O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 50
  • Liczba komentarzy 27
  • Polecenia 41

Komentarze

8

Niech go na mecze nawet nie powołuje trener to i inni się nauczą! Chce odejść i dostawać pensję? Niech zostanie i minuty przez rok nie zagra. Drugi taki się nie znajdzie.

0

@Pustelnik wystarczy dać kontrakt na 5 mln a np. 10 mln zmiennych. Grasz to dostajesz. Siedzisz zarabiasz 1/3

1

@kamapl85 najlepsze że Pique to może co najwyżej w Chinach gdzieś grać a Barca udaje że nie potrzebuje obrońcy i szukają tylko napastników

0

@martin3131 Lukaku nic mu nie zabiera. Jest zwyczajnie lepszy I tyle

0

@Joshi dokładnie. Koleś nic nie gra i jest dużo wart. Kpina jakaś

Zobacz wszystkie

12

Najlepsze jest to, że najlepszy sezon Lautaro jest znacznie gorszy niż najgorszy sezon Suareza, ale wszyscy chcą wydać tyle kasy bo gościu jest młody. Jest młody i cienki. Tyle że ma potencjał, ale takich piłkarzy jest wielu.

8

Niech go na mecze nawet nie powołuje trener to i inni się nauczą! Chce odejść i dostawać pensję? Niech zostanie i minuty przez rok nie zagra. Drugi taki się nie znajdzie.

3

@zbyglu no to jest logiczne chyba. Jak Vidal za darmo to przecież bardzo dobry zawodnik jak za free. Lautaro za 120 to bardzo dużo i on jest cienki jak na tyle kasy. W rzeczywistości w tej chwili nie jest wart więcej niż 40 mln, a jakim zawodnikiem będzie za 3 lata to nikt nie wie.

2

@zibiku no trudno to zrozumieć. Werner kosztował nieco ponad 50 mln, a jest znacznie lepszy niż jakiś lautaro, który ma kosztować ok120 mln. A poza tym u nas nie potrzeba nowej 9 bo griezmann doskonale tam by się odnalazł. Wystarczy zarobić na Leo i kilku zawodnikach po 30 i zainwestować w obronę. Napastnicy sprzedają bilety a obrońcy wygrywają trofea, a my nic nie wygraliśmy...

2

@pax wymień chociaż dwóch lepszych prawych obrońców...