vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Mieliśmy ich martwych a podaliśmy im tlen.
0
Teraz to jest sraka....
0
WAKE UP BARCELONO!!!!!
3
Mogli wygrywać 3:0 remisują 1:1.....
16
Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić...
3
Komentarz usunięty
0
Panie Turek,możesz pan kończyć już ten mecz!!!!
32
Bartomeu!!!! Podpisz ten cholerny kontrakt z Alvesem!!!!
0
Trzeba przyznać,że mimo upływu lat ten Buffon to jest kocur w bramce.
0
Finałów się nie gra.Finały się wygrywa.
VeB!!!!
0
Po pierwszej połowie widać było,że stawka meczu ciąży jednak na piłkarzach.Zobaczycie jak pięknie zagra Barca w drugiej połowie.
2
Masche przespał dzisiaj pierwsze minuty ;D
15
Szkoda,że nie przypieczętowaliśmy tej przewagi bramką na 2:0,ale i tak gramy bardzo mądry futbol.
2
Jedno serce,jedno bicie Barcelona ponad życie!!!!!
18
Idę uprzedzić sąsiadów przed możliwym darciem ryja :D
11
Szczęśliwe koszulki Barcy już ubrane na finał? ;D
0
Laboga nawet w Barcelonie musiał ubrać się w Adidasa.....
0
ohoooo,Szpakowski komentuje to w takim razie możemy spodziewać się Maradony na meczu.
1
Nie mogę patrzeć na tego Lab****e.Ten człowiek nie ma w sobie nic z obiektywności.Nawet w taki dzień musi działać na niekorzyść Barcy....
0
W obliczu sankcji FIFA jest to chyba rozsądna decyzja.Nie sądzicie tak?
0
Wyrazy współczucia dla Giorgio.Opuszczenie tak ważnego meczu musi być z pewnością wielkim ciosem dla piłkarza i klubu.
0
Serce mi się kraja kiedy widzę naszego Xaviego odchodzącego z Barcelony.Masz rację:Do szybkiego zobaczenia!!!
1
Do tej pory dziwię się jak tak skorumpowana organizacja miała czelność zarzucić FC Barcelonie jakiekolwiek niedogodności i to jeszcze w sprawie transferów nieletnich!!!
Powinni natychmiast znieść ten zakaz....
0
To pokazuje,że mimo posiadania tak świetnego napastnika jakim jest Suarez,Barca potrzebuje jeszcze jednego dobrego napadziora.
2
The Best Playmaker Ever
3
Genialny film,cudowna historia.Zachęcam do oglądania.
1
Zobaczcie jak sfrustrowane są władze Realu.Żeby pokazać jakikolwiek puchar to musieli pożyczyć ten od koszykarzy :D
3
Szkoda,że z Juventusem tyle nie strzelał :D
0
W końcu Crsitiano musi jakiś tytuł zdobyć :D
Osobiście w ogóle się tym nie przejmuję.Trofea zespołowe są najważniejsze,radzę wszystkim o tym pamiętać.
Visca el Barca,Visca el Catalunya!!!!
0
Czas teraz ogarnąć Instagrama po zdjęcia posypią się w ogromnych ilościach :D