0

Oczywiście to jest pewnie przypadek,że takie spotkanie sędziuje nam sędzia z Madrytu.Oczywiście,żeby przypadkiem Barca nie spróbowała wygarnąć jeszcze tego trofeum.....

1

Komentarz usunięty

0

Tak to jest jak chłopak spina się w okresie przygotowawczym na rywalizację z Bravo i nie daje sobie chociaż chwili odpoczynku....

0

Nie wydaje się wam,że ta klęska Barcy może mieć coś wspólnego z napięciem powstałym pomiędzy zawodnikami a sztabem ws.Pedrito???

0

Pomyśleć że z MSN wjeb****iśmy im tam chyba z piątkę w La Liga....

2

Komentarz usunięty

0

Jak chcecie remontade to polecam odpalić FIFE na amatorze

0

Jejku,jak dawno nie widziałem Maćka Żurawskiego :D Świetny napastnik

6

Może w końcu Ter Stegen skończy Neuerowanie.....

3

Ja nie wiem co ten Roberto robi w Barcelonie.Może to i wychowanek,ale pociechy z niego nie ma.

1

Niech biorą tego Adriano do tej Romy,o ile będą go tam chcieli jeszcze.Pamiętam mecz z Valencią na Camp Nou,tam też był najsłabszy w zespole tylko tam nam dupsko Bravo uratował

1

Miałem się nie logować,ale kurwa nie wytrzymałem.Jak my możemy strzelać sobie takie bramki??? Przecież ta bramka na 3:0 to jest parodia jaką grają w B klasie.Jeśli to miał być test dla tej eksperymentalnej obrony no to kurwa chyba nie zdali.Poprawki nie ma

0

Proszę o link na yt!!!!!

0

Błagam błagam niech ktoś mi są link do meczu na youtube,bo jestem na tele!!!!!!

30

Jak można podnieść rękę na Boga....

4

Powiem wam szczerze,że Camp Nou to cudowny stadion.Wchodząc tam wiesz,że to jest właśnie świątynia futbolu.Co prawda pusty stadion nie robi takiego wrażenia jak na meczu jednak nie zmienia to faktu,że to jest wlasnie te cudowne Camp Nou!!!!

1

Messi ma najlepszy przerzut w zespole.Rakitic nawet tak nie gra.Odnosze wrażenie że na bramce też byłby najlepszy.

0

Wermelen.....by Roman Kołtoń.

0

Wiecie co? Dopiero teraz zdałem sobie sprawę,że Szczęsny zagra w meczu o Puchar Gampera na Camp Nou!!!!! Ideolo xd

1

Sandro>Munir.Pierwszy zespół wita.

0

A jak byśmy kłodę postawili na te karne...Pewnie by chociaż coś odbiła xd

3

Czy ktoś oprócz mnie nie spał przed meczem i idzie spać jak robi się jasno?

4

Ten Masip to się kładł zanim tamci oddali swój strzał :v

3

Sandro pokazał wszystkim leszczom jak się strzela karne

0

Oni wyczerpują tymi słupkami limit pecha na prawdziwy sezon :D

0


Ramos.....ała.

2

Dupa caly czas boli po tryplecie:D

1

Ivan się już swoje nastrzelał w te wakacje :D

0

Dlatego dobrze,że w tym USA nie ma Neya i Leo

9

LE ma totalnie wyjeb*** w te USA :D w sumie to mu się nie dziwie.Żadne korzyści dla zespołu,tutaj każdy przyjeżdża po hajs za turniej i przyciągnięcie uwagi nowych sezonowców,którzy wydadzą fortunę na nowe koszulki xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?