vanulek7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No i komentarz z postu powyżej wszystko tłumaczy .Typowy g to jesteś ty .Czytanie ze zrozumieniem sie kłania tym bardziej, że o Niemcach napisałem pełnym zdaniem a o Argentynie w skrócie no ale widocznie dla ciebie celowo z małej z braku szacunku to duży problem.
http://m.fifa.com/worldcup/matches/round=255959/match=300186501/live-blog.html
0
Ha ha Potrafisz czytać ze zrozumieniem ?!!!
gdzie widzisz , że napisałem , że Argentyna oddala 10 strzałów w światło bramki? .Raczej nie chłopie !!!
Przeczytaj jeszcze raz i przyznaj się do błędu.
PS. Ja sprawdziłem u źródła czyli na stronie fifa a ty gdzieś hm kogo to obchodzi .Ja ma rację a ty nie !!!
0
A czy piłka to nie gra błędów .To był błąd przeciwnika .W dogrywce Niemcy byli lepsi ale w 90m byli poprostu przeciętni przeciwko słabej Argentynie.Zanim zaczniesz wygłaszać i powielać te swoje brednie to sprawdź fakty .Raport fifa z meczu finalowego :Niemcy 10 strzałów z czego 7 w światło bramki w 120 minutach a Argentyna 10 /2 także nie miałeś racji i wiedziałem to od początku !!!
0
A tak z innej beczki łuknolem na twój profil z czystej ciekawości -jesteś może 3 osoba na której profil zajrzałem i co tam zobaczyłem
Kibicujesz Barcelonie i chelsea chyba cie poje .....ło
Ulubiony zawodnik Messi ,ok może być inny ale żeby w jednej lini ronaldo chyba znowu cie poje..ło no chyba , że chodzi o tego z Brazylii no bo kojarzę tylko Nazario de Lime .
WTF MAN .
2
Co próbujesz udowodnić ?
1
Do barcaforever24@
Może i nie oddali strzalu w światło bramki w 90 minutach za to byli lepsi w tym czasie i stworzyli kilka dogodnych sytuacji .Niemcy w 1 połowie oddali 2 strzały w światło bramki tylko 2 i tylko jeden był mocny i mógłby być groźny ale Romero nawet się nie poruszył poprostu sparowal ten mocny strzał .W 2 połowie oddali chyba 3 z czego jeden po kontrataku był groźny i to tyle .
Argentyna najlepsze sytuacje miała w 20 m -Higuain1/1 i w 47 m Leo po kontrze oddał strzał i piłka minimalnie minęła lewy slupek Neuyera .Oprócz tego Argentyna miała kilka groźnych akcji z których mogły i powinny paść gole a Niemcy klepali bez sensu jak Barça w zeszłym sezonie .
Nie mam nic do Niemców ale w 90 minutach byli gorsi no i wiadomo , że piłka nie jest sprawiedliwa.Holendrzy tez płakali i lamentowali a nic nie pokazali w półfinale .Roben wogóle jakby nie grał w 1 połowie a w 2 dopiero pod koniec zagroził bramce Romero 2 razy w sumie prawie zagroził bo Masche zablokował jego strzały .
Może Argentyna będzie bardziej zrównoważona za 4 lata i napastnicy będą coś grali.Messi grał w 2 lini a Argentyna miała ogólnie małe posiadanie piłki a mimo to stworzyła większe zagrożenie niż Niemcy a w półfinale Leo wypracował 2 setki kolegom ale ci je zmarnowali.
Nie ma co gdybać co by było .Każdy ma prawo do swojej opinii.
VEB
0
A dlaczego drugi ?
Taki Pele zdobył 3 ms ale tylko w tych pierwszych jako młodzik odegrał znaczącą rolę .W drugich nie wyszedł z grupy .W trzecich złapał kontuzje a w 4 był już stary. Mimo to ma 3 złote medale .Dla mnie oglądanie go na żywo na CN lub innym stadionie i w tv to zaszczyt.Nie interesuje mnie jego życie prywatne poprostu i te afery.
0
1
Powinni wyjść z 2 i grać z Holandia w 1/8
1
david luiz ten podlak z Silva u boku jest 10 razy gorszy od Piqe bez Puyola przy nim.
0
Ostatnie 2 lata grali pod koniec października .Bylem widziałem wiec ten ostatni mecz będzie grany w niedziele i Luis będzie na ławce .
1
Nie pisz bzdur jebany idioto !!@
Tito odszedł bo był chory i wolał to zrobić niż osłabić BARÇE. Abidalowi zaproponowano stanowisko w sztabie mając na myśli jego chorobę ale on chciał grać jeszcze wiec nie pisz bzdetow imbecylu .
0
Jebane angielskie śmiecie co mogły napisać o kimś kto w pojedynkę ich wysłał do domu podczas MŚ i w pojedynkę ich ograł .
Angole od 66 roku nic nie wygrali nie byli nawet w półfinale w 1996 na euro na własnej ziemi.Ten kraj jest multi kulturowy ale tak samo rasistowski jak chyba żaden inny w którym mieszkałem i pracowałem. Oni uważają się za lepszych od innych .daily mail to zwykły szmatlawiec który po będzie pisał w inną stronę jak a suarez rozegra dobry sezon zakończony trofeami a jestem pewny ze tak będzie.
0
PO a Glen Johnson to niby na jakiej pozycji gra.
0
Bo będzie przynajmniej na papierze w wyjściowym składzie a w czasie meczu to i Ney będzie tam grał i Leo i Luis a ty lepiej Poucz się trochę .
0
Kolejny idiota .skończ z tym cuadrado.
0
A ty qurwa co kolejny agent z Barcelony co ma info z 1 szej
Ręki od zubiego .
Śmieszny jesteś .
0
Co za śmieszny tekst !!!
Redaktorzy tej strony kopiuja jak leci info z oficjalnej strony FCB plus jakieś plotki z pudelka sportowego dodają a ten tekst jest napisany tak jakby mieli info z 1 szej ręki tzn.od kogoś z klubu przynajmniej a tak nie jest .Ten tekst to poprostu kolejna żenada !!!! Ta strona to ogólnie juz dawno powinna nosić nazwę FC ŻENADA. NIE GODNI JESTEŚCIE PISAĆ O FCB .
0
Innej opcji nie widzę z tym ze to powinno być tajemnica tego kontraktu i powinien tak naprawdę o tym wiedzieć tylko Suarez jego agent i prezydent FCB a reszta powinna tylko spekulować o tym czy jest czy nie.Musi być coś takiego żeby już więcej nie był zawieszony i tyle a za co to mnie mało obchodzi.
3
Skończ z tym cuadrado i inni też .
0
Jak Cesc grał fatalnie od stycznia do maja to jak grał Xavi Song Masche Piqe Alves Pedro ??? Kolejność przypadkowa sezonowcu.
1
Ha ha kolejny pan polonista .odczep się od niego błędy się zdarzają zwłaszcza jak się używa autouzupelniania w smartfonie
1
Co za głupie pytanie .
4
Ale z 7 gryzł.
0
I bieganie bez celu , potykanie sie często o własne nogi i pedalskie podciąganie spodenek pod jaja .
4
Jakiego najlepszego ha ha ha jesteś idiota jakich tu pelno .Sanchez nie spełnił pokładanych w nim nadzieii i poziomu najlepszego piłkarza świata nigdy nie osiągnie.
0
Najlepszy od 6 lat mimo kontuzji w ostatnim sezonie bezpodwazalnie byl/jest/będzie Messi a Alexis hmm nie spełnił pokładanych w nim nadzieji .
0
Gdyby oni tu byli Ibra i y.toure to gdzie byłby busi i Messi ?
0
Jedno i drugie tzn.wiadomo ze Suarez przyjdzie i przez to wiedział ze będzie na ławce no więc czekali na jak najlepszą ofertę a on sam też .
0
Jak juz to 1.5 mln € mądralo.