18 kwietnia 2014, 19:27
0
Messi wiele razy mówił że z Barcy nigdy nie odejdzie do innego europejskiego klubu.
14 kwietnia 2014, 21:18
1
Busquets gra słabo ? Chyba inne mecze oglądamy
14 kwietnia 2014, 18:45
4
Jak wygramy to znów będziesz ich chwalił
14 kwietnia 2014, 09:17
Ronaldo będzie grał!
13 kwietnia 2014, 19:01
Jedyny plus w tym meczu to gra Montoy. Jedyny błąd to to że spóźnił się przy straconym golu.
5 kwietnia 2014, 18:18
Czo ten Alexis?
3 kwietnia 2014, 14:53
A kto ma grać w El Clasico Roberto a może Song?
2 kwietnia 2014, 19:23
Alba wczoraj grał świetnie.
30 marca 2014, 15:57
Zobaczymy jak ligę na 3 miejscu skończycie.
23 marca 2014, 23:03
Na stronie Realu już się zastanawiają ile zapłaciliśmy sędziemu :)
8 marca 2014, 12:37
Mam nadzieję że to będzie łatwy mecz. Przed nami spotkanie w Lidze Mistrzów, piłkarze powinni być do niego maksymalnie przygotowani.
6 marca 2014, 15:37
Słabo gra bo miał kontuzje.
4 marca 2014, 19:19
Może dlatego że niektórzy kibicują Messiemu a nie Barcelonie... Smutna prawda.
4 marca 2014, 19:17
Chodzi chyba o najsilniejsze ligi w Europie, a nie o wszystkie ligi Europejskie.
4 marca 2014, 19:13
A może tak transfer do Legii?
3 marca 2014, 07:14
Jeśli Barca pierwsza strzeli bramkę w rewanżu to sprawa awansu jest raczej załatwiona.
3 marca 2014, 06:31
On ma już 25 lat więc coraz trudniej o jakikolwiek rozw
2 marca 2014, 23:03
Wygraliśmy , cały mecz to pełna dominacja Barcelony. Mimo małej ruchliwości i nie wykorzystanych okazji to mecz i tak na zaliczam na duży plus. Alexis kolejna bramka podobnie Messi i na koniec trafienie Puyola.
17 lutego 2014, 18:09
Jeśli City zagra jutro z nami otwarcie to może się skończyć to dla nich bardzo źle. Mamy przykład pierwszego meczu z Realem Mouriniego.
10 lutego 2014, 17:03
Tego rekordu Leo raczej nie pobije, nie te czasy...
10 lutego 2014, 16:52
Pedro bardzo dużo pracuje dla całej drużyny. Wraca się pod własne pole karne. Wychodzi z kontrami. Obok Alexisa najlepszy zawodni w ostatnim czasie.
9 lutego 2014, 10:10
Dzisiaj wracamy na fotel lidera.
22 stycznia 2014, 23:50
A Montoya
Mam nadzieję że to była ironia.
22 stycznia 2014, 23:42
Tello należał mu się ten hat-trick.
22 grudnia 2013, 17:45
Pedro i wszystko jasne :)
20 grudnia 2013, 12:45
A mecz z Betisem
1 grudnia 2013, 23:05
Przegraliśmy dwa mecze więc trzeba zwolnić trenera, może jeszcze sprzedać Neymara bo nic nie strzela, tylko podaje.
17 listopada 2013, 16:10
Zapominasz o Albie .
16 listopada 2013, 10:46
Już mamy atak marzeń Neymar-Messi-Alexis .
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Messi wiele razy mówił że z Barcy nigdy nie odejdzie do innego europejskiego klubu.
1
Busquets gra słabo ? Chyba inne mecze oglądamy
4
Jak wygramy to znów będziesz ich chwalił
0
Ronaldo będzie grał!
0
Jedyny plus w tym meczu to gra Montoy. Jedyny błąd to to że spóźnił się przy straconym golu.
0
Czo ten Alexis?
0
A kto ma grać w El Clasico Roberto a może Song?
0
Alba wczoraj grał świetnie.
0
Zobaczymy jak ligę na 3 miejscu skończycie.
0
Na stronie Realu już się zastanawiają ile zapłaciliśmy sędziemu :)
0
Mam nadzieję że to będzie łatwy mecz. Przed nami spotkanie w Lidze Mistrzów, piłkarze powinni być do niego maksymalnie przygotowani.
0
Słabo gra bo miał kontuzje.
0
Może dlatego że niektórzy kibicują Messiemu a nie Barcelonie...
Smutna prawda.
0
Chodzi chyba o najsilniejsze ligi w Europie, a nie o wszystkie ligi Europejskie.
0
A może tak transfer do Legii?
0
Jeśli Barca pierwsza strzeli bramkę w rewanżu to sprawa awansu jest raczej załatwiona.
0
On ma już 25 lat więc coraz trudniej o jakikolwiek rozw
0
Wygraliśmy , cały mecz to pełna dominacja Barcelony. Mimo małej ruchliwości i nie wykorzystanych okazji to mecz i tak na zaliczam na duży plus. Alexis kolejna bramka podobnie Messi i na koniec trafienie Puyola.
0
Jeśli City zagra jutro z nami otwarcie to może się skończyć to dla nich bardzo źle. Mamy przykład pierwszego meczu z Realem Mouriniego.
0
Tego rekordu Leo raczej nie pobije, nie te czasy...
0
Pedro bardzo dużo pracuje dla całej drużyny. Wraca się pod własne pole karne. Wychodzi z kontrami. Obok Alexisa najlepszy zawodni w ostatnim czasie.
0
Dzisiaj wracamy na fotel lidera.
0
A Montoya
0
Mam nadzieję że to była ironia.
0
Tello należał mu się ten hat-trick.
0
Pedro i wszystko jasne :)
0
A mecz z Betisem
0
Przegraliśmy dwa mecze więc trzeba zwolnić trenera, może jeszcze sprzedać Neymara bo nic nie strzela, tylko podaje.
0
Zapominasz o Albie .
0
Już mamy atak marzeń Neymar-Messi-Alexis .