1

@Chwytliwy De Jong tak umie tylko po przejściu do Barcy przestał podejmować próby

0

Szkoda że wcześniej Griezmannem w środku nie grało naszych dwóch genialnych trenerów. Gdyby wpadli na pomysł grania zawodnikiem na jego nominalnej pozycji wcześniej to może byśmy nie przegrywali ligi w tym momencie.

0

@blaugrana1980 Trincao, Dembele

0

@kamil9040 Patrząc na to jaki burdel jest u nich pod względem policji i koronawirusa to tak średnio bym powiedział.

5

@Sznejk Setien też dużo mówił a jak wyszło tak wyszło

1

@busquets5 przynajmniej ma jakieś zaangażowanie

3

@Kamiloza91 Suarez strzelił 2 bramki jakbyś nie zauważył

1

Pique lepszy drybling niż Suarez z Griezmannem razem wzięci

0

Ernesto wróć. Jakimś cudem lepiej grali w ofensywie za czasów Erniego niż teraz.

1

@Ratamahatta ale nie po to żeby kupić 30 letniego Pjanica

0

@Pogba Tylko, że jeśli otworzysz jak zgony ciągle rosną tak jak Polska to wracasz do punkty wyjścia, a UK otworzy tylko jeśli znacznie spadną

2

Wszyscy się tu śmiali z rządu UK jak mówił, że kraje które zamknęły się szybko za szybko się otworzą a tu proszę bardzo - Polska zaczyna się otwierać a zgony ciągle rosną. UK natomiast powiedziało, że nie będzie żadnej relaksacji zasad aż zgony nie zaczną znacznie spadać bo jeśli się zrobi to jak ciągle rosną to druga fala gwarantowana.

0

@maroon Dokładnie. To jest śmieszne jak ludzie uważają, że jak lekarz każe odpoczywać i brać paracetamol na gorączkę to nic robi. Robi więcej niż ten co przepisuje bez sensu antybiotyk. Taki lekarz szkodzi, jeżeli jest to infekcja wirusowa. I wcale nie sprawdzają w Google, tylko mają swój system w który wpisują objawy i pomaga im on określić czy infekcja jest wirusowa czy bakteryjna.

0

@NaFazieHitman nieprawda. Chodzi o to żeby zrobić wszystko w odpowiednim momencie. Zamknięcie za wcześnie jak Polska może doprowadzić do kolejnej epidemii po otwarciu.

0

@PrinceDamon żeby nie narażać ludzi którzy testują dla lekkich przypadków

3

@AV0CAD0 Szczepionka nie będzie dostępna w odpowiedniej ilości przez minimum 18 miesięcy. Nie mówiąc, że może nigdy nie powstać.

I odbijając piłeczkę - a jak się okaże, że w Polsce nastąpi nowa fala po otworzeniu wszystkiego i kraj nie będzie mógł sobie pozwolić na ponowienie tego?

I kończąc - ten plan jest zbyt wyrafinowany żeby to Boris za nim stał. Jest on autorstwem ekspertów z SAGE i Public Health England.

1

@NGTRX Całe podejście opiera się na rozłożeniu infekcji w czasie i wdrażaniu kroków w odpowiednim momencie tak żeby NHS wyrobiło.

0

A według mnie rząd Wielkiej Brytanii robi to dużo lepiej niż Polska. Wprowadzenie radykalnych działań zbyt wcześnie daje bardzo wysoką szansę na ponowną epidemię, gdy zostaną one zniesione a taki kraj nie może pozwolić sobie na powtórzenie izolacji z powodu ekonomii. Jest tylko jedna szansa by zrobić to dobrze.

22

Przecież ten wielki Liverpool to jest upośledzona wersja Realu łysego z czasów Ronaldo

2

@LuismessiJr The 100

0

@Jaca27 Alba stworzył dzisiaj dwie idealne okazje dla Leo (pierwsza podanie bezpośrednio do Leo i jego złe przyjęcie, druga fantastyczne podanie do Braithwaita który odgrywa do FDJ a ten do Leo, który pudłuje)

2

Proponuję żeby wywiady tego pana przestały być zamieszczane na tej stronie bo nie są one wartościowe.

2

@zenoowity nikt niczego nie odwoła. Odbija niektórym z tym wirusem.

22

1

Rodri to jak Busquets. Też się tak rusza i też co jakiś czas piękne zagranie które daje rywalowi idealną kontrę.

1

@Kengo No Puig pokazał z Ibizą jak tworzyć wolne przestrzenie, gdy przeciwnik muruje dostęp do bramki XD

2

@MichalZZZ A ja mam nadzieję, że będzie najgorszy i już nigdy więcej go nie ujrzymy w wyjściowym składzie.

22

Napoli założy pressing a Rakitić będzie wsadzał Juniora i Semedo na miny swoimi podankami do tyłu. Ten facet gra tak, żeby tylko nie było na niego. Gardzę takimi zawodnikami.

0

Z niecierpliwością czekałem na mecz, a potem zobaczyłem Umtitiego i Rakiticia w wyjściowym składzie. Nieśmieszny żart.

0

@itmustbejoke Van Dijk, KDB, Mendy

Media