pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 Lubię ją. 8,5/10 odemnie
0
@LODOMIR Oby Gaya a nie Alba. A tak na poważnie Juventus nie odda swojego filara obrony.
1
@MesQueUnClub96 Dziwnym trafem jak grają zawodnicy z Niemiec to zawsze są na górze. Nikt o tym nie mówi
5
Iga teraz ma ciężej bo gra na dole i więcej sił trzeba wkładać w uderzenia. Trochę to niesprawiedliwe.
1
@culesjasiules Ma potencjał. Kurwiki w oczach
4
@Wiktoria13 Top skrzydłowy który piłki prosto podać nie potrafi? Nie żartujemy sobie.
5
@VenoM ha!! mam cię. To była podpucha. Lądujesz na czarnej liście. Co do Dembele - Bye bye i nie wracaj.
0
Jest tutaj również ktoś kto nie chce odejścia Dembele?
8
Najgorsze jest to że czaka się jeszcze bardziej cieszy i czuje coraz większe podniecenie jak jest tyle dyskusji z jego powodu. Najlepiej olać jego prowokacje bo chłop się bardzo pilnuje i robi to mądrze a największą karą dla takich osób jest brak atencji. Chłop dam będzie sobie włosy z głowy rwał i się pocił jak nie zobaczy lajków i komentarzy.
1
@Yosemite Grałem Adriano i Toldo na ataku. Wszystkie górne piłki ładowali z główki.
0
@nuevojugador dzięki za wyjaśnienie. Jutro zapytam elektryka co tak naprawdę położył. Dom jest w stanie surowym więc chciałbym teraz wszystko zrobić aby później nic nie rozwalać. Dostawcy internetu jeszcze nie ma ale liczę że w przyszłości ktoś się pojawi dlatego wyciągnąłem kabel z domu przed działkę.
3
@SteuerFreiMoney Kopnął w oponę którą się rozwaliła i spowodowała wypadek. Czego nie rozumiesz?
0
@nuevojugador Z tym że sam kabel z domu przed działkę zrobił elektryk bo nie chce aby w przyszłości rozkopywali mi pół działki.
W domu będę miał router na każdym piętrze i mam wyprowadzone kable do gniazdek na każdym piętrze.
Dostawcy na razie nie mam żadnego dostępnego w okolicy więc kazałem przyszłościowo już wyprowadzić kabel od neta przed dom.
0
@bartekvisca ok, muszę zatem się upewnić że elektryk pomyślał i rozprowadził wszędzie porządne kable.
0
Żebym miał prędkość internetu światłowodowego to muszę mieć również kable światłowodowe w domu pociągnięte do routerów czy wystarczy że dostawca pociągnie kabel do działki?
3
Ehhhh, jeżeli Hamilton to wygra to spieprzy większości weekend. Zawsze mam wrażenie że szczęście przy nietypowych sytuacjach mu sprzyja. Jak rok temu na Silverstone gdy wybuchła mu opona.
7
No to ławeczkę na cały rok poproszę. Zobaczymy ilu będzie chętnych wtedy zapłacić taki kontrakt.
3
@Pablit wpychanie do każdego filmu i serialu, robienie wątków homo na siłę mimo że nic nie wnoszą. Dodatkowo zazwyczaj zawsze grają super i fajnych gości. Broń boże kogoś złego. Jeżeli z kolei nie ma wątków homo to jesteś krytykowany przez różne środowiska.
Do samych osób nic nie mam i jak dla mnie mogą brać sobie ślub. Obrzydliwe jest wpychanie tego wszędzie na siłę.
1
@PanZagadka Hahaha. Grało się na lekcjach
1
@Lub567 Na pewno nie projektem sprotowym. Dużo ludzi żyje nadal w 2011
1
@Bykunn Przy takim dystansie od razu jak poczujesz się dziwnie lub źle przez krótki moment polecam zatrzymanie się i nocleg. Robię dzień w dzień często po 500 czy 900 km i wiem jak zmęczenie może dopaść nagle w moment. Kiedyś jechałem do "odciny" ale teraz od razu się zatrzymuje. Niby banał ale warto pamiętać.
1
@Jakchcesz Bo lewica jest zła. Nawet mówi się że ktoś jest prawym człowiekiem jak ktoś jest dobry. Zamykam dyskusje.
2
Trochę denerwująca jest narracja jaki Messi jest biedny i poszkodowany bo tu Bartomeu, tu reprezentacja itp. Wygrał w swojej karierze już sporo. Czy mógł więcej? Oczywiście że tak jak wielu innych pilakrzy. Nie zawsze droga będzie usłana różami i wszyscy będą się kłaniać. Dla mnie nie ma co się ekscytować Argentyną bo uważam że z Messim zwycięskiej drużyny nie da się zbudować jeżeli dookoła nie ma wybitnych gwiazd i zawodników.
2
@DonMatteo901 Jak lubię Stanowskiego tak strasznie denerwuje mnie jego chęć do pokazania że ma sporo siana. Dość słabo to wygląda.
Jesli chodzi o auto to zależy kto jakie ma wymagania. Dla mnie rower poniżej 6-7 tys. nie nadaje się do jazdy choć zdaję sobie sprawę że można i rowerem za 2 tys jeździć i nie będę nikogo wyśmiewał z tego powodu. Samochód w kwocie 30k to przyzwoity pojazd i nie musi publicznie oznajmiać że dla niego jest złomem.
8
@Wilczeq Michał pewnie coś majstrował
0
@Barcakolcz
Masowe szczepienia tworzą coraz groźniejsze mutacje.
Mówi, że to wielki błąd szczepić w epidemii.
Mówi, że obecna sytuacja to globalny wielki błąd metodyki walki z epidemią, powodujący tylko hodowanie kolejnych mutacji i zaostrzanie epidemii.
polecam sprawdzić korelacje pomiędzy:
1) rozpoczęciem szczepień w Wielkiej Brytanii a powstaniem „wariantu brytyjskiego”; oraz
2) rozpoczęciem szczepień w Indiach a powstaniem tzw. „wariantu indyjskiego”.
Profesor Luc Montagnier
2
@Worny Oby go pogonić jak najszybciej się da. W tym okienku jeszcze nie ma zastępcy więc będzie ciężko. Mam dość oglądania od 5 lat jednej akcji w ataku Alba - Messi.
1
@socha Wolę Trincao
7
@DonMatteo901 Uwielbiam go. Na przekór idiotom robi wiele rzeczy. W końcu ktoś nazywa rzeczy bądź ludzi po imieniu.
5
@Coutinho007 Dokładnie. Dopóki będzie Messi to 433 nie ma racji bytu chyba że ktoś zrobi z niego pomocnika.