vanulek7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
stary bez urazy ale wez pisz po ludzku bo tego qurwa czytac sie nie daje normalnie .rozumiem jakbys raz czy dwa tak napisal ale ty ciagle takze ogarnij to ...wiem moge tego nie czytac ale casem czytam i nie moge poprostu ..izgam z tego twojego stylu .
VAMOS
0
ile ty masz lat ? ma kontrakt wazny jeszcze 2 lata wiec maks 50 mln bo za rok to juz bedzie mniej a za dwa nic.
0
pierdolnij sie w glowe jak song jest dobry !!!!
1
za czesto lapie kontuzje i nie jest az taki super i tyle to juz wolalbym reusa lub hazarda.
0
jesli do cfc to tylko za Hazarda wymiana .Sprzedalbym lub wymienil sie z cfc tezs sanchez na Thibaut Courtois i tyle w temacie jesli mou takim jest cwaniaczkiem.Koke narazie jeden sezon i juz podniet .Fabs powinien zostac i jesli L enrique go sprzeda a nie kupi np. Hazarda lub kogos o podobnej dynamice to jest idiota.
1
0
Katastrofą to jest twoja wypowiedź i to ,ze jesteś bezmozgowcem !!
Dani jest zajebisty I może być tak, że długo nie znajdziemy kogoś takiego jak on.Moze gra słabiej ale zasługuje na szacunek i to po jego podaniach właśnie Messi ma najwięcej bramek, więcej niż po podaniach Xaviego i Iniesty razem .Rasizm trzeba tępić tak samo jak takich idiotów jak ty.
Zgadzam się tylko co do facebooka .jakiś łeb miał pomysł a ludzie to łykneli.
Ja tego gówna nie mam i nie potrzebuje się dzielić , chwalić etc.z innymi prywatnym życiem i sprawami.
1
A może flash Gordon , Spider-Man; Batman , Superman , Joker , wtedy nikt nas nie zatrzyma.
0
Ty być gimbus i zjeb genetyczny.
0
Jak zobaczyłem tego newsa o śmierci to aż mnie ukuło w klatce piersiowej i dopiero po chwili do mnie dotarło ze on odszedł.
0
vanulek7 Polecają 1
1 godzinę temu · Edytowano
Przestańcie wypisywać te brednie.R10 nie był wychowankiem i został kupiony w dojrzałym wieku no i grał zajebiście .Messi tu dorastał i co by nie mówić to osiągnął o wiele więcej od Ronniego i nawet na olimpiadzie go pokonał. Wierzę , że Leo wygra z Argentyna MŚ i zamknie wszystkim usta raz na zawsze i , że ta wygrana da mu takie kopa i zastrzyk energii i luzu , że będzie niszczył przeciwników na boisku .Neymarowi z kolei przegrana da motywację do ciężkiej pracy i chęć udowodnienia , że on ten jest bardzo dobry tak jak Leo i miejmy nadzieję na ich wzajemną współpracę na boisku.
PPamiętajcie ile Messi dla nas zrobił ile goli strzelił i ze ma tylko 26 lat jest juz najlepszym strzelcem FC BARCELONY w historii , w la lidze i lidze mistrzów prawie tez .
Messi sam zawiesił poprzeczkę bardzo wysoko i wydaje mi się ze 50 goli w lidze juz nie strzeli ale nie zmienia to faktu ze jest najlepszy ze jest tylko człowiekiem ze może się boi patrząc ilu dobrych zawodników złapalo poważne kontuzje i na pewno ma w podświadomości tez swoje kontuzje z tego sezonu.
Nie można go obwiniać .Wygrywa drużyna i przegrywa drużyna.
Te plotki mnie śmieszą tak samo jak te ze Leo niby kogoś w madrycie opluł albo że Tello kiedyś na treningu zgnoił albo że niby on te walki robił z podatkami.
Leo kocha grać w piłkę i w meczu z realem w lidze 4-3 było to znowu widać.
Nie mamy dostępu do szatni a wszyscy z szatni mówią o Leo zawsze dobrze i nie wierzę ze jeśli by tak nie było to by mówili nieprawdę.
VAMOS BARÇA
POJADĘ I 3 RAZ DO WALENCJI NA FINAŁ CDR Z realem NAWET JEŚLI MIELI BY PRZEGRAĆ PONOWNIE TAK JAK 2 OSTATNIE FINAŁY.
Nie wierzcie w plotki i wierzcie w drużynę która chyba kochacie i z którą powinniście być na dobre i złe.
Visca Barça .
1
Choć jestem soci FCB to musze napisać ze ten szmatlawiec as ma rację bo bylem i widziałem jak krzesełka łamali i 3 lata temu było identycznie.
0
Ten szmaciarz jest od białych no ale pewnie nigdy na meczu nie był i jest sezonowcem takim jak ty wiec obaj stąd wypi.....jcie .
0
Wyjdź i nie wracaj razem z innymi gimbusami.
2
Ty tez wyjdź i nie wracaj filozofię od siedmiu boleści !!!
1
1
Przestańcie wypisywać te brednie.R10 nie był wychowankiem i został kupiony w dojrzałym wieku no i grał zajebiście .Messi tu dorastał i co by nie mówić to osiągnął o wiele więcej od Ronniego i nawet na olimpiadzie go pokonał. Wierzę , że Leo wygra z Argentyna MŚ i zamknie wszystkim usta raz na zawsze i , że ta wygrana da mu takie kopa i zastrzyk energii i luzu , że będzie niszczył przeciwników na boisku .Neymarowi z kolei przegrana da motywację do ciężkiej pracy i chęć udowodnienia , że on ten jest bardzo dobry tak jak Leo i miejmy nadzieję na ich wzajemną współpracę na boisku.
PPamiętajcie ile Messi dla nas zrobił ile goli strzelił i ze ma tylko 26 lat jest juz najlepszym strzelcem FC BARCELONY w historii , w la lidze i lidze mistrzów prawie tez .
Messi sam zawiesił poprzeczkę bardzo wysoko i wydaje mi się ze 50 goli w lidze juz nie strzeli ale nie zmienia to faktu ze jest najlepszy ze jest tylko człowiekiem ze może się boi patrząc ilu dobrych zawodników złapalo poważne kontuzje i na pewno ma w podświadomości tez swoje kontuzje z tego sezonu.
Nie można go obwiniać .Wygrywa drużyna i przegrywa drużyna.
Te plotki mnie śmieszą tak samo jak te ze Leo niby kogoś w madrycie opluł albo że Tello kiedyś na treningu zgnoił albo że niby on te walki robił z podatkami.
Leo kocha grać w piłkę i w meczu z realem w lidze 4-3 było to znowu widać.
Nie mamy dostępu do szatni a wszyscy z szatni mówią o Leo zawsze dobrze i nie wierzę ze jeśli by tak nie było to by mówili nieprawdę.
VAMOS BARÇA
POJADĘ I 3 RAZ DO WALENCJI NA FINAŁ CDR Z realem NAWET JEŚLI MIELI BY PRZEGRAĆ PONOWNIE TAK JAK 2 OSTATNIE FINAŁY.
Nie wierzcie w plotki i wierzcie w drużynę która chyba kochacie i z którą powinniście być na dobre i złe.
1
Przestańcie wypisywać te brednie.
0
widok z mestalla dobry mialem co nie zmienia faktu ,ze jestem zawiedziony troche bo liczylem na minimalmna wygrana lub dogrywke no ale zycie...
widzialem flage za bramka z gizycka !!!
0
moze i sie stara ale kiepsko mu wychodzi no ale to jego pierwszy sezon w europie wiec mu wybaczam ale jesli w nastepnym bedzie tak samo kiwanie ,przewracanie i bezproduktywnosc to juz bedee go jechał.
0
Ja tez zwłaszcza ze tam będę ponownie.
VAMOS Barça
4
Tak Reus sie nie nadaje a Luiz tak .Ile ty masz lat i jak długo interesujesz się piłką nożną ? Od wczoraj pewnie !!!
0
No to poszedłes ostro po bandzie z tym Alcàntara. Ha ha ha
0
Jak by Xavi tak prowadził Barce jak się wypowiadał po meczu z atl w lidze mistrzów no to ja dziękuję.
0
Już za 3 dni będę tam ponownie po 3 latach także tym razem wygramy .
VAMOOOOOOS BAAAAARCA .
0
Wyjdź mi stąd bo nie mogę już tych bzdetow czytać wypisywanych przez dzieciaki co pewnie nigdy na meczu nie były i kibicuje ... od niedawna a opinie jak chorągiewki na wietrze co mecz to inne.
0
Song i Alves out ale trener moze zostac.
0
Jedzie ktoś na finał to pisać do mnie .
0
Nie cierpię tego gimbusowatego zwrotu "ból dupy".
0
Popieram w 100% i zawsze tak mówiłem.