5

@Barwindg taa, czasy wielkiego Evertonu to było cos :)

2

@macio_944 powiem więcej, pewnie posędziuje final w nagrodę

0

Swoją drogą to boisko słabo wyglada

0

Kłopoty, kłopoty Brazylii

1

To moze Saibari do Barcy

0

Maroko! Cóż za kontra

0

Brazylia w szoku

1

Czyli zaczynamy ten mundial, nareszcie jakies dwa poważne zespoly

2

Co ta Szwajcaria, nie wygrala tego meczu. Słabo, ciekawe czy Raphinha i spółka cos pokaza w meczu z Maroko

1

Moze Dzeko dostanie szanse ze Szwajcaria...

3

Jeszcze to Kanada wygra

1

Dajcie znać jak stary Edin Dzeko wejdzie na plac gry to wtedy zacznę ogldac ten mecz ;)

0

Oj Bafana, Bafana nieładnie, drugie czerwo

0

O to sie nawygrywa trofeow jak nigdy

14

Drodzy państwo, za tydzień o tej porze bedzie meczycho Haiti vs Szkocja

1

Vamos Maja! Jesteś najlepsza! Po wygraną

1

@Romario87 a co na to dyktator?

15

Stało sie, 3 kluby z Krakowa w ekstraklasie. No ciekawy to bedzie sezon

0

Wlasnie wróciłem z wycieczki rowerowej i patrzę przegrywamy 0:2. Czy ktoś to ogladal? A jak zagrał potężny Kapustka?

12

Pan trener Enrique 3 uszaty puchar

3

Ciekawe co teraz robi i myśli sobie niejaki Kylian

1

@Drozdu7 dla mnie nie

0

To co, Raya czy rusek z Psg bohaterem serii rzutów karnych?

7

Taki placek jak Gyokeores wywalił reprezentacje Polski z Mundialu..

3

Oby niejaki Gordon sprawdzil sie w tym klubie

9

Czyli to jest ten dzien..Ostatni wystep Roberta Lewandowskiego w barwach FCB. Wystep okraszony golem,ostatnim.. Dzięki RL9 za wszystkie emocje, bramki. Piękna to byla historia

1

Nie ma gola dla Osasuna

1

@Comentateiro i kogo teraz bedzie napier....znaczy bil po strzelonych golach ;)

1

Tak jest! Mamy to! Robercik z pożegnalnym golem :) no chyba,ze jeszcze cos ukłuje

2

Dawaj Robercik pożegnalnego gola! Vamos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?