0

Chciałeś być śmieszny?

0

Wiadomo już kto będzie trenerem Realu?

0

Alexis :)

0

FanRealu90
Czyli Real już wygrał z Atletico ,a liga mistrzów to tylko formalność?

0

Alexis nareszcie....

0

Bardzo dobrze że Pedro się odblokował.

0

Będą dwa mecze

0

Fabregas ma kontuzję.

0

O tym że o tytuł będzie walczyła drużyna z Katolni i Madrytu widzieli wszyscy, ciekawe ile ludzi myślało że to będzie Atletico.

0

Nie oszukujmy się Rayo nie jest zbyt silne.

0

Złamana ręka :(

0

Chelsea strzelił jedną.

0

Niech dołoży kilka goli dzisiaj, ale łatwo nie będzie.

0

Raczej teraz nie odejdzie jeśli już to za rok

0

Szkoda Afellay

0

Bartuś,
w pełni się z tobą zgadzam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?