0

Lepiej niż Suarez :D

1

Stadiony świataaaaa

0

PEDROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

0

Za duże ryzyko,musimy obronić ten tytuł....

0

Prawda jest taka,że dzisiaj jest ostatnia okazja do tego,aby ktoś urwał Realowi punkty.Espanyol i Getafe wolałby chyba spaść z ligi niż dać nam mistrza....

5

Zaczyna robić się przysłowiowa"sraka".Sociedad zaczyna atakować,a my zaczynamy niecierpliwie spoglądać na zegarek.

0

Czy wy to widzieliście???Jeden ziomek na trybunach miał koszulkę Barcy w poziome paski.One już są w sprzedaży???

12

Przydałaby się bramka na 2:0 i spokojne zmiany w ataku.

0

Ośmiornica na boisku :D

12

Wyjdź..............

1

Pięknie wygląda ta oświetlona trybuna Camp Nou :D

0

Neymar zmienia te fryzury co mecz? xD

1

Jeb*** gimbusy....

3

Messi znowu asysta z kosmosu :O

2

Właśnie macie tego nieskutecznego Neymara!!!!!

2

Czerwono-niebiescy
niosą na wietrze
Bojowy krzyk
Nazywamy się,każdy wie jak
Barca,Barca,Baaaarca!!!!

0

Powiem wam szczerze,że te posiadanie piłki mam głęboko w poważaniu.Jest ono mało ważne patrząc na wynik.Ile razy mieliśmy większe posiadanie piłki a przegrywaliśmy??

0

A trzeba zwód i strzał i Barca gola,i trik i strzał i Barca gol.OJ Messi ojojojoj oj Messi ojojojo :D

0

Obenca Barcelona nie tylko wygrywa.Ona miażdży,deklasuje,dosłownie rozpier**** przeciwników :D

4

Piękny mecz,piękne widowisko!!!

6

Zaskoczył mnie dzisiaj Ivan Rakitic.Skubany czyścił wszystkich i wszystko w środku pola ;D

0

Komentarz usunięty

2

Dobrze,że ostatnio serwery fcbarca.com nie padają tak po meczach jak kiedyś :D

0

Leo musiał swój dzisiejszy jubileusz uczcić z przytupem :D

2

Panie i Panowie.Pewnie to wiecie,ale mimo wszystko przypominam.Wszyscy żyjemy w epoce Leo Messiego.

42

W końcu ktoś utarł nosa Szwabom za tę ich pychę!!!!!
Pięknie Leo!!! Cudowna odpowiedź za finał MŚ

1

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,skandal-w-hiszpanii-la-liga-i-puchar-krola-zawieszone-do-odwolania-,artykul,566166,1,459.html
"Skandal w Hiszpanii! La Liga i Puchar Króla zawieszone do odwołania!"
Ja nie wiem czy to prawda ale to są jakieś jaja...

0

Dzisiaj wszyscy jesteśmy Katalończykami.Pamiętajcie o tym kiedy ujrzycie na boisku zagubionego Lewandowskiego.Bądźcie dzisiaj wobec niego obojętni :D

0

Tylko zwycięstwo Barco.

0

Laboga już smutek.Nie wie co powiedzieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?