lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niezawodny Valverde. Ehh City,City
0
A juz myślałem, ze przegramy. Uff dobrze, ze Yamal strzelił. Jest jeszcze szansa na awans
4
Całkowicie zasłużone zwycięstwo Newcastle
10
Chociaż dobrze, ze nie przegrywamy
3
Najważniejsze, że są 3 pkt. Mam nadzieję, ze we wtorek druzyna bedzie nieco "świeższa". Zapewne z druzyna angielska bedzie dynamiczny mecz.
3
Voilà! Lamine Yamal! Cóż za cudowny strzal
3
Cała nadzieja w Ferminie, Raphinhy i Robercie
0
Panie Flick, proszę niech wejdzie Raphinha "Brasil"
0
Czyli oby nie stracić gola, dwoch do przerwy i będzie git. Pewnie w okolicach 55-60 min wejdzie trio Pedri, Raphinha,Fermin
1
No nic, to moze Man City ich wyjaśni w CL
1
Juz bylo dobrze, kur......
3
Zawalili pierwszy mecz i tyle. Ale dzisiejsza postawa na boisku napawa optymizmem na kolejne mecze w LaLiga i również w Champions League.
1
Zaraz wszyscy skończą z urazami a i tak nie awansujemy
0
Co ta Jaga robi.....
1
Chciałbym aby Pedri poprowadził reprezentacje Hiszpanii do zdobycia Mistrzostwa Świata
1
Asystenci sędziego chyba wczorajsi ;)
0
Brawo Robercik, ładna akcja byla
0
Czemu nie uznał!!!???,,
1
Pedri cóż za genialne zagranie
2
Czyli Levante dzisiaj "zapłaci rachunek" ?Vamos Barca
1
@Aragorn33 chlop byl w szoku
2
@Matheu12 a w jakim mieście siedzisz teraz chłopie?
0
Jutro Barcelona wygra i wróci na fotel lidera, prawda?
3
Wielkie brawa dla Kacpra i Pawła. Znow medal
10
Jest Raphinha to chyba powinno byc zwyciestwo
0
Zielinski znów z bramka, POLSKA GUROM ;)
1
No niech sedzia da 3 karnego dla Viniciusa aby ustrzelil hattricka a potem gdy wejdzie Kylian Penalty to dla niego też karnego
1
Kacper Tomasiak pokazał klasę. Niesamowite co on zrobił, dwa medale olimpijskie. Cóż za historia
5
Wow, ale zawodnik z Kazachstanu ładnie skoczył w drugiej serii
4
Kamilu dzięki za 3 Złota Olimpijskie. Jesteś legenda