O sobie

  • Zainteresowania SOCIO FCB, ŻUŻEL
  • Ulubiony zawodnik MESSI , INIESTA , ABIDAL
  • Ulubione zespoły FCB i UNIA LESZNO
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie 4577
  • Liczba komentarzy 508
  • Polecenia 202

Komentarze

0

Nie nie bialy i nie przypisuj mnie do tych białych scierw !!!
Czekam z radością na bana a prawda w oczy kole .
redakcja wielkie gówno robi tylko i kopiuje artykuły z oficjalnej strony plus dodaje gówniane info typu pudelek sportowy .

0

2

Jakoś w Paryżu tego nie pokazał .

0

M N S to brzmi lepiej i tez w takiej kolejności przyszli do klubu .

0

ALe mogli powiedzieć cescowi nigdzie nie idziesz i sprzedać Pedro I tyle w temacie .

Zobacz wszystkie

11

Matka wie ze ćpiesz ?

10

90% gimbusow co się zowia sezonowcami wogóle nie ma pojęcia jakie ważne gole pedrito strzelał dla nas .Pisze dla nas bo jestem SOCI FCB i ma do tego prawo .
Szacun Pedro .Średnio gol co 3 mecze .

7

W Barcelonie UNICEF nigdy nie był sponsorem tylko organizacja , która była przez nas co roku sponsorowana w kwocie kilku mln dolarów co roku tak dla ścisłości.

7

Po co on nam jak gra przeciętnie .W Barcelonie będzie większa presją niż w meczu z Brazylia i jak tak mu się będą nogi platać to ja tego nie widzę.
Są dużo lepsi za mniej.

7

Cały czas nim jesteś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?