26 grudnia 2015, 12:10
0
Czy Zidane dobrze radzi sobie w Castili, że tak go chcą jako trenera pierwszej drużyny?
16 lipca 2015, 20:31
Ostatnio w ćwierćfinale z AM graliśmy, więc tak średnio bym po wiedział.
12 lipca 2015, 11:33
Jak Torresa?
9 lipca 2015, 15:57
Gdyby tylko napis Qatar był w kolorze złotym.
5 lipca 2015, 00:54
Co Messi ma zrobić gdy Higuain wszystko psuje.
4 lipca 2015, 13:26
Messi ma mieć podobno 84
2 lipca 2015, 21:59
19
Arda zostanie zaprezentowany po wyborach.
17 maja 2015, 20:55
5
Komentarz usunięty
9 maja 2015, 19:43
14
PR7>CR7
6 maja 2015, 22:55
Żadnego celnego, Ter Stegen interweniował tylko po rykoszecie.
6 maja 2015, 22:50
Kartki się chyba resetują przed finałem.
2 maja 2015, 17:23
1
Dajcie mu snikersa bo zaczyna gwiazdorzyć
22 kwietnia 2015, 09:42
Najlepszym przeciwnikiem było by Juve.
22 marca 2015, 19:24
Wie ktoś czy jakiś zagraniczny kanał który jest w cyfrowym polsacie, będzie transmitował mecz?
11 marca 2015, 21:09
W jakim aspekcie lepszy jest Robben?
8 lutego 2015, 22:58
Ale Messi nie psuje takich okazji.
15 stycznia 2015, 22:16
Marc jak czyści pięknie
11 stycznia 2015, 22:18
2
Madryt w nazwie zobowiązuje
11 stycznia 2015, 21:23
Atletico to więksi rzeźnicy niż Real.
8 stycznia 2015, 14:17
To raczej Ronaldo może być coraz słabszy, już 30 ma na karku
4 stycznia 2015, 20:19
Tito był świwtnym trenerem, niestety choroba pokrzyżowała plany...
30 grudnia 2014, 11:17
Najszczęśliwszy człowiek w Barcelonie - Dani Alves
7 grudnia 2014, 19:10
"Natomiast Messi powinien dostać złotą piłkę za poprawne dawkowanie.'' - realmadrid.pl
7 grudnia 2014, 18:11
Jednak Enrique zostaje?
7 grudnia 2014, 12:55
Bartra ostatnio często gra.
25 listopada 2014, 23:27
3
Wydawało mi się Real był 3, więc nie wiem czy dostaliśmy baty.
22 listopada 2014, 21:46
Who is the best player in the world?
20 listopada 2014, 16:55
Najlepszy pomocnik ligi hiszpańskiej w poprzednim sezonie jest pomyłką?
18 listopada 2014, 21:37
Messi kilka udanych dryblingów, wraca się do obrony. Mascherano pewny nie wiem czy ktoś go ograł. Ronaldo niezbyt widać. Mecz raczej wyrównany ale więcej okazji miała Argentyna .
18 listopada 2014, 21:33
Higuaín wyszedł dzisiaj z szatni?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Czy Zidane dobrze radzi sobie w Castili, że tak go chcą jako trenera pierwszej drużyny?
0
Ostatnio w ćwierćfinale z AM graliśmy, więc tak średnio bym po wiedział.
0
Jak Torresa?
0
Gdyby tylko napis Qatar był w kolorze złotym.
0
Co Messi ma zrobić gdy Higuain wszystko psuje.
0
Messi ma mieć podobno 84
19
Arda zostanie zaprezentowany po wyborach.
5
Komentarz usunięty
14
PR7>CR7
0
Żadnego celnego, Ter Stegen interweniował tylko po rykoszecie.
0
Kartki się chyba resetują przed finałem.
1
Dajcie mu snikersa bo zaczyna gwiazdorzyć
0
Najlepszym przeciwnikiem było by Juve.
0
Wie ktoś czy jakiś zagraniczny kanał który jest w cyfrowym polsacie, będzie transmitował mecz?
0
W jakim aspekcie lepszy jest Robben?
0
Ale Messi nie psuje takich okazji.
0
Marc jak czyści pięknie
2
Madryt w nazwie zobowiązuje
2
Atletico to więksi rzeźnicy niż Real.
0
To raczej Ronaldo może być coraz słabszy, już 30 ma na karku
0
Tito był świwtnym trenerem, niestety choroba pokrzyżowała plany...
1
Najszczęśliwszy człowiek w Barcelonie - Dani Alves
0
"Natomiast Messi powinien dostać złotą piłkę za poprawne dawkowanie.'' - realmadrid.pl
1
Jednak Enrique zostaje?
0
Bartra ostatnio często gra.
3
Wydawało mi się Real był 3, więc nie wiem czy dostaliśmy baty.
0
Who is the best player in the world?
0
Najlepszy pomocnik ligi hiszpańskiej w poprzednim sezonie jest pomyłką?
1
Messi kilka udanych dryblingów, wraca się do obrony. Mascherano pewny nie wiem czy ktoś go ograł. Ronaldo niezbyt widać. Mecz raczej wyrównany ale więcej okazji miała Argentyna .
1
Higuaín wyszedł dzisiaj z szatni?