11

Mieliśmy ich martwych a podaliśmy im tlen.

0

Teraz to jest sraka....

0

WAKE UP BARCELONO!!!!!

3

Mogli wygrywać 3:0 remisują 1:1.....

16

Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić...

3

Komentarz usunięty

0

Panie Turek,możesz pan kończyć już ten mecz!!!!

32

Bartomeu!!!! Podpisz ten cholerny kontrakt z Alvesem!!!!

0

Trzeba przyznać,że mimo upływu lat ten Buffon to jest kocur w bramce.

0

Finałów się nie gra.Finały się wygrywa.
VeB!!!!

0

Po pierwszej połowie widać było,że stawka meczu ciąży jednak na piłkarzach.Zobaczycie jak pięknie zagra Barca w drugiej połowie.

2

Masche przespał dzisiaj pierwsze minuty ;D

15

Szkoda,że nie przypieczętowaliśmy tej przewagi bramką na 2:0,ale i tak gramy bardzo mądry futbol.

2

Jedno serce,jedno bicie Barcelona ponad życie!!!!!

18

Idę uprzedzić sąsiadów przed możliwym darciem ryja :D

11

Szczęśliwe koszulki Barcy już ubrane na finał? ;D

0

Laboga nawet w Barcelonie musiał ubrać się w Adidasa.....

0

ohoooo,Szpakowski komentuje to w takim razie możemy spodziewać się Maradony na meczu.

1

Nie mogę patrzeć na tego Lab****e.Ten człowiek nie ma w sobie nic z obiektywności.Nawet w taki dzień musi działać na niekorzyść Barcy....

0

W obliczu sankcji FIFA jest to chyba rozsądna decyzja.Nie sądzicie tak?

0

Wyrazy współczucia dla Giorgio.Opuszczenie tak ważnego meczu musi być z pewnością wielkim ciosem dla piłkarza i klubu.

0

Serce mi się kraja kiedy widzę naszego Xaviego odchodzącego z Barcelony.Masz rację:Do szybkiego zobaczenia!!!

1

Do tej pory dziwię się jak tak skorumpowana organizacja miała czelność zarzucić FC Barcelonie jakiekolwiek niedogodności i to jeszcze w sprawie transferów nieletnich!!!
Powinni natychmiast znieść ten zakaz....

0

To pokazuje,że mimo posiadania tak świetnego napastnika jakim jest Suarez,Barca potrzebuje jeszcze jednego dobrego napadziora.

2


The Best Playmaker Ever

3


Genialny film,cudowna historia.Zachęcam do oglądania.

1

Zobaczcie jak sfrustrowane są władze Realu.Żeby pokazać jakikolwiek puchar to musieli pożyczyć ten od koszykarzy :D

3

Szkoda,że z Juventusem tyle nie strzelał :D

0

W końcu Crsitiano musi jakiś tytuł zdobyć :D
Osobiście w ogóle się tym nie przejmuję.Trofea zespołowe są najważniejsze,radzę wszystkim o tym pamiętać.
Visca el Barca,Visca el Catalunya!!!!

0

Czas teraz ogarnąć Instagrama po zdjęcia posypią się w ogromnych ilościach :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?