0

Bardzo dobry skok Kacpra

0

Niestety, Niestety 4 miejsce

0

Alez Atletico nas nokautuje. Az zal na to patrzeć. Oby nie skończyło sie historycznym blamazem

0

Ciekawe czy Tusk śpiewa teraz

1

Brawo Kacper, cos wspanialego

0

Aj NIESTETY za krotko

0

Czy Raphael Dias Belloli wroci na mecz z Atletico?

2

Lamine znów poczarowal

0

Kylian by dostał karnego

0

Tak jest! Stary Lewandowski z golem

1

Panie Żulu proszę sie ogarnąć jak najszybciej

0

Vamos Barca! Oby była spokojna wygrana

3

Andrea Bocelli TOP

1

@Laminedependencia niezły drybler

2

Maldini nas uratował

0

Rekin juz zaczyna..

0

Marcus, co ty robisz?

1

@Stinger_ a to ci niespodzianka

0

Byly kontrowersje z rzutem karnym dla Madrytu?

0

Ależ to zmarnował gość z Rayo

0

Jaki Rashford, Orłowski juz gada glupoty

1

No nareszcie, chyba juz bedzie spokoj do końca meczu

0

Panowie przecież to sa jakieś jaja, ile jeszcze zmarnują sytuacji. Oby nie skończyło sie to remisem

0

A Yamal sie uwzial i nie bedzie strzelał tylko podawal

0

Niech wpuści Lewandowskiego bo Ferran Co jest juz nic nie strzeli

0

No nie wierzę, przecież to jest wręcz niemożliwe jak można tyle sytuacji zmarnowac

0

Kuwra, co jest grane! Marnują na potęgę

0

Ulala alez to pięknie zmarnował Fermin

1

Ja pieprze, co za emocje. Trubin co odwalił, piękne. Barca w TOP 8. Fantastyczne emocje podczas dzisiejszego wieczoru

1

Rashford, cóż za uderzenie z wolnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?