tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A jak masz w powietrzu walczyć. Brednie. To jest faul
12
Hehe Wojtas widać że siedział we Włoszech. Tam to normalne bronić 60 minut
0
@Gaucho dwie najgroźniejsze sytuację Benfiki to błędy Balde.
1
@Krzty też nie wierzę co mówię, ale chyba Niemiecki zespół gra bardziej otwarta piłkę, Inter w obronie dobrze poukładany
4
@Rupert_Haubica paradoksalnie największe krytyki to Kowal, Dudek, Tomaszewski. Rodacy
0
@karci0 no skuteczność 60% :)
0
Pedri jakie staty
0
@Gibbon_FCB zdecydowanie to prawda. Nauczyli się bronić
0
@blakkudium oni przegrywali każda piłkę. Psg pressing top, mecz top, a przegrali :)
5
Te interwencję Wojtasa to pikuś przy tym co Alison wyciągał :) z dystansem, ale zerkajcie jak ktoś nie widział
2
@blakkudium zajebisty mecz, oglądałem na drugim oknie, co wyciągał
0
@Pnog37 dla mnie słabo, ale może on dla mnie zawsze słabo. Więc tutaj akurat mogę być nie obiektywny
0
Dziś najsłabiej dzieci. Cubarsi, Balde, Yamal słabiutko. Weterani dzwigneli ciężary.
1
@Technik bo to świetny obrońca
0
@mrboom mecz imienia Bramkarz. Prze kozacki mecz tego gościa
1
@clyde paradoksalnie przy czerwonej my w obronie wtedy najlepiej wyglądamy jako zespół
1
@Roobo nie widziałem w tym sezonie lepszego bramkarza w lm. Nawet Wojtek pikuś przy nim. Wyciągał kosmosy
1
@Derean miałem dwa okna. Co psg grało 70 minut. A co Alison bronił. Fajny szybki mecz, lvp słaby i jedna kontra, a nawet nie kontra, jedna wygrana piłka i gol
0
@Cvzx lvp dziś to samo. Powinni 3-0 przegrać wygrali 1-0. To jest właśnie ta różnica
1
@AmigoBlancos z Tomaszewskim sobie calla zrobią
0
@beter2 co Alison bronił o człowieku
2
To wy nie widzieliście co Alison dziś wyprawiał dla lvp. Magia
0
@esem91 a co mają do stracenia? Byliby głupi gdyby teraz Barcy nie zaatakowali
0
@ZwyklyKibicBarcy04 sami sobie zrobiliśmy ten cyrk
1
@trolownik i Ch. Bronić. Zobaczymy na koniec kto ma rację
1
@Pitinho no nie. Zostawił 3 napastników. Idiotyzm
1
Prdl ten mecz, zdjął Olmo zamiast lewego. Szkoda strzępić ryja, ani on pressingu nie robi. Ehhh
0
@bari_94 nie wie tego nikt
0
Lewy out, Olmo 9tka, wpuścić Araujo
0
@maroon zgadzam się, zdrowotnie z głową się zgadzam.