1

@Leek1698 ma rok kontraktu.

1

Spokojnie mieliśmy poprostu bardzo dobrych rywali.

0

@BarcaInfo kompletnie nie trzymają szatni. Pamiętam że tak było w pierwszym sezonie LE i się pozbierali trzeba na to liczyć bo pake mamy bardzo dobra

0

@Salchent I Ansu i Perez pokazali że można na nich liczyć

0

@Suzu i git z głową go ściągnąć by finansów nie wysadzić. Przygotować kilku na sprzedaż

0

@Qru no to odszczekuje w takim razie.

0

@Qru w środku nie na skrzydle mówił.

2

@Homeopata8989 to nie jest pozycja De Jonga. Ten człowiek wszystkich potrafi zniszczyć

0

@ViscaBarca123 @ViscaBarca123 3kolejki 4 pkt.

0

@mekston to powiedz na czym to prawo polega?

0

@mekston a to 170 jest zdementowane? We Francji podobno faktycznie po 3 latach jest klauzula

3

@student97r nie jest stracony sezon. Chodzi o styl, my cierpimy z każdą drużyna na wyjeździe, każda.

1

Każde zwycięstwo na wyjeździe będzie sukcesem coś czuję.

0

@Lionello nie zwolnia go. Nie ma szans, za rok odejdzie

0

@Crakitic bez Busiego wygląda najlepiej.

0

@ViscaBarca123 i co z tego tracimy pkt.

0

@Mario96w jeśli to jest arcytrudny to jaki jest nie wiem w Mediolanie w Dortmundzie?

3

@Hanok on musi mieć podanie. Co ma sam zrobić. Bez pomocy nic nie zrobimy a jej dziś nie było.

3

@FCMichalo jak sprd najlepiej zapowiadajacego pomocnika świata. Oto przykład.

0

@masq pomoglby uwierz mi.

0

@KamQiX co za różnica? Rakiety nie ma gramy to samo, to nie on winien

1

Franki schodzi a geniusz piłki zostaje. Busiego do usranej śmierci będę oglądał

4

Pięknie startujemy ligę. Kupiliśmy jednego z najlepszych pomocników i napastników świata. Gra przez wielkie g nadal ta sama

13

Wystarczy że ktoś z nami gra presingiem, biega i my gramy wielkie g.

1

Zmiany do środka bo nas zaraz dobija. Strasznie wolni jesteśmy

0

@RosjaninBut każdy to wie, ale legendę Busiego nie wolno zmieniać

0

@HansLanda i co z tego ja piszę o całości Romero nie tylko o Neyu

1

Co tam dalej winicie Rakietę? Od zawsze pisałem i pisać będę, to nie on jest hamulcowy. My nie gramy nawet pół sytuacji z pierwszej piłki. Wystarczy na nas pressing i lezymy

0

@MarioVeB! Znowu Cou trafia na słabego trenera. Pozycja podobno ta wymarzona LR a dalej słabo? Tak wiem wiem pierwszy mecz, czas potrzebny itp

0

@HansLanda nie wierzę, wejdź na jego Twittera. Nawet dziś o De Jongu było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?