vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawdę mówiąc to już się zgubiłem z ilością kandydatów,a co dopiero z ilością ich obietnic!!!!
0
#Joanmusisz ;D
1
Bramkę na 1:1 strzela FC Barcelona :D
1
"Jednego dnia jesteś bohaterem, drugiego kawałkiem gówna"
~Leo Beenhakker.
Vamos Dani!!!
2
#Bartomusisz ;D
15
Panie i Panowie!!!
W ten oto wspaniały sposób,przy wspaniałej muzyce,ze wspaniałymi trofeami i jeszcze lepszymi piłkarzami pozostaje nam oficjalnie pożegnać się z sezonem 2014/15.
Był to doprawdy piękny sezon,pełen emocji i zwrotów akcji.
Chyba nikt w styczniu nie spodziewał się,że 7 czerwca będziemy świadkami tak cudownych scen na Camp Nou.
Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim piłkarzom,ale także kibicom na forum,w Katalonii i na całym świecie!!!
Vamos Barca!!!!
19
Mały Thiago jaki wpatrzony w ten spektakl :D
1
Muzyka z Batmana
1
Jak dobrze,że po takim sezonie zostaje jeszcze Copa America.
Przynajmniej będzie jakaś styczność z wielkim futbolem ;D
1
Szkoda,że Barca nie ma już swoich ultrasów.
Jednak kibicowanie w Katalonii jest bardzo specyficzne.Musicie to przyznać.
13
To jest frustrujące,że tak wspaniały klub ma takich słabych kibiców.
Oni oczywiście są obecni cały czas,jednak zostali chyba niesamowicie rozpieszczeni przez piłkarzy i nie doceniają trudu jaki musieli włożyć aby wygrać ten tryplet.Przecież Sevilla i Valencia zniknęłaby chyba z mapy gdyby któryś z tych zespołów wygrał chociaż ligę.Kibice roznieśliby całe miasto.
5
Hymn Barcy w wersji hard rock catalonia xD
6
Ci faceci są nieziemscy!!!
Jak tu ich nie kochać? ;D(oczywiście bez żadnych podtekstów)
0
Zgadzam się z tym.
0
Pique przekozak!!!!
5
Pewnie są tak natrąbieni,że zaraz zaczną krzyczeć Douglas ;D
0
Pedro zarzuci podkład ;D
11
Ci piłkarze zasługują na lepszą publiczność
1
hahahah Masche jaki głos :D
0
Zobaczycie,że wejdzie Rudy z petem i zacznie śpiewać ;D
1
hahahha Neymar nie wytrzeźwiał :D
0
Dani płakał jakby miało to być jego ostatnie przemówienie i ostatnie chwile na Camp Nou....
0
Dani,powiedz,że zostaniesz,błagam.
0
Dawać Alvesa!!!!!
0
hahahahha.Świetne!!!
Uwielbiam ich ;D
0
Niech Douglas to zaśpiewa.
jego i tak nikt nie zna ;D
2
Dawać Eto'o !!!!!
0
Good evening everybody ;D
Zroumiałem chyba
8
Jak dobrze,że my mamy tych Brazylijczyków w szatni ;D
W połączeniu z Pique robią tam niesamowitą atmosferę.
5
Nie mogę się powstrzymać.
Madrid cabron saluda al campeon!!!!!!!!