tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 ta normalne, zabij setki tysięcy ludzi bo qrwa trzeba wybrać ziomka co i tak nie rządzi a tylko podpisuje. Skoro są zajebisci to i tak na nich zagłosują, czego się jesieni obawiają? Czyżby mega obawa o służbę zdrowia oraz o gospodarkę?
0
@tobiasson92 ale ty już zagłosowałeś przecież. Widzisz nawet nie wiesz ze twój głos mają
0
@Kamilos84 15% Duda, 10% Kidawa, 75% awizo
0
@tobiasson92 Tylko, że oni chcą ustawić sobie możliwość przeniesienia wyborów na 17.05. Już teraz zaczną rozsyłać karty do głosowania i zrobi to wojsko. Moim zdaniem wybory się odbędą.
0
@Messibestplayerintheworld obniża do 105. Durnie
0
@ksobi ważne by było na ich elektorat, na podwyżki dla mundorowych, rolników i emerytów. Tyle styka by mieli większość wyborców
1
@zadafcb Powiedział to były prezes Banku :)
0
@ViscaBarca123 uzasadnij dlaczego nie Ney jak możesz.
0
@kuz qrw, liczyłem na inna odpowiedź. :( thx
0
@CalcioFan Nie kumam obecnych czasów, jak może wam się podobać jego muza.
0
Skoro Dom z Papieru s04 taki dobry, czy trzeba oglądać s03? Bo zakończyłem na s02.
0
@barcafan9512 tak pysznie gotuję, że pizze z ząbki ciaśniesz :)
0
@ViscaBarca123 i pięknie zawita do RM. A my dalej będziemy się skupiać na kupowaniu grubo powyżej 100baniek.
0
@tobiasson92 zamiast listonoszy, listy dostarczy wojsko. Za dodatkowe 14-tki.
0
@jeyx77x Kolego napisałem, odnosiłem się do piłkarzy pokroju Teveza.
0
@DaPi No ci na pewno. Bardziej odnosiłem się do Teveza, biedny to on nie był
2
@DaPi 6 miesięcy? Tylko?
0
@Bagsik88 Prv. Nie ma co juz karmić strony
0
@Bagsik88 Nic nie zmieniam zdania. Piszę ze dodali 4 koła bez kilku groszy. Kapitał +odsetki dodaje do wszystkich rat + dodatkowe odsetki 4 koła. Tak sympatyczna pani to tłumaczyła. Dlatego człowiek wkurw, gdy ktoś jeszcze na tym zarabia pisząc, weto nic nie kosztuje jaki jest wspaniałomyślny.
0
@Bagsik88 Nazywaj to jak chcesz. Na chłopski rozum.
Masz rate np 2400zł ( kapitał +odsetki ) - mrozisz na 3 miesiące. Czyli mrozisz 7200zł. Ile powinien bank doliczyć po 3 miesiącach do kredytu. 7200zł , czy 7200zł + jeszcze jakieś odsetki.
0
@Bagsik88 To dam ci na prv nr umowy co tam chcesz. Dzwoniła wczoraj kobita i 7 razy pytałem ile mnie to kosztuje.
0
@Bagsik88 Mam w BNP i mam tą opłatę, pracujesz we wszystkich, że wiesz lepiej ? czy karmisz się tym co portale podają ?. Gdzie napisałem , że państwo dało coś bankom?
1
@NaFazieHitman No, a poczytaj kolegów, którzy piszą wyżej, twierdzą, że to normalne, to jest normalne ale tyle u nas, sektor bankowy nas dyma aż po wątrobę.
2
@NaFazieHitman I to rozumiem, dokładają te 3 raty do następnych rat.U mnie propozycja jest taka, że te 3 raty wraz z odsetkami dodaje do kolejnych rat + 4 tyś za ta wspaniałomyślność :)
0
@betonito Nie czytaj gazet, które to wymyślają więc maja się zapewnia świetnie
1
@Shapiro Cierpią kur, z miliardowymi zyskami dla Inwestorów. Prdl, że cierpią, wymuszają na państwach wsparcia bo inaczej prdl system finansowy. Zobacz ile dywidendy wypłaciły przez ostatnie 10 lat, ile prezesi itp zarabiają. To jest szantaż, a nie cierpienie.
0
@jacobFCB Odsetki, które przekładasz zostają, więc teraz biorą podwójne. Chyba nie przeczytałeś o zyskach banków oraz o innych firmach jak się zachowują w tych czasach. Widać, że pracujesz dla banku więc masz swój pkt widzenia.
0
@leszeq Może zależy od banku, na start pani czytała oświadczenie, w którym pytają czy pogorszył mi się status życiowy z powodu epidemii. Więc pytają wszystkich, a oplata ta sama. Pani mówi, że przecież rozłożone będzie to na lata i że tego nie da się odczuć :) No ale zarobek mają.
22
@bartoszekkk Nie kolego to nie jest normalne, dużo firm usługowych zamraża opłaty bez opłat, a banki zdzierają w każdej sytuacji. Banki za poprzedni rok zarobiły 20mld czystego zysku, Miliarda. Zwalniają ludzi, zamykają oddziały, podnoszą wszystkie opłaty bo państwo im podatek nowy dało, a zarabiają jeszcze więcej. Nawet w obecnej sytuacji zdzierają z klientów. To nie jest normalne
37
Banki to złodzieje. Trąbią wszędzie, że można zawiesić ratę kredytu, myślę sobie czemu nie, w końcu mam kredyt hipoteczny. Złożyłem wniosek, miła pani zadzwoniła po tygodniu, oświadczeń się naczytała, zapytałem czy będzie mnie to coś kosztować. Odp. 4tyś złotych:) Zawieszenie 3 rat kredytu to 4 koła w banku BPH. To jest ta pomoc banków w tych czasach.