0

@Lukas_88 tylko kim jest?

1

@PietrasCoelho Olmo to nie ma zdrowia i nie opłaca się go trzymać. Jak ktoś da tyle żeby nie stracić na nim to sprzedać z pocałowaniem ręki. Fermin lepiej pasuje do nas. A w jego miejsce Silve i git.

0

@derus pożyjemy zobaczymy, narazie to na realmadryt.pl bardziej go cenią niż ty.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@ShawnC tylko ile orają Pedrim a ile Olmo?

2

Tamten sezon to był wypadek przy pracy, sprzedać póki są chętni na niego.

3

Piłkarz dobry ale jako człowiek skończony kreryn.

0

@gaq szkoda że nie mają prędkości Araujo albo Christensena bo tak wysoka obrona musi być szybka.

5

@majkiii ale jaki też niedosyt że tak mało LM wygrał przez swoje dziwne decyzje.

6

Jeśli zejdzie z pensji to powinien zostać z nami. Niby jeździec bez głowy ale liczby dowozi.

1

@Messiasz2 tylko ile krzyknie za kontrakt to druga sprawa

1

@Luciano99 nie wiem czy stać nas byłoby na Oyarzabala a co dopiero na nich.

0

@slayer on to chyba zyskał trochę siana. A stracił co?

12

Sędziowie w Hiszpanii to nadają się do B klasy.

0

@cules100pro ale nie wypowiadał się jacy to jesteśmy kiepscy

1

@Ronad10 żebyśmy tylko nie grali tak wysoko z nimi bo nam wcisną z kontry farfocla i murarka cały mecz.

0

@Mak200 Wojtuś tak będzie żegnany xD

8

Niech chłopak gra. Niestety ale pazerność go zgubiła. Jakby zaszedł z wynagrodzenia pewnie by u nas został.

3

Takie granie na pół gwizdka. Wsumie majstra mamy więc chłopaki grają jak grają.

1

@DJ6 żeby pokazał się tam z dobrej strony. Może ktoś da sensowną kasę za niego.

0

Nasz kapitan jest najgorszym kapitanem jakiego pamiętam.

0

I bardzo dobrze jak trener nie chce danego zawodnika to powinien już być skreślony transfer w przedbiegach. A nie kupią chłopa a trener będzie go kosił na ławce.

3

Tyle lat ich nie było? Ale człowiek stary jest, że ich pamięta hrge

3

Ja bym go widział w USA, jeszcze by ustrzelił więcej goli już Messi hehe

7

Tego pajaca to nie trawię. Wsumie cham pasuje do tego białego burdelu.

1

@kaamil1910 wygaśnie kontrakt i pójdzie do Arabów hehe ale byłyby jaja.

0

@Aequlibre obskoczy oba skrzydła?

0

@kch największą bolączką Realu jest brak pomocy a nie Makembe.

0

@kch jak by nie on to real bił bysie no trzecie miejsce.

1

@Cule1797 najlepiej sprzedać obu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?