0

Messi wiele razy mówił że z Barcy nigdy nie odejdzie do innego europejskiego klubu.

1

Busquets gra słabo ? Chyba inne mecze oglądamy

4

Jak wygramy to znów będziesz ich chwalił

0

Ronaldo będzie grał!

0

Jedyny plus w tym meczu to gra Montoy. Jedyny błąd to to że spóźnił się przy straconym golu.

0

Czo ten Alexis?

0

A kto ma grać w El Clasico Roberto a może Song?

0

Alba wczoraj grał świetnie.

0

Zobaczymy jak ligę na 3 miejscu skończycie.

0

Na stronie Realu już się zastanawiają ile zapłaciliśmy sędziemu :)

0

Mam nadzieję że to będzie łatwy mecz. Przed nami spotkanie w Lidze Mistrzów, piłkarze powinni być do niego maksymalnie przygotowani.

0

Słabo gra bo miał kontuzje.

0

Może dlatego że niektórzy kibicują Messiemu a nie Barcelonie...
Smutna prawda.

0

Chodzi chyba o najsilniejsze ligi w Europie, a nie o wszystkie ligi Europejskie.

0

A może tak transfer do Legii?

0

Jeśli Barca pierwsza strzeli bramkę w rewanżu to sprawa awansu jest raczej załatwiona.

0

On ma już 25 lat więc coraz trudniej o jakikolwiek rozw


0

Wygraliśmy , cały mecz to pełna dominacja Barcelony. Mimo małej ruchliwości i nie wykorzystanych okazji to mecz i tak na zaliczam na duży plus. Alexis kolejna bramka podobnie Messi i na koniec trafienie Puyola.

0

Jeśli City zagra jutro z nami otwarcie to może się skończyć to dla nich bardzo źle. Mamy przykład pierwszego meczu z Realem Mouriniego.

0

Tego rekordu Leo raczej nie pobije, nie te czasy...

0

Pedro bardzo dużo pracuje dla całej drużyny. Wraca się pod własne pole karne. Wychodzi z kontrami. Obok Alexisa najlepszy zawodni w ostatnim czasie.

0

Dzisiaj wracamy na fotel lidera.

0

A Montoya

0

Mam nadzieję że to była ironia.

0

Tello należał mu się ten hat-trick.

0

Pedro i wszystko jasne :)

0

A mecz z Betisem

0

Przegraliśmy dwa mecze więc trzeba zwolnić trenera, może jeszcze sprzedać Neymara bo nic nie strzela, tylko podaje.

0

Zapominasz o Albie .

0

Już mamy atak marzeń Neymar-Messi-Alexis .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?