z was nigdy nie będzie .6 ostatnich ligowych klasyków w Barcelonie plus 2 finały pucharu w Valencii plus wiele więcej.Napisałem to tylko dlatego żeby pokazać jakim wielkim fanem jestem , byłem i będę a nie żeby się chwalić jak co niektóre gimby pewnie pomyślą.
Każdy mecz jest przezemnie analizowany a mecze takie jak manita z realem oprócz tego ze widziałem z poziomu trybun to obejrzałem w tv ze 20 razy.
Jak czytam te niektóre komentarze to mnie krew zalewa .
Wypierdalac białe szmaty i sezonowcy stąd ale już ha ha .
A teraz redaktorki kolejnego bana na 2 miesiące tym razem .
0
Może tak się nie wyraziłem ale on jest za słaby na Barce i od początku tak mówiłem.
0
Jestem pewien że żeluś zostałby sprzedany i jacyś inni kupieni a z Leo by że zależało czy chciałby odejść czy zostać .Jestem pewien ze ten dziad perez nawet by się żelusia nie pytał tylko juz szykował
by transfer Suareza i kogoś jeszcze.
1
Ta bo bo Cesc jest bardzo słaby technicznie ty gamoniu.