vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No co ty Bernat nie powiesz?? :D
0
Ciekawe czy Lewy się dzisiaj pozbiera po tej akcji z Langerakiem.Biedak nie wiedział co się z nim dzieje :D
8
Robben jest jeszcze bardziej szklany niż Vermaelen :D
15
Myślałem,że bardziej patologicznej serii karnych niż Atletico-Bayer nie zobaczę już nigdy...a jednak :D
0
I Guardiola jest pod ścianą :D
0
Bayern odpada dzisiaj w karnych i będzie totalna spina przed LM ;D
4
To jest fenomen Proszę Państwa,fenomen.
7
Kolejny Madryt który dostaje piąteczkę na Camp Nou ;D
0
Bardzo dobry wynik.Trzeba to przyznać xd
3
Ciekawe teraz która pierwsza połowa była lepsza.Z Getafe czy z Espanyolem?? :D
2
MA-NI-TA :D Cudownie
0
Ale te Getafe to ogórki :D
3
Aż żal d**** ściska że tyle wolnych miejsc na Camp Nou.Gdyby człowiek mógł to by z miłą chęcią się tam wybrał.
0
To można sobie looknąć na meczyk naszych półfinałowych przeciwników którzy dzisiaj grają W półfinale Niemiec.
0
Ten mecz to świetna okazja dla Messiego,aby odrobić stratę do Ronaldo w Pichichi.
0
Ależ mamy tutaj cudowny wtorkowy wieczorek :D
9
"Obrońcy Celty rozstąpili się jak Morze Czerwone"
0
Wynikiem tego meczu do pierwszej połowy można obdzielić 4 ostatnie mecze Chelsea w BPL :D
0
Co za gimbusiarnia.....
0
Czekamy ze zniecierpliwieniem na drugą połowę.Emocje gwarantowane.
3
Głupi to ma szczęście.....
1
Komentarz usunięty
0
Tak poza tematem.Czy ktoś zwrócił uwagę na piekielnie trudny terminarz Realu Madryt w najbliższym czasie?
2 maja-wyjazd na Ramon Sanchez Pizjuan(Sevilla)
5 maja-wyjazd LM Juventus
9maja-Valencia u siebie
13 maja -Juventus LM u siebie
Strata punktów w La Liga gwarantowana.Może wydarzy się też jakaś niespodzianka w LM?Kto wie? :D
2
sama prawda!!!!!!!
0
Kur...panowie nie podpalajcie się...Kolejne bezsensowne kartki nie są mile widziane.
5
Buraki zza miedzy...
0
strzelić teraz pajacom 3 bramkę i kończyć mecz.
2
Szkoda,że nie dają tak żółtych kartek Cristiano,który zachowuję się jeszcze gorzej
11
Odwołania nie ma co składać,bo i tak nie przyjmą.Nie jesteśmy Realem Madryt
0
Perez zapłacił...