Wtedy gdy ludzie przestaną kupować ten wypromowany towar Proste Skoro są chętni to towar się produkuje i wprowadza zmiany by więcej na nim zarobić Gdy nie ma chętnych to zmienia się profil produkcji albo zamyka firmę
A nie lepiej stworzyć super ligę europejską w której będą rywalizować tylko określone zespoły i nikt inny nie będzie miał prawa tam się przebić? Te przepisy niemal dokładnie to samo wprowadzają
Oby tym razem sprawdzili wszystko w papierach 2 razy Poza tym ten zespół wyeliminował Bate Borysów z którym Legia miałaby spory problem więc ja bym nie uważał że to słaby przeciwnik
Idealne rozwiązanie dla Barcelony - doświadczony piłkarz za grosze na dobrym poziomie i do tego godzący się na ławkę Gdyby tylko nie ta narodowość ....
To tylko zagrywki ich agentów Nie sądzę aby jeden albo drugi rzeczywiście tak się ośmieszali Ter Stegen natomiast nieraz chlapnie coś w wywiadach na temat swej roli i to co innego
Zarząd ssie po całości temu kto się tylko trafi - Turcy, Rosjanie nie ma różnicy A po wszystkim jeszcze potrafią grzecznie podziękować i są zadowolenie ze budżet na płace im się zmniejszył Normalnie paranoja - niech oddadzą Messiego dopiero zaoszczędzą na wynagrodzeniu
Neymar to jednak inny level Nie porównuj go bo jak przychodził do Barcy to miał już uznaną markę A nawet jeśli to jest to wyjątek od reguły - Keirrison, Oscar, Lucas Moura Oni zawiedli Nawet Coutinho sporo czasu potrzebował aby odpalić i wskoczyć na wyższy poziom Dlatego mam mieszane uczucia co do tych młodych gwiazdek z Brazylii
Zgoda -pełna zgoda ale ponad 50 % z zarobionej kwoty to już nie jest podatek To jest czyste złodziejstwo Dlatego nie ma co się dziwić że ludzie się przed tym bronią
Kradzież to kradzież Co innego to podatek a co innego zabranie ponad 50% z wynagrodzenia Kwestia tego ile mu zostanie po kradzieży i czy to wystarczy na jego czy kogokolwiek innego potrzeby jest zupełnie nieistotna
"pensja Neymara wynosi 24,8 miliona euro brutto rocznie, czyli 12 mln netto" I jak tu się dziwić temu że co chwilę kolejni piłkarze zostają przyłapani na tym że chcą ochronić swoje zarobki przed złodziejem? Przecież to grabież w białych rękawiczkach
Świetna wiadomość Ten gracz musi grać aby się rozwijać W obecnej Barcelonie siedziałby na ławce i zahamował swój rozwój Zmarnowałby sobie karierę a klub nie miałby z niego pożytku
Taaa Idąc tym tropem to powinni wszystkich piłkarz puszczać za darmo a zwłaszcza tych którzy zasłużyli się klubowi Niech puszczą za darmo Messiego czy Neymara jeśli będą chcieli odejść A co tam Przecież zasłużyli
Zdecydowanie lepszy niż Vietto Za Vietto przemawia jedynie cena oraz wiek Gameiro to jednak inna klasa sportowa Pytanie czy potrzeba tak klasowego piłkarza na zmiennika? I to zmiennika za taką cenę?
Co do Gomesa dodaj jeszcze 20 mln a wówczas to już tak dobrze nie wygląda Za te pieniądze jest wielu lepszych piłkarzy już nie wspominając o tym że akurat tą pozycję mamy silnie obsadzoną i w ogóle sprowadzanie pomocnika a tym bardziej za takie gigantyczne pieniądze to jakiś absurd
Ja sadzę tak samo O ile obrońcy moze nie są tacy źli to transfer Gomesa za gigantyczne pieniądze uważam za porażkę a Vietto choć tu kasa może i realna to jednak nie ten level Szkoda ze Gameiro nie jest kilka lat młodszy - może wówczas warto byłoby wyłożyć te 40 mln
0
Gdyby tylko był zdrowy to byłby podstawowym obrońcą Miał pecha z tymi kontuzjami ale sportowo to jeden z najlepszych obrońców na świecie
0
Jest jeszcze Lucas Perez którego klub wycenił na około 15 mln więc wybór jest
3
No i to rozumiem
0
Pierwszy wybór to Lucas Perez, potem Gomez a potem rzeczywiście nikt
2
Skutek będzie taki że Lucas Perez pójdzie gdzieś za 15 mln euro a Barca znowu sprowadzi jakiegoś Douglasa
0
Wtedy gdy ludzie przestaną kupować ten wypromowany towar Proste Skoro są chętni to towar się produkuje i wprowadza zmiany by więcej na nim zarobić Gdy nie ma chętnych to zmienia się profil produkcji albo zamyka firmę
1
Akurat w przypadku Vermaelena to więcej stał popsuty niż jeździł
0
A nie lepiej stworzyć super ligę europejską w której będą rywalizować tylko określone zespoły i nikt inny nie będzie miał prawa tam się przebić? Te przepisy niemal dokładnie to samo wprowadzają
1
Cała nadzieja w tym że Gremio go nie puści
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W piłce wszystko może sie zdarzyć A zwłaszcza w polskiej lidze - bach bach Karabach czy choćby Celtic po walkowerze Więc nigdy nie mów nigdy
0
Oby tym razem sprawdzili wszystko w papierach 2 razy Poza tym ten zespół wyeliminował Bate Borysów z którym Legia miałaby spory problem więc ja bym nie uważał że to słaby przeciwnik
0
Drużyna nie ma znaczenia Poziom sportowy jaki prezentuje Verma pozwala mu na stały skład w czołowych drużynach Europy On przegrywa tylko z kontuzjami
0
Idealne rozwiązanie dla Barcelony - doświadczony piłkarz za grosze na dobrym poziomie i do tego godzący się na ławkę Gdyby tylko nie ta narodowość ....
0
Trzeba więc gonić Messiego, Iniestę oraz Suareza Są coraz starsi - czas inwestować w młodszych bo mogą być tylko lepsi
2
To tylko zagrywki ich agentów Nie sądzę aby jeden albo drugi rzeczywiście tak się ośmieszali Ter Stegen natomiast nieraz chlapnie coś w wywiadach na temat swej roli i to co innego
6
Dziwne że nie oddali go za darmo
0
Zarząd ssie po całości temu kto się tylko trafi - Turcy, Rosjanie nie ma różnicy A po wszystkim jeszcze potrafią grzecznie podziękować i są zadowolenie ze budżet na płace im się zmniejszył Normalnie paranoja - niech oddadzą Messiego dopiero zaoszczędzą na wynagrodzeniu
4
Trzeba przyznać ze dla tych zawodników to najlepsza opcja W Barcelonie obaj by tylko stracili
0
Neymar to jednak inny level Nie porównuj go bo jak przychodził do Barcy to miał już uznaną markę A nawet jeśli to jest to wyjątek od reguły - Keirrison, Oscar, Lucas Moura Oni zawiedli Nawet Coutinho sporo czasu potrzebował aby odpalić i wskoczyć na wyższy poziom Dlatego mam mieszane uczucia co do tych młodych gwiazdek z Brazylii
0
Kolejny młody talent prosto z Brazylii? Jakoś mi się to nie widzi Tyle było już podobnych wpadek
0
Zgoda -pełna zgoda ale ponad 50 % z zarobionej kwoty to już nie jest podatek To jest czyste złodziejstwo Dlatego nie ma co się dziwić że ludzie się przed tym bronią
2
Kradzież to kradzież Co innego to podatek a co innego zabranie ponad 50% z wynagrodzenia Kwestia tego ile mu zostanie po kradzieży i czy to wystarczy na jego czy kogokolwiek innego potrzeby jest zupełnie nieistotna
35
"pensja Neymara wynosi 24,8 miliona euro brutto rocznie, czyli 12 mln netto" I jak tu się dziwić temu że co chwilę kolejni piłkarze zostają przyłapani na tym że chcą ochronić swoje zarobki przed złodziejem? Przecież to grabież w białych rękawiczkach
1
Świetna wiadomość Ten gracz musi grać aby się rozwijać W obecnej Barcelonie siedziałby na ławce i zahamował swój rozwój Zmarnowałby sobie karierę a klub nie miałby z niego pożytku
0
Pewnie max 50 mln za Messiego i jeszcze by się znaleźli twierdzący że to dobry interes bo klub zaoszczędzi na jego wynagrodzeniu
3
Taaa Idąc tym tropem to powinni wszystkich piłkarz puszczać za darmo a zwłaszcza tych którzy zasłużyli się klubowi Niech puszczą za darmo Messiego czy Neymara jeśli będą chcieli odejść A co tam Przecież zasłużyli
0
Zdecydowanie lepszy niż Vietto Za Vietto przemawia jedynie cena oraz wiek Gameiro to jednak inna klasa sportowa Pytanie czy potrzeba tak klasowego piłkarza na zmiennika? I to zmiennika za taką cenę?
0
Co do Gomesa dodaj jeszcze 20 mln a wówczas to już tak dobrze nie wygląda Za te pieniądze jest wielu lepszych piłkarzy już nie wspominając o tym że akurat tą pozycję mamy silnie obsadzoną i w ogóle sprowadzanie pomocnika a tym bardziej za takie gigantyczne pieniądze to jakiś absurd
0
Ja sadzę tak samo O ile obrońcy moze nie są tacy źli to transfer Gomesa za gigantyczne pieniądze uważam za porażkę a Vietto choć tu kasa może i realna to jednak nie ten level Szkoda ze Gameiro nie jest kilka lat młodszy - może wówczas warto byłoby wyłożyć te 40 mln