0

Song w końcu zagra od pierwszej minuty.

0

Słowa Alvesa wyjaśniają wszystko.

0

I znów najlepszym z obrońców był Bartra.

0

Mimo tego remisu Barca i tak jest liderem więc nierozumiem ludzi którz narzekają.

0

Alves już w tym sezonie może dogonić Cocu.

0

Alexis i do razu bramka :)

0

Szkoda że Song i Tello grają mniej niż za czasów Tito

0

Szkoda że Song i Tello grają mniej niż za kadencji Tito.

0

Pedro nie widoczny a hat-trick jest.

0

Świetny mecz.

0

Argentyna bez obrony ma raczej marne szanse. Największe szanse ma raczej reprezentacja Niemiec.

0

Zdecydowanie najlepszym.

0

Trochę głupie pytanie, ale co by było gdyby Barca b zakończyła sezon na pierwszym miejscu?

0

Szkoda że Gran Derbi to już nie to samo co kilka lat temu. Teraz wszystko jest robione po to żeby kasę zarobić.

0

Adriano zszedł z boiska bo miał lekki uraz mięśniowy.

0

Raczej napewno zagra



0

Ile tych kluczowych dni w sprawie Bale’a i jego transferu było.

0

Wszystkie te nowe technologie i tak prawie nic nie dają.

0

Te same głupoty.

0

Powiedz jeszcze że mecze Realu mają jakikolwiek wpływ na poziom przygotowania. Mecze towarzyskie gra się tylko dla promocji klubu.

0

Nie w temacie ale zobaczcie bramkę Ronaldinho:

0

Może Fontas się przebudzi i wróci do Barcy za rok?

0

Szkoda że Bale jest obecnie tyle warty co dwa lata temu czyli 40 mln.

0

W dwa lata zdobył 5 tytułów.

0

Niestety mam podobne odczucia :(

0

Świetny artykuł. W pełni zgadzam się z autorem że Cesc będzie nowym dyrygentem Barcelony. Miejmy nadzieje że nowy trener Barcy będzie go ustawiał na jego nominalnej pozycji.

0

Polsat Sport napewno

0

Już Wisłe trenuje. Szkoda

0

Za przeproszeniem ten arab to ham i idiota

0

Szkoda tylko że większość zawodników już nie wraca do Barcy po wypożyczeniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?