masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lukas_88 tylko kim jest?
1
@PietrasCoelho Olmo to nie ma zdrowia i nie opłaca się go trzymać. Jak ktoś da tyle żeby nie stracić na nim to sprzedać z pocałowaniem ręki. Fermin lepiej pasuje do nas. A w jego miejsce Silve i git.
0
@derus pożyjemy zobaczymy, narazie to na realmadryt.pl bardziej go cenią niż ty.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@ShawnC tylko ile orają Pedrim a ile Olmo?
2
Tamten sezon to był wypadek przy pracy, sprzedać póki są chętni na niego.
3
Piłkarz dobry ale jako człowiek skończony kreryn.
0
@gaq szkoda że nie mają prędkości Araujo albo Christensena bo tak wysoka obrona musi być szybka.
5
@majkiii ale jaki też niedosyt że tak mało LM wygrał przez swoje dziwne decyzje.
6
Jeśli zejdzie z pensji to powinien zostać z nami. Niby jeździec bez głowy ale liczby dowozi.
1
@Messiasz2 tylko ile krzyknie za kontrakt to druga sprawa
1
@Luciano99 nie wiem czy stać nas byłoby na Oyarzabala a co dopiero na nich.
0
@slayer on to chyba zyskał trochę siana. A stracił co?
12
Sędziowie w Hiszpanii to nadają się do B klasy.
0
@cules100pro ale nie wypowiadał się jacy to jesteśmy kiepscy
1
@Ronad10 żebyśmy tylko nie grali tak wysoko z nimi bo nam wcisną z kontry farfocla i murarka cały mecz.
0
@Mak200 Wojtuś tak będzie żegnany xD
8
Niech chłopak gra. Niestety ale pazerność go zgubiła. Jakby zaszedł z wynagrodzenia pewnie by u nas został.
3
Takie granie na pół gwizdka. Wsumie majstra mamy więc chłopaki grają jak grają.
1
@DJ6 żeby pokazał się tam z dobrej strony. Może ktoś da sensowną kasę za niego.
0
Nasz kapitan jest najgorszym kapitanem jakiego pamiętam.
0
I bardzo dobrze jak trener nie chce danego zawodnika to powinien już być skreślony transfer w przedbiegach. A nie kupią chłopa a trener będzie go kosił na ławce.
3
Tyle lat ich nie było? Ale człowiek stary jest, że ich pamięta hrge
3
Ja bym go widział w USA, jeszcze by ustrzelił więcej goli już Messi hehe
7
Tego pajaca to nie trawię. Wsumie cham pasuje do tego białego burdelu.
1
@kaamil1910 wygaśnie kontrakt i pójdzie do Arabów hehe ale byłyby jaja.
0
@Aequlibre obskoczy oba skrzydła?
0
@kch największą bolączką Realu jest brak pomocy a nie Makembe.
0
@kch jak by nie on to real bił bysie no trzecie miejsce.
1
@Cule1797 najlepiej sprzedać obu.