0

Prawdę mówiąc to już się zgubiłem z ilością kandydatów,a co dopiero z ilością ich obietnic!!!!

0

#Joanmusisz ;D

1

Bramkę na 1:1 strzela FC Barcelona :D

1

"Jednego dnia jesteś bohaterem, drugiego kawałkiem gówna"
~Leo Beenhakker.
Vamos Dani!!!

2

#Bartomusisz ;D

15

Panie i Panowie!!!
W ten oto wspaniały sposób,przy wspaniałej muzyce,ze wspaniałymi trofeami i jeszcze lepszymi piłkarzami pozostaje nam oficjalnie pożegnać się z sezonem 2014/15.
Był to doprawdy piękny sezon,pełen emocji i zwrotów akcji.
Chyba nikt w styczniu nie spodziewał się,że 7 czerwca będziemy świadkami tak cudownych scen na Camp Nou.
Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim piłkarzom,ale także kibicom na forum,w Katalonii i na całym świecie!!!
Vamos Barca!!!!

19

Mały Thiago jaki wpatrzony w ten spektakl :D

1

Muzyka z Batmana

1

Jak dobrze,że po takim sezonie zostaje jeszcze Copa America.
Przynajmniej będzie jakaś styczność z wielkim futbolem ;D

1

Szkoda,że Barca nie ma już swoich ultrasów.
Jednak kibicowanie w Katalonii jest bardzo specyficzne.Musicie to przyznać.

13

To jest frustrujące,że tak wspaniały klub ma takich słabych kibiców.
Oni oczywiście są obecni cały czas,jednak zostali chyba niesamowicie rozpieszczeni przez piłkarzy i nie doceniają trudu jaki musieli włożyć aby wygrać ten tryplet.Przecież Sevilla i Valencia zniknęłaby chyba z mapy gdyby któryś z tych zespołów wygrał chociaż ligę.Kibice roznieśliby całe miasto.

5

Hymn Barcy w wersji hard rock catalonia xD

6

Ci faceci są nieziemscy!!!
Jak tu ich nie kochać? ;D(oczywiście bez żadnych podtekstów)

0

Zgadzam się z tym.

0

Pique przekozak!!!!

5

Pewnie są tak natrąbieni,że zaraz zaczną krzyczeć Douglas ;D

0

Pedro zarzuci podkład ;D

11

Ci piłkarze zasługują na lepszą publiczność

1

hahahah Masche jaki głos :D

0

Zobaczycie,że wejdzie Rudy z petem i zacznie śpiewać ;D

1

hahahha Neymar nie wytrzeźwiał :D

0

Dani płakał jakby miało to być jego ostatnie przemówienie i ostatnie chwile na Camp Nou....

0

Dani,powiedz,że zostaniesz,błagam.

0

Dawać Alvesa!!!!!

0

hahahahha.Świetne!!!
Uwielbiam ich ;D

0

Niech Douglas to zaśpiewa.
jego i tak nikt nie zna ;D

2

Dawać Eto'o !!!!!

0

Good evening everybody ;D
Zroumiałem chyba

8

Jak dobrze,że my mamy tych Brazylijczyków w szatni ;D

W połączeniu z Pique robią tam niesamowitą atmosferę.

5

Nie mogę się powstrzymać.
Madrid cabron saluda al campeon!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?