2

Brasil! Raphinha!Raphael Dias

0

Dawać teraz bramki ile wejdzie! Vamos

6

Do jasnej cholery, oby ich Flick ostro zyebal w przerwie. Jak Kopenhagi nie możemy pokonać to do widzenia z rozgrywkami Ligi Mistrzow

1

Sedzia uj, masakra

1

Jeszcze Kotarski mecz zycia

5

W następnym meczu niech Kounde zalozy klosz na głowę

0

Oby dzisiaj byla spokojna wygrana

16

Mam nadzieję, ze Olmo wytrzyma bez kontuzji aż do powrotu Pedriego

4

@July_6_BcN narty Domena Prevca prawie skoczyły porównywalnie do Olka

0

Cóż za strzal Cunhy, ciekawe czy to Junajted dowiezie

3

No, no Lamine cos nie cos potrafi

0

Ależ to uderzył Olminho

0

3-4 tygodnie, miesiąc przerwy? Jprdl

0

My ten mecz wygramy, prawda?

0

Kuwra mac! Brak słów za grę przy stałych fragmentach gry

0

No, no ładnie Ferminek to uderzyl

0

No wreszcie w morde jeża

0

Wielki kapitan zayebal przy bramce..

3

@blakkudium najważniejsze, ze dzisiaj moze grac prawdziwy lider tej drużyny Raphinha

0

City rozyebane. Co to sie stanęło ;)

0

No kuwra klasyka westernu

1

Piekna symfonia na Bernabeu

3

Joan Garcia to jest najlepsze co nas ostatnio spotkało. Fantastyczny golkiper

0

No wreszcie! Rekinaldo

1

Czyli musi wejść na drugą połowę prawdziwy lider tej drużyny, dla mnie osobiście kapitan nr 1 RAPHINHA

3

Wkuwria mnie Yamal

1

@fejkenq jest w pytę ;)

0

1

Jaka szkoda, ze Xabi przestał byc trenerem Realu..

0

@noface hasztag Xabi zostań czy jakoś tak ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?