4

Ten Laboga mnie wkur.... w ogóle nie jest obiektywny.Aż w oczy rzuca się jego sympatia do Realu.

0

Bravo obcina rękawy jak Valdes :D

2

Piękny,kameralny stadionik.Co za okolica!!!

0

Oczywiście Laboga musiał podkreślić swoją sympatię do Realu.....

0

O wiele bardziej cieszyłbym się gdyby to Real stracił w tej kolejce punkty niż Atletico.Prawdę mówiąc to chyba nikt już nie stawiał na nich w kontekście walki o tytuł La Liga.

7

Mamy lidera,Hej Barca mamy lidera!!!!!!!!!!!!!!

0

No i mamy w końcu prawidziwego Luisa El Pistolero Sureza!!!
Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie.

0

Teraz nie podawał :D

0

LUIS SUAREZ
!!!!!
Ależ się odpłacił za ostatnią akcję!!!!!!

0

O ile zakład,że Neymar grałby sam i nawet nie myślał o podaniu do Leo???? :D

25

hahahah.Mimo wszytko wielkie brawa dla Luisa!!!!! Widać,że chce pomóc Messiemu.

15

Właśnie dlatego Dani wk***a kibiców Barcy.Beznadziejne zachowanie,totalna głupota przy stanie 5:0.Nie tak zachowuje się prawy obrońca....

1

GŁUPOTA Daniego Alvesa,Nic więcej do dodania....

1

https://instagram.com/p/z9uoYvxtgv/?modal=true
A tutaj mamy Neymara oglądającego meczyk :D

2

Barcelona teraz się bawi z piłkarzami Rayo.Tak właśnie powinni grać.Kocham tak grającą Barcelonę.

3

Cudowna atmosfera,cudowna pogoda,cudowny spektakl na Camp Nou !!

0

Trzeba być na prawdę kosmitą,żeby strzelić Hat-tricka oszczędzając swój wysiłek do minimum :d

1

Tak się kończy ofensywne granie gości na Camp Nou :D

0

Real,bój się.Barca jest w formie :D

0

To nie jest człowiek.To jest maszyna.Niesamowite statystyki Leo.

1

Manita!!!!! Cudownie!!!!!

0

Dzisiejsze bramki Leo a'la Cristiano :D Do tej pory to Cris strzelał na pustą i z karnych.

1

Piękna owacja na stojąco dla naszego Don Andersa

0

Ale Hala Dzieci muszą mieć teraz nieziemską spinę :D

0

29 BRAMKA!!!!!!!!!!!!!

0

Messi cały czas odrabia straty do Cristiano :D Niech jeszcze strzeli brameczkę w swoim stylu i będzie pięknie.

5

Rayo leje miód na moje serce!!! Tak powinny grać zespoły,które przyjeżdżają na Camp Nou!!! Nie bronią się całym zespołem przed własnym polem karnym tylko starają się grać ofensywny futbol.Brawo Rayo!!!

0


Samuel Eto'o !!!

9

Madrid cabrón salud el campeón !!!!

6

Cóż za cudowny moment !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?