2

Lepiej niż Messi?

7

Bartra powinien dzisiaj pokazać na co go stać w tym sezonie. Ciekawe jak zagra Douglas bo na razie to wielka niewiadoma.

0

Na ławce ma usiąść Bravo, który nie puściły jeszcze gola. Niech Bravo broni w lidze, a Ter Stegen w LM.

0

offtop

Wcześnie się w tym roku mrozy w Madrycie zaczynają ;)

0

PSG bez Ibry nie istnieje

0

C.Ronaldo ma już swoje lata ma więc nie jest to takie pewne ;)

0

Nie rozumiesz że Alexis musiał odejść aby było miejsce dla Suareza.

0

1 gwiazdka oznacza 10 wygranych tytuł

0

Rok temu prawie każdy sprzedawał Mascherano, a teraz Ci ludzie są jego wiernymi fanami.

1

Ale odpadł w ćwierćfinale...

1

Na Euro nie ma meczu o 3 miejsce...

0

Odszedł bo klub potrzebował na transfer Suareza

0

"O kurwa"

0

Spalony jest także wtedy gdy piłka odbije się od obrońcy.

0

Co się będzie w El Clasico działo, już się boję

0

Biedronka

0

Ramos też tak zaczynał po przyjściu do Realu z Sevilli

0

Za 19 latka ponad 30 mln to świetna inwestycja...

0

Mam pytanie. Można już w Polsce kupić koszulkę na sezon 2014/15 ?

1

Wygraliście w tym sezonie
1 mecz z Barcą jesteście tacy świetni...

0

A za kilka lat chłopak będzie grał u szejków skąd Barca go nie ściągnie.

0

Zapominasz o tym że jeśli Atletico przegra z Barceloną a Real ani razu się nie potknie to Krolewscy będą mistrzami

0

Mam wrażenie że Dani wróci jeszcze kiedyś Barcelony po zakończeniu kariery.

2

Piłkarze też mieli czarne opaski...

1

Cesc także był bardzo poruszony.

0

Bo popełnia głupie błędy(mecz z Realem), nie wraca się do defensywy a jego wrzutki są nie celne i irytujące

1

Wielkie transfery czyli powrót z wypożyczenia Deulofeu i Rafinhi ?

0

Raczej żeby ich nie kupić

0

W reprezentacji ma więcej swobody.

0

Ocenianie Neymara po pierwszym sezonie w Europie jest głupie.
Brazylijczyk musi się przystosować do gry w Europie, ponieważ gra w Brazylii jest dużo inna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?