Czyli w praktyce wygląda to tak że klub który chce go kupić przelewa kwotę odstępnego na konto piłkarza a piłkarz nie płaci od tego przelewu podatku, tak? To w takim razie po jaką cholerę jest wymóg aby piłkarz sam opłacał te odstępne?
Tak jak Griezmann był ponoć dogadany z nami Wystarczyło zaoferować mu ciut więcej a renoma Barcy zrobiłaby swoje Nie wierzę że de Vrij nie wsiadłby do pociągu który podjeżdża tylko raz w życiu
Niemal tak jak Japonia to Hiszpania grała wczoraj cały mecz z tym że na połowie przeciwnika ale mimo wszystko gdyby nie Iniesta to wcale nie zbliżali się do pola karnego Rosji
Ja bym jeszcze nie przekreślał tak od razu ani Meksyku ani tym bardziej Japonii Belgowie tak naprawdę trafili na bardzo niewygodnego przeciwnika mimo że każdy już zakłada ich bezproblemowy awans
Słaby czy nie słaby - powiedzmy sobie szczerze to kwota transferu wzbudzała takie kontrowersje Każdy pukał się w głowę - zawodnik z Chin, nienajmłodszy, do tego po nieudanym pobycie w Tottenhamie za 40 mln euro? Jedyne co za nim przemawiało to występy w reprezentacji Brazylii A teraz nikt sobie nie wyobraża aby się go pozbyć mimo ze ponoć jest nawet jakaś oferta
Niby racja ale jednak Paulinho ma już swoje lata - więc gdyby ten transfer przeprowadzić tylko po to aby np uzbierać kasę na klasowego młodego pomocnika z najwyższej półki to miałoby to sens bo zwolni się miejsce i pozbędzie zawodnika którego w przyszłości trudno byłoby sprzedać Ale jeśliby mieli go sprzedać a potem szukać na siłę zastępcy na podobnym poziomie piłkarskim i w podobnej cenie to bez jaj - nikogo lepszego nie znajdą
Jeden szklanka a drugi nawet nie potrafi sobie wywalczyć miejsca w PSG A poza tym skąd wiesz że Barca nic w tym kierunku nie robi? A nawet jak Barca coś robi to nie sądzę aby w przypadku Thiago ktoś chciał rozmawiać dopóki Hiszpania gra na mundialu i dobry występ zawodnika mógłby podbić cenę czy zarobki piłkarza
Swoją drogą to Fifa powinna losować 1/8 finału dopiero po fazie grupowej Wiem ze to trudnowykonalne ze względów organizacyjnych ale nie byłoby przynajmniej kombinowania Zespoły z drugich miejsc trafiałyby do jednego koszyka a te z pierwszych do drugiego i byłoby sprawiedliwie
Nie przesadzaj że o to walczyli bo nie odstawiali takich jaj jak Japończycy To że Rashford zmarnował setkę na pewno nie było ustawione A to ze grali rezerwami też nic nie znaczy bo Belgowie grali tak samo A to że dostaną oklep od Kolumbii to akurat święta prawda
Nie wierz we wszystko co pisze prasa Ja ufam w to że jakiś plan jednak mają i na dodatek sądzę że mało który klub czy agent zechce teraz negocjować dopóki trwa mundial Bo nic nie ryzykują - albo cena piłkarza dzięki mundialowi wzrośnie albo nie Raczej nie spadnie - no chyba że chodzi o bramkarza - patrz Caballero - tu cena może jednak spaść
Francuzi też wcale nie przekonują tym bardziej na tle rywali bo z całym szacunkiem dla Australii i Peru to zespoły z grupy Argentyny wydają się jednak mocniejsze Przed mistrzostwami stawiałem na Francuzów ale jednak teraz zmieniłem zdanie Zobaczymy jak im pójdzie z Argentyną
Nie przesadzaj - można sprzedać i zapisać przy okazji jakąś realną cenę ponownego wykupu Plusy takiego rozwiązania są co najmniej 2 - po pierwsze klub który go kupi będzie chętniej na niego stawiał niż w przypadku gracza wypożyczonego a po drugie jeśli nie wypali to nie wraca do nas zawodnik z którym nie będzie co zrobić - niech się martwi klub który go kupił
Taaa Jasne - gdyby zaoferowali mu wtedy 20 mln za sezon to na pewno by ich nie zostawił Gdyby to Barca mu zaoferowała wówczas podobne zarobki to byłoby Adios Atletico
Czasem nawet takie ogórki skutecznie potrafią zneutralizować nawet największych gwiazdorów A z drugiej strony pełno jest przykładów piłkarzy którzy z powodu słabej repry nigdy nawet nie zagrali na MŚ a też zasługują na miano gwiazd
Swoją drogą trochę to śmieszne że o wartości piłkarza może zdecydować tych kilka meczy na mundialu Sezon ligowy trwa 36-38 kolejek, do tego dochodzą puchary krajowe i międzynarodowe a kilka udanych meczy na mundialu może tak drastycznie podwyższyć wartość piłkarza
A ty myślisz ze jakiś młody piłkarz chce przyjść do Barcy grzać ławę? Dembele mógł trafić do nas rok wcześniej ale wybrał Borussię - dopiero gdy Neymar odszedł to zdecydował się na transfer Umtiti wypalił bo w obronie mieliśmy braki więc wywalczył sobie miejsce A teraz spójrz na Paco - zapowiadał się na świetnego snajpera ale przyszedł do Barcy i gra tutaj ogony to jak ma się rozwinąć? To samo byłoby z Kluivertem dopóki gra u nas Suarez Co innego pomoc - w tej chwili odszedł Iniesta więc jakiś naprawdę dobry młodzik ma szansę na grę - tak jak Umtiti się przebił w obronie
0
Czyli w praktyce wygląda to tak że klub który chce go kupić przelewa kwotę odstępnego na konto piłkarza a piłkarz nie płaci od tego przelewu podatku, tak? To w takim razie po jaką cholerę jest wymóg aby piłkarz sam opłacał te odstępne?
0
Tak jak Griezmann był ponoć dogadany z nami Wystarczyło zaoferować mu ciut więcej a renoma Barcy zrobiłaby swoje Nie wierzę że de Vrij nie wsiadłby do pociągu który podjeżdża tylko raz w życiu
1
Uparli się na tego Lengleta a tymczasem taki de Vrij był do wyciągnięcia za darmo...
3
Niemal tak jak Japonia to Hiszpania grała wczoraj cały mecz z tym że na połowie przeciwnika ale mimo wszystko gdyby nie Iniesta to wcale nie zbliżali się do pola karnego Rosji
0
Ja bym jeszcze nie przekreślał tak od razu ani Meksyku ani tym bardziej Japonii Belgowie tak naprawdę trafili na bardzo niewygodnego przeciwnika mimo że każdy już zakłada ich bezproblemowy awans
1
Słaby czy nie słaby - powiedzmy sobie szczerze to kwota transferu wzbudzała takie kontrowersje Każdy pukał się w głowę - zawodnik z Chin, nienajmłodszy, do tego po nieudanym pobycie w Tottenhamie za 40 mln euro? Jedyne co za nim przemawiało to występy w reprezentacji Brazylii A teraz nikt sobie nie wyobraża aby się go pozbyć mimo ze ponoć jest nawet jakaś oferta
2
Jeśli ktoś spoza dwójki Messi, Ronaldo to tylko Coutinho albo Mbappe - ale tylko jeśli na tym mundialu dalej będą robić takie rzeczy jak do tej pory
0
Niby racja ale jednak Paulinho ma już swoje lata - więc gdyby ten transfer przeprowadzić tylko po to aby np uzbierać kasę na klasowego młodego pomocnika z najwyższej półki to miałoby to sens bo zwolni się miejsce i pozbędzie zawodnika którego w przyszłości trudno byłoby sprzedać Ale jeśliby mieli go sprzedać a potem szukać na siłę zastępcy na podobnym poziomie piłkarskim i w podobnej cenie to bez jaj - nikogo lepszego nie znajdą
1
Jeden szklanka a drugi nawet nie potrafi sobie wywalczyć miejsca w PSG A poza tym skąd wiesz że Barca nic w tym kierunku nie robi? A nawet jak Barca coś robi to nie sądzę aby w przypadku Thiago ktoś chciał rozmawiać dopóki Hiszpania gra na mundialu i dobry występ zawodnika mógłby podbić cenę czy zarobki piłkarza
0
Taki sam cyrk był z Songiem Dali mu tyle kasy w kontrakcie że potem nie mogli znaleźć nikogo kto by chciał mu płacić podobne kwoty
0
Swoją drogą to Fifa powinna losować 1/8 finału dopiero po fazie grupowej Wiem ze to trudnowykonalne ze względów organizacyjnych ale nie byłoby przynajmniej kombinowania Zespoły z drugich miejsc trafiałyby do jednego koszyka a te z pierwszych do drugiego i byłoby sprawiedliwie
0
Nie przesadzaj że o to walczyli bo nie odstawiali takich jaj jak Japończycy To że Rashford zmarnował setkę na pewno nie było ustawione A to ze grali rezerwami też nic nie znaczy bo Belgowie grali tak samo A to że dostaną oklep od Kolumbii to akurat święta prawda
1
Gdyby Anglicy I Belgowie byli tak samo wyrachowani jak Japończycy to oglądalibyśmy pojedynek na samobóje
0
A coś w tym złego? Widać jest jakiś dobry powód a nawet powiedziałbym miliony powodów
0
Ale o co ci chodzi? My się nie cieszymy z porażki Niemców tylko z awansu Szwecji i Meksyku Za to warto wypić
0
Nie wierz we wszystko co pisze prasa Ja ufam w to że jakiś plan jednak mają i na dodatek sądzę że mało który klub czy agent zechce teraz negocjować dopóki trwa mundial Bo nic nie ryzykują - albo cena piłkarza dzięki mundialowi wzrośnie albo nie Raczej nie spadnie - no chyba że chodzi o bramkarza - patrz Caballero - tu cena może jednak spaść
0
Francuzi też wcale nie przekonują tym bardziej na tle rywali bo z całym szacunkiem dla Australii i Peru to zespoły z grupy Argentyny wydają się jednak mocniejsze Przed mistrzostwami stawiałem na Francuzów ale jednak teraz zmieniłem zdanie Zobaczymy jak im pójdzie z Argentyną
1
Andre Gomes wg wikipedii nazbierał w minionym sezonie 31 występów w Barcelonie- co prawda miał 0 bramek ale mimo to nikt się o niego nie bije
0
Coś słabo sprawdzony ten Rabiot skoro w PSG nie wywalczył sobie miejsca ale masz rację - lepsze to niż zupełnie niesprawdzony Arthur
0
Aha - a od kiedy to jest jakiś limit na Francuzów?
0
Tak jak wiedzieli z Vermaleanem? Co z tego że należy do czołówki obrońców na świecie skoro nie może grać?
1
Bo Thiago tak jak Milik więcej się leczy niż gra
0
Nie przesadzaj - można sprzedać i zapisać przy okazji jakąś realną cenę ponownego wykupu Plusy takiego rozwiązania są co najmniej 2 - po pierwsze klub który go kupi będzie chętniej na niego stawiał niż w przypadku gracza wypożyczonego a po drugie jeśli nie wypali to nie wraca do nas zawodnik z którym nie będzie co zrobić - niech się martwi klub który go kupił
0
Taaa Jasne - gdyby zaoferowali mu wtedy 20 mln za sezon to na pewno by ich nie zostawił Gdyby to Barca mu zaoferowała wówczas podobne zarobki to byłoby Adios Atletico
2
Czasem nawet takie ogórki skutecznie potrafią zneutralizować nawet największych gwiazdorów A z drugiej strony pełno jest przykładów piłkarzy którzy z powodu słabej repry nigdy nawet nie zagrali na MŚ a też zasługują na miano gwiazd
1
Swoją drogą trochę to śmieszne że o wartości piłkarza może zdecydować tych kilka meczy na mundialu Sezon ligowy trwa 36-38 kolejek, do tego dochodzą puchary krajowe i międzynarodowe a kilka udanych meczy na mundialu może tak drastycznie podwyższyć wartość piłkarza
0
Nie przesadzaj - nawet jakby go dostali za darmo to jego pensja pociągnęłaby ten klub na dno
3
A ty myślisz ze jakiś młody piłkarz chce przyjść do Barcy grzać ławę? Dembele mógł trafić do nas rok wcześniej ale wybrał Borussię - dopiero gdy Neymar odszedł to zdecydował się na transfer Umtiti wypalił bo w obronie mieliśmy braki więc wywalczył sobie miejsce A teraz spójrz na Paco - zapowiadał się na świetnego snajpera ale przyszedł do Barcy i gra tutaj ogony to jak ma się rozwinąć? To samo byłoby z Kluivertem dopóki gra u nas Suarez Co innego pomoc - w tej chwili odszedł Iniesta więc jakiś naprawdę dobry młodzik ma szansę na grę - tak jak Umtiti się przebił w obronie
0
Ale na pewno to był jeden z argumentów W Barcelonie Griezmann byłby tylko jednym z wielu a w Atletico to on jest "Messim z Madrytu"
0
To takie podziękowanie za prezent w postaci Davida Villi