0

Czyli w praktyce wygląda to tak że klub który chce go kupić przelewa kwotę odstępnego na konto piłkarza a piłkarz nie płaci od tego przelewu podatku, tak? To w takim razie po jaką cholerę jest wymóg aby piłkarz sam opłacał te odstępne?

0

Tak jak Griezmann był ponoć dogadany z nami Wystarczyło zaoferować mu ciut więcej a renoma Barcy zrobiłaby swoje Nie wierzę że de Vrij nie wsiadłby do pociągu który podjeżdża tylko raz w życiu

1

Uparli się na tego Lengleta a tymczasem taki de Vrij był do wyciągnięcia za darmo...

3

Niemal tak jak Japonia to Hiszpania grała wczoraj cały mecz z tym że na połowie przeciwnika ale mimo wszystko gdyby nie Iniesta to wcale nie zbliżali się do pola karnego Rosji

0

Ja bym jeszcze nie przekreślał tak od razu ani Meksyku ani tym bardziej Japonii Belgowie tak naprawdę trafili na bardzo niewygodnego przeciwnika mimo że każdy już zakłada ich bezproblemowy awans

1

Słaby czy nie słaby - powiedzmy sobie szczerze to kwota transferu wzbudzała takie kontrowersje Każdy pukał się w głowę - zawodnik z Chin, nienajmłodszy, do tego po nieudanym pobycie w Tottenhamie za 40 mln euro? Jedyne co za nim przemawiało to występy w reprezentacji Brazylii A teraz nikt sobie nie wyobraża aby się go pozbyć mimo ze ponoć jest nawet jakaś oferta

2

Jeśli ktoś spoza dwójki Messi, Ronaldo to tylko Coutinho albo Mbappe - ale tylko jeśli na tym mundialu dalej będą robić takie rzeczy jak do tej pory

0

Niby racja ale jednak Paulinho ma już swoje lata - więc gdyby ten transfer przeprowadzić tylko po to aby np uzbierać kasę na klasowego młodego pomocnika z najwyższej półki to miałoby to sens bo zwolni się miejsce i pozbędzie zawodnika którego w przyszłości trudno byłoby sprzedać Ale jeśliby mieli go sprzedać a potem szukać na siłę zastępcy na podobnym poziomie piłkarskim i w podobnej cenie to bez jaj - nikogo lepszego nie znajdą

1

Jeden szklanka a drugi nawet nie potrafi sobie wywalczyć miejsca w PSG A poza tym skąd wiesz że Barca nic w tym kierunku nie robi? A nawet jak Barca coś robi to nie sądzę aby w przypadku Thiago ktoś chciał rozmawiać dopóki Hiszpania gra na mundialu i dobry występ zawodnika mógłby podbić cenę czy zarobki piłkarza

0

Taki sam cyrk był z Songiem Dali mu tyle kasy w kontrakcie że potem nie mogli znaleźć nikogo kto by chciał mu płacić podobne kwoty

0

Swoją drogą to Fifa powinna losować 1/8 finału dopiero po fazie grupowej Wiem ze to trudnowykonalne ze względów organizacyjnych ale nie byłoby przynajmniej kombinowania Zespoły z drugich miejsc trafiałyby do jednego koszyka a te z pierwszych do drugiego i byłoby sprawiedliwie

0

Nie przesadzaj że o to walczyli bo nie odstawiali takich jaj jak Japończycy To że Rashford zmarnował setkę na pewno nie było ustawione A to ze grali rezerwami też nic nie znaczy bo Belgowie grali tak samo A to że dostaną oklep od Kolumbii to akurat święta prawda

1

Gdyby Anglicy I Belgowie byli tak samo wyrachowani jak Japończycy to oglądalibyśmy pojedynek na samobóje

0

A coś w tym złego? Widać jest jakiś dobry powód a nawet powiedziałbym miliony powodów

0

Ale o co ci chodzi? My się nie cieszymy z porażki Niemców tylko z awansu Szwecji i Meksyku Za to warto wypić

0

Nie wierz we wszystko co pisze prasa Ja ufam w to że jakiś plan jednak mają i na dodatek sądzę że mało który klub czy agent zechce teraz negocjować dopóki trwa mundial Bo nic nie ryzykują - albo cena piłkarza dzięki mundialowi wzrośnie albo nie Raczej nie spadnie - no chyba że chodzi o bramkarza - patrz Caballero - tu cena może jednak spaść

0

Francuzi też wcale nie przekonują tym bardziej na tle rywali bo z całym szacunkiem dla Australii i Peru to zespoły z grupy Argentyny wydają się jednak mocniejsze Przed mistrzostwami stawiałem na Francuzów ale jednak teraz zmieniłem zdanie Zobaczymy jak im pójdzie z Argentyną

1

Andre Gomes wg wikipedii nazbierał w minionym sezonie 31 występów w Barcelonie- co prawda miał 0 bramek ale mimo to nikt się o niego nie bije

0

Coś słabo sprawdzony ten Rabiot skoro w PSG nie wywalczył sobie miejsca ale masz rację - lepsze to niż zupełnie niesprawdzony Arthur

0

Aha - a od kiedy to jest jakiś limit na Francuzów?

0

Tak jak wiedzieli z Vermaleanem? Co z tego że należy do czołówki obrońców na świecie skoro nie może grać?

1

Bo Thiago tak jak Milik więcej się leczy niż gra

0

Nie przesadzaj - można sprzedać i zapisać przy okazji jakąś realną cenę ponownego wykupu Plusy takiego rozwiązania są co najmniej 2 - po pierwsze klub który go kupi będzie chętniej na niego stawiał niż w przypadku gracza wypożyczonego a po drugie jeśli nie wypali to nie wraca do nas zawodnik z którym nie będzie co zrobić - niech się martwi klub który go kupił

0

Taaa Jasne - gdyby zaoferowali mu wtedy 20 mln za sezon to na pewno by ich nie zostawił Gdyby to Barca mu zaoferowała wówczas podobne zarobki to byłoby Adios Atletico

2

Czasem nawet takie ogórki skutecznie potrafią zneutralizować nawet największych gwiazdorów A z drugiej strony pełno jest przykładów piłkarzy którzy z powodu słabej repry nigdy nawet nie zagrali na MŚ a też zasługują na miano gwiazd

1

Swoją drogą trochę to śmieszne że o wartości piłkarza może zdecydować tych kilka meczy na mundialu Sezon ligowy trwa 36-38 kolejek, do tego dochodzą puchary krajowe i międzynarodowe a kilka udanych meczy na mundialu może tak drastycznie podwyższyć wartość piłkarza

0

Nie przesadzaj - nawet jakby go dostali za darmo to jego pensja pociągnęłaby ten klub na dno

3

A ty myślisz ze jakiś młody piłkarz chce przyjść do Barcy grzać ławę? Dembele mógł trafić do nas rok wcześniej ale wybrał Borussię - dopiero gdy Neymar odszedł to zdecydował się na transfer Umtiti wypalił bo w obronie mieliśmy braki więc wywalczył sobie miejsce A teraz spójrz na Paco - zapowiadał się na świetnego snajpera ale przyszedł do Barcy i gra tutaj ogony to jak ma się rozwinąć? To samo byłoby z Kluivertem dopóki gra u nas Suarez Co innego pomoc - w tej chwili odszedł Iniesta więc jakiś naprawdę dobry młodzik ma szansę na grę - tak jak Umtiti się przebił w obronie

0

Ale na pewno to był jeden z argumentów W Barcelonie Griezmann byłby tylko jednym z wielu a w Atletico to on jest "Messim z Madrytu"

0

To takie podziękowanie za prezent w postaci Davida Villi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?