10 listopada 2013, 09:12
0
Song w końcu zagra od pierwszej minuty.
27 października 2013, 06:06
Słowa Alvesa wyjaśniają wszystko.
20 października 2013, 14:40
I znów najlepszym z obrońców był Bartra.
20 października 2013, 08:06
Mimo tego remisu Barca i tak jest liderem więc nierozumiem ludzi którz narzekają.
2 października 2013, 14:41
Alves już w tym sezonie może dogonić Cocu.
1 października 2013, 22:21
Alexis i do razu bramka :)
1 października 2013, 14:43
Szkoda że Song i Tello grają mniej niż za czasów Tito
1 października 2013, 14:41
Szkoda że Song i Tello grają mniej niż za kadencji Tito.
21 września 2013, 21:55
Pedro nie widoczny a hat-trick jest.
18 września 2013, 22:41
Świetny mecz.
9 września 2013, 17:05
Argentyna bez obrony ma raczej marne szanse. Największe szanse ma raczej reprezentacja Niemiec.
7 września 2013, 20:03
Zdecydowanie najlepszym.
4 września 2013, 20:37
Trochę głupie pytanie, ale co by było gdyby Barca b zakończyła sezon na pierwszym miejscu?
4 września 2013, 15:09
Szkoda że Gran Derbi to już nie to samo co kilka lat temu. Teraz wszystko jest robione po to żeby kasę zarobić.
26 sierpnia 2013, 08:46
Adriano zszedł z boiska bo miał lekki uraz mięśniowy.
16 sierpnia 2013, 13:10
Raczej napewno zagra
14 sierpnia 2013, 09:42
Ile tych kluczowych dni w sprawie Bale’a i jego transferu było.
12 sierpnia 2013, 11:42
Wszystkie te nowe technologie i tak prawie nic nie dają.
12 sierpnia 2013, 11:32
Te same głupoty.
8 sierpnia 2013, 10:14
Powiedz jeszcze że mecze Realu mają jakikolwiek wpływ na poziom przygotowania. Mecze towarzyskie gra się tylko dla promocji klubu.
8 sierpnia 2013, 09:39
Nie w temacie ale zobaczcie bramkę Ronaldinho:
7 sierpnia 2013, 11:52
Może Fontas się przebudzi i wróci do Barcy za rok?
6 sierpnia 2013, 18:10
Szkoda że Bale jest obecnie tyle warty co dwa lata temu czyli 40 mln.
28 lipca 2013, 15:04
W dwa lata zdobył 5 tytułów.
27 lipca 2013, 21:30
Niestety mam podobne odczucia :(
25 lipca 2013, 10:10
Świetny artykuł. W pełni zgadzam się z autorem że Cesc będzie nowym dyrygentem Barcelony. Miejmy nadzieje że nowy trener Barcy będzie go ustawiał na jego nominalnej pozycji.
24 lipca 2013, 11:10
Polsat Sport napewno
20 lipca 2013, 09:56
Już Wisłe trenuje. Szkoda
19 lipca 2013, 07:59
Za przeproszeniem ten arab to ham i idiota
16 lipca 2013, 08:59
Szkoda tylko że większość zawodników już nie wraca do Barcy po wypożyczeniu.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Song w końcu zagra od pierwszej minuty.
0
Słowa Alvesa wyjaśniają wszystko.
0
I znów najlepszym z obrońców był Bartra.
0
Mimo tego remisu Barca i tak jest liderem więc nierozumiem ludzi którz narzekają.
0
Alves już w tym sezonie może dogonić Cocu.
0
Alexis i do razu bramka :)
0
Szkoda że Song i Tello grają mniej niż za czasów Tito
0
Szkoda że Song i Tello grają mniej niż za kadencji Tito.
0
Pedro nie widoczny a hat-trick jest.
0
Świetny mecz.
0
Argentyna bez obrony ma raczej marne szanse. Największe szanse ma raczej reprezentacja Niemiec.
0
Zdecydowanie najlepszym.
0
Trochę głupie pytanie, ale co by było gdyby Barca b zakończyła sezon na pierwszym miejscu?
0
Szkoda że Gran Derbi to już nie to samo co kilka lat temu. Teraz wszystko jest robione po to żeby kasę zarobić.
0
Adriano zszedł z boiska bo miał lekki uraz mięśniowy.
0
Raczej napewno zagra
0
Ile tych kluczowych dni w sprawie Bale’a i jego transferu było.
0
Wszystkie te nowe technologie i tak prawie nic nie dają.
0
Te same głupoty.
0
Powiedz jeszcze że mecze Realu mają jakikolwiek wpływ na poziom przygotowania. Mecze towarzyskie gra się tylko dla promocji klubu.
0
Nie w temacie ale zobaczcie bramkę Ronaldinho:
0
Może Fontas się przebudzi i wróci do Barcy za rok?
0
Szkoda że Bale jest obecnie tyle warty co dwa lata temu czyli 40 mln.
0
W dwa lata zdobył 5 tytułów.
0
Niestety mam podobne odczucia :(
0
Świetny artykuł. W pełni zgadzam się z autorem że Cesc będzie nowym dyrygentem Barcelony. Miejmy nadzieje że nowy trener Barcy będzie go ustawiał na jego nominalnej pozycji.
0
Polsat Sport napewno
0
Już Wisłe trenuje. Szkoda
0
Za przeproszeniem ten arab to ham i idiota
0
Szkoda tylko że większość zawodników już nie wraca do Barcy po wypożyczeniu.