tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Leek1698 ma rok kontraktu.
1
Spokojnie mieliśmy poprostu bardzo dobrych rywali.
0
@BarcaInfo kompletnie nie trzymają szatni. Pamiętam że tak było w pierwszym sezonie LE i się pozbierali trzeba na to liczyć bo pake mamy bardzo dobra
0
@Salchent I Ansu i Perez pokazali że można na nich liczyć
0
@Suzu i git z głową go ściągnąć by finansów nie wysadzić. Przygotować kilku na sprzedaż
0
@Qru no to odszczekuje w takim razie.
0
@Qru w środku nie na skrzydle mówił.
2
@Homeopata8989 to nie jest pozycja De Jonga. Ten człowiek wszystkich potrafi zniszczyć
0
@ViscaBarca123 @ViscaBarca123 3kolejki 4 pkt.
0
@mekston to powiedz na czym to prawo polega?
0
@mekston a to 170 jest zdementowane? We Francji podobno faktycznie po 3 latach jest klauzula
3
@student97r nie jest stracony sezon. Chodzi o styl, my cierpimy z każdą drużyna na wyjeździe, każda.
1
Każde zwycięstwo na wyjeździe będzie sukcesem coś czuję.
0
@Lionello nie zwolnia go. Nie ma szans, za rok odejdzie
0
@Crakitic bez Busiego wygląda najlepiej.
0
@ViscaBarca123 i co z tego tracimy pkt.
0
@Mario96w jeśli to jest arcytrudny to jaki jest nie wiem w Mediolanie w Dortmundzie?
3
@Hanok on musi mieć podanie. Co ma sam zrobić. Bez pomocy nic nie zrobimy a jej dziś nie było.
3
@FCMichalo jak sprd najlepiej zapowiadajacego pomocnika świata. Oto przykład.
0
@masq pomoglby uwierz mi.
0
@KamQiX co za różnica? Rakiety nie ma gramy to samo, to nie on winien
1
Franki schodzi a geniusz piłki zostaje. Busiego do usranej śmierci będę oglądał
4
Pięknie startujemy ligę. Kupiliśmy jednego z najlepszych pomocników i napastników świata. Gra przez wielkie g nadal ta sama
13
Wystarczy że ktoś z nami gra presingiem, biega i my gramy wielkie g.
1
Zmiany do środka bo nas zaraz dobija. Strasznie wolni jesteśmy
0
@RosjaninBut każdy to wie, ale legendę Busiego nie wolno zmieniać
0
@HansLanda i co z tego ja piszę o całości Romero nie tylko o Neyu
1
Co tam dalej winicie Rakietę? Od zawsze pisałem i pisać będę, to nie on jest hamulcowy. My nie gramy nawet pół sytuacji z pierwszej piłki. Wystarczy na nas pressing i lezymy
0
@MarioVeB! Znowu Cou trafia na słabego trenera. Pozycja podobno ta wymarzona LR a dalej słabo? Tak wiem wiem pierwszy mecz, czas potrzebny itp
0
@HansLanda nie wierzę, wejdź na jego Twittera. Nawet dziś o De Jongu było.