0

Cudowna asysta Rakiticia!!!!

1

W końcu gra jak na światowej klasy pomocnika przystało!!! Ostatnie tygodnie to bardzo dobry dla niego czas.Oby tak dalej!!

4

Chciałbym nawiązać do tematu sponsora na koszulkach.Javier Faus mówi,że 40-50 mln od sponsora na sezon to będzie dobra cena.Skandal!!! Yokohama będzie płacić Chelsea 40 mln funtów.The Blues nawet nie umywają się do Barcy.Powinniśmy inkasować minimum 60 mln za sezon.

1

Messi jest genialnym piłkarzem,ale prawda jest taka,że karne powinien oddać Suarezowi albo Rakiticowi.Takie jest moje zdanie.

1

City będzie mega nabuzowane przed meczem z Barcą.Nie ma 70 minuty a wygrywają 5:0

0

Nie oglądałem pierwszej połowy.Jak grała Malaga??? Autobus i gol na farcie??

6

"Nie ma dziś drużyny w Europie,która mogłaby rywalizować z Barceloną Luisa Enrique" piękne słowa

1

OMFG co to był za gooool!!!

0

Kibicom Realu pewnie kończy się papier w kiblu po tym karnym dla Barcy :D

0

Okeeeej.3 bramki w jednym meczu to coś wielkiego,ale Messiego stać na takie rzeczy więc nie wykluczam kolejnych bramek i dogonienia Krystynki :D

0

Przypominam ze z Levante ostatnio przestrzelił :D

0

Leo strzelaj karenego!!!! :D

0

Niech ta forma utrzymuje się jak najdłużej,bo w takiej dyspozycji jesteśmy w stanie wygrać z każdym.Oczywiście nie należy popadać w hurraoptymizm,jednak Barcelonie należą się wielkie brawa za ich grę w 2015 roku(oprócz pamiętnego Anoeta :D)

0

ohooooo,wchodzi prawdziwy bóg futbolu.Panie i Panowie oklaski dla Sergiego Roberto!!!!

0

25 bramka w sezonie.Gonimy Cristiano!!!!

2

Mała ciekawostka:Ostatnią bramką strzeloną w La Liga przez Cristiano Ronaldo była ta z 79 minuty w meczu z Getafe rozgrywanym 18 stycznia.Wynika z tego,że Cristiano czeka już miesiąc na swoje trafienie.Dla porównania Lionel Messi strzela bez przerwy od 6 spotkań(licząc Levante) i strzelił w nich 9 bramek. Porównanie więc wydaję się bardzo łatwe: Messi>Ronaldo

2

A propos Top Gear.Dzisiaj 4 odcinek 22 serii o 21 na BBC Brit :D

1

Jednym meczem na Camp Nou Barcelona jest w stanie obdzielić dwie kolejki w Ekstraklasie :D

15

Przypominam,że Leo Messi przybliżył się w klasyfikacji strzelców do Cristiano Ronaldo do tylko 4 bramek :D Myślę,że połowę z nich jest w stanie strzelić jeszcze w meczu z Levante :D

0

Nie do końca.Biorę jednak pod uwagę straconą bramkę.

1

Szkoda mi tego karnego Neymara.Ewidentnie dał dziś ciała.Mam nadzieję,że w marcu na El Madrigal udowodnią swoją wyższość nad Villareal

0

Neymar jak Vrdoljak :D niewykorzystany karny może zaważyć na losach dwumeczu.

0

Kolejna niepewna interwencja MATSa.Mimo jego buńczucznych wypowiedzi na temat miesjca w pierwszym składzie uważam,że nie zasługuje on na nie.Bravo is still better :D

0

Teraz to trzeba i powieźć do końca.Tutaj powinno się skończyć 4:1,żeby pojechać na Villareal ze spokojem

0

Jak w lidze!!!!

0

2:1 XDDDD ale oni odrabiają straty xdd

0

Ter Stegen oddał Villarealowi to co im zabrał w 46 minucie

0

Co się dzieje w tych karnych PNA!!!!

1

I tak mamy kolejny mecz w którym zabójcze okazało się nasze trio MNS :D

0

aaahhhhh,to było bardzo niebezpieczne wejście.Takie sytuacje nie mają prawa mieć miejsca.Słuszna kara.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?