vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valdes miał ich chyba z pięć :D
0
No i brawo !!! Messi ma co prawda monopol chyba na zdobywanie bramek w tym zespole,ale ważne,że w końcu wygraliśmy na wyjeździe :D
0
Biedny Luis,toż to nawet w piłkę ma problem trafić w takich sytuacjach,podobnie jak przy bramce Leo na 2:0
2
Dani Alves jakie bucki ładne sobie wybrał.Ostatnio zauważyłem,że zmienił te czarne na różowe Najeczki,za to Neymar na treningach jego korki chyba zakłada.
0
Że nie pomaga zespołowi,gdy ten przegrywa :DDD
0
A właśnie,Enrique mówił o słabej murawie.Osobiście uważam,że dużo gorsza jest na Anoeta i kilku innych stadionach La Liga :D
0
My zachowujemy chociaż czyste konto
0
Komentatorzy zachowują się jakby komentowali mecz snookera.Sorry już nawet tam potrafią przekazać coś ciekawego.
2
Na razie to udowadnia,że nie za bardzo potrafi grać
0
Kiedy ostatni raz w lidze Leo strzelił 4 bramki w jednym meczu?
4
Nie uważacie,że Claudio Bravo daje nam w tym sezonie dużo więcej pewności niż Victor Valdes w poprzednim? Ja przynajmniej mam pewność,że Bravo nie minie się z piłką jak czasami robił to VV.
0
Ty to faktycznie typowy janusz jesteś.Zadałem zwykłe pytanie,jak coś nie pasuje to wypad z forum.
0
Czy jak odejmiemy Cristiano liczbę bramek strzelonych z karnych w tym sezonie to nie będzie miał tyle samo co Leo?
2
TAK!! Znaleźli się teraz obrońcy Lucho.Brawo hipokryci.....
1
I tak najlepsza zmiana to byłaby zmiana trenera
0
Bartra do boju!! :D
0
To teraz przyznawać się kto chciał go sprzedać jeszcze nie tak dawno :D
0
Messi>Ronaldo :D
0
HAT TRICK BOGA :D
0
Ogólnie to na razie mecz bez historii :D
0
Brawo,brawo,brawo.
0
Kiedy gramy z Atletico w CdR?
1
Twój czas również nadszedł Don Andersie :D
0
Nasza była perełka Cuenca pokazuje dlaczego już nie jest piłkarzem Barcelony :D
0
To nie była asysta :D
0
Cały czas mam w głowie sytuację Pique,gdy ciosem kung-fu starał się zatrzymać piłkę.Oczywiście ta go minęła a sam piłkarz się ośmieszył.Ciekawe jak wypadnie na tle lepszych zespołów np:Atletico w Pucharze Króla :D
5
Widać,że Suarezowi strasznie zależy na dobrej grze i denerwuje się gdy coś mu nie wychodzi.Nie ma się co dziwić,przecież ciężko przystosować się do stylu Barcelony w tak krótkim czasie.Tym bardziej,że jest to typowy snajper,a formacja Barcy wyklucza możliwość grania tylko pod niego.Wierzę w Luisa i mam nadzieję,że da sobie z tym radę i nie raz będziemy mieli z niego nie lada pociechę ;)
0
Prawda jest taka,że Cuenca nigdy nie był jakimś wyróżniającym się graczem.Odszedł bo był po prostu słaby.Mimo wszystko,powodzenia w nowym klubie :D
1
RUDY!!!!!!!!!!!
0
KTO to jest Gumbau????