0

Gdyby tylko był zdrowy to byłby podstawowym obrońcą Miał pecha z tymi kontuzjami ale sportowo to jeden z najlepszych obrońców na świecie

0

Jest jeszcze Lucas Perez którego klub wycenił na około 15 mln więc wybór jest

3

No i to rozumiem

0

Pierwszy wybór to Lucas Perez, potem Gomez a potem rzeczywiście nikt

2

Skutek będzie taki że Lucas Perez pójdzie gdzieś za 15 mln euro a Barca znowu sprowadzi jakiegoś Douglasa

0

Wtedy gdy ludzie przestaną kupować ten wypromowany towar Proste Skoro są chętni to towar się produkuje i wprowadza zmiany by więcej na nim zarobić Gdy nie ma chętnych to zmienia się profil produkcji albo zamyka firmę

1

Akurat w przypadku Vermaelena to więcej stał popsuty niż jeździł

0

A nie lepiej stworzyć super ligę europejską w której będą rywalizować tylko określone zespoły i nikt inny nie będzie miał prawa tam się przebić? Te przepisy niemal dokładnie to samo wprowadzają

1

Cała nadzieja w tym że Gremio go nie puści

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W piłce wszystko może sie zdarzyć A zwłaszcza w polskiej lidze - bach bach Karabach czy choćby Celtic po walkowerze Więc nigdy nie mów nigdy

0

Oby tym razem sprawdzili wszystko w papierach 2 razy Poza tym ten zespół wyeliminował Bate Borysów z którym Legia miałaby spory problem więc ja bym nie uważał że to słaby przeciwnik

0

Drużyna nie ma znaczenia Poziom sportowy jaki prezentuje Verma pozwala mu na stały skład w czołowych drużynach Europy On przegrywa tylko z kontuzjami

0

Idealne rozwiązanie dla Barcelony - doświadczony piłkarz za grosze na dobrym poziomie i do tego godzący się na ławkę Gdyby tylko nie ta narodowość ....

0

Trzeba więc gonić Messiego, Iniestę oraz Suareza Są coraz starsi - czas inwestować w młodszych bo mogą być tylko lepsi

2

To tylko zagrywki ich agentów Nie sądzę aby jeden albo drugi rzeczywiście tak się ośmieszali Ter Stegen natomiast nieraz chlapnie coś w wywiadach na temat swej roli i to co innego

6

Dziwne że nie oddali go za darmo

0

Zarząd ssie po całości temu kto się tylko trafi - Turcy, Rosjanie nie ma różnicy A po wszystkim jeszcze potrafią grzecznie podziękować i są zadowolenie ze budżet na płace im się zmniejszył Normalnie paranoja - niech oddadzą Messiego dopiero zaoszczędzą na wynagrodzeniu

4

Trzeba przyznać ze dla tych zawodników to najlepsza opcja W Barcelonie obaj by tylko stracili

0

Neymar to jednak inny level Nie porównuj go bo jak przychodził do Barcy to miał już uznaną markę A nawet jeśli to jest to wyjątek od reguły - Keirrison, Oscar, Lucas Moura Oni zawiedli Nawet Coutinho sporo czasu potrzebował aby odpalić i wskoczyć na wyższy poziom Dlatego mam mieszane uczucia co do tych młodych gwiazdek z Brazylii

0

Kolejny młody talent prosto z Brazylii? Jakoś mi się to nie widzi Tyle było już podobnych wpadek

0

Zgoda -pełna zgoda ale ponad 50 % z zarobionej kwoty to już nie jest podatek To jest czyste złodziejstwo Dlatego nie ma co się dziwić że ludzie się przed tym bronią

2

Kradzież to kradzież Co innego to podatek a co innego zabranie ponad 50% z wynagrodzenia Kwestia tego ile mu zostanie po kradzieży i czy to wystarczy na jego czy kogokolwiek innego potrzeby jest zupełnie nieistotna

35

"pensja Neymara wynosi 24,8 miliona euro brutto rocznie, czyli 12 mln netto" I jak tu się dziwić temu że co chwilę kolejni piłkarze zostają przyłapani na tym że chcą ochronić swoje zarobki przed złodziejem? Przecież to grabież w białych rękawiczkach

1

Świetna wiadomość Ten gracz musi grać aby się rozwijać W obecnej Barcelonie siedziałby na ławce i zahamował swój rozwój Zmarnowałby sobie karierę a klub nie miałby z niego pożytku

0

Pewnie max 50 mln za Messiego i jeszcze by się znaleźli twierdzący że to dobry interes bo klub zaoszczędzi na jego wynagrodzeniu

3

Taaa Idąc tym tropem to powinni wszystkich piłkarz puszczać za darmo a zwłaszcza tych którzy zasłużyli się klubowi Niech puszczą za darmo Messiego czy Neymara jeśli będą chcieli odejść A co tam Przecież zasłużyli

0

Zdecydowanie lepszy niż Vietto Za Vietto przemawia jedynie cena oraz wiek Gameiro to jednak inna klasa sportowa Pytanie czy potrzeba tak klasowego piłkarza na zmiennika? I to zmiennika za taką cenę?

0

Co do Gomesa dodaj jeszcze 20 mln a wówczas to już tak dobrze nie wygląda Za te pieniądze jest wielu lepszych piłkarzy już nie wspominając o tym że akurat tą pozycję mamy silnie obsadzoną i w ogóle sprowadzanie pomocnika a tym bardziej za takie gigantyczne pieniądze to jakiś absurd

0

Ja sadzę tak samo O ile obrońcy moze nie są tacy źli to transfer Gomesa za gigantyczne pieniądze uważam za porażkę a Vietto choć tu kasa może i realna to jednak nie ten level Szkoda ze Gameiro nie jest kilka lat młodszy - może wówczas warto byłoby wyłożyć te 40 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?