vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ten Laboga mnie wkur.... w ogóle nie jest obiektywny.Aż w oczy rzuca się jego sympatia do Realu.
0
Bravo obcina rękawy jak Valdes :D
2
Piękny,kameralny stadionik.Co za okolica!!!
0
Oczywiście Laboga musiał podkreślić swoją sympatię do Realu.....
0
O wiele bardziej cieszyłbym się gdyby to Real stracił w tej kolejce punkty niż Atletico.Prawdę mówiąc to chyba nikt już nie stawiał na nich w kontekście walki o tytuł La Liga.
7
Mamy lidera,Hej Barca mamy lidera!!!!!!!!!!!!!!
0
No i mamy w końcu prawidziwego Luisa El Pistolero Sureza!!!
Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie.
0
Teraz nie podawał :D
0
LUIS SUAREZ
!!!!!
Ależ się odpłacił za ostatnią akcję!!!!!!
0
O ile zakład,że Neymar grałby sam i nawet nie myślał o podaniu do Leo???? :D
25
hahahah.Mimo wszytko wielkie brawa dla Luisa!!!!! Widać,że chce pomóc Messiemu.
15
Właśnie dlatego Dani wk***a kibiców Barcy.Beznadziejne zachowanie,totalna głupota przy stanie 5:0.Nie tak zachowuje się prawy obrońca....
1
GŁUPOTA Daniego Alvesa,Nic więcej do dodania....
1
https://instagram.com/p/z9uoYvxtgv/?modal=true
A tutaj mamy Neymara oglądającego meczyk :D
2
Barcelona teraz się bawi z piłkarzami Rayo.Tak właśnie powinni grać.Kocham tak grającą Barcelonę.
3
Cudowna atmosfera,cudowna pogoda,cudowny spektakl na Camp Nou !!
0
Trzeba być na prawdę kosmitą,żeby strzelić Hat-tricka oszczędzając swój wysiłek do minimum :d
1
Tak się kończy ofensywne granie gości na Camp Nou :D
0
Real,bój się.Barca jest w formie :D
0
To nie jest człowiek.To jest maszyna.Niesamowite statystyki Leo.
1
Manita!!!!! Cudownie!!!!!
0
Dzisiejsze bramki Leo a'la Cristiano :D Do tej pory to Cris strzelał na pustą i z karnych.
1
Piękna owacja na stojąco dla naszego Don Andersa
0
Ale Hala Dzieci muszą mieć teraz nieziemską spinę :D
0
29 BRAMKA!!!!!!!!!!!!!
0
Messi cały czas odrabia straty do Cristiano :D Niech jeszcze strzeli brameczkę w swoim stylu i będzie pięknie.
5
Rayo leje miód na moje serce!!! Tak powinny grać zespoły,które przyjeżdżają na Camp Nou!!! Nie bronią się całym zespołem przed własnym polem karnym tylko starają się grać ofensywny futbol.Brawo Rayo!!!
0
Samuel Eto'o !!!
9
Madrid cabrón salud el campeón !!!!
6
Cóż za cudowny moment !!!