lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Barwindg taa, czasy wielkiego Evertonu to było cos :)
2
@macio_944 powiem więcej, pewnie posędziuje final w nagrodę
0
Swoją drogą to boisko słabo wyglada
0
Kłopoty, kłopoty Brazylii
1
To moze Saibari do Barcy
0
Maroko! Cóż za kontra
0
Brazylia w szoku
1
Czyli zaczynamy ten mundial, nareszcie jakies dwa poważne zespoly
2
Co ta Szwajcaria, nie wygrala tego meczu. Słabo, ciekawe czy Raphinha i spółka cos pokaza w meczu z Maroko
1
Moze Dzeko dostanie szanse ze Szwajcaria...
3
Jeszcze to Kanada wygra
1
Dajcie znać jak stary Edin Dzeko wejdzie na plac gry to wtedy zacznę ogldac ten mecz ;)
0
Oj Bafana, Bafana nieładnie, drugie czerwo
0
O to sie nawygrywa trofeow jak nigdy
14
Drodzy państwo, za tydzień o tej porze bedzie meczycho Haiti vs Szkocja
1
Vamos Maja! Jesteś najlepsza! Po wygraną
1
@Romario87 a co na to dyktator?
15
Stało sie, 3 kluby z Krakowa w ekstraklasie. No ciekawy to bedzie sezon
0
Wlasnie wróciłem z wycieczki rowerowej i patrzę przegrywamy 0:2. Czy ktoś to ogladal? A jak zagrał potężny Kapustka?
12
Pan trener Enrique 3 uszaty puchar
3
Ciekawe co teraz robi i myśli sobie niejaki Kylian
1
@Drozdu7 dla mnie nie
0
To co, Raya czy rusek z Psg bohaterem serii rzutów karnych?
7
Taki placek jak Gyokeores wywalił reprezentacje Polski z Mundialu..
3
Oby niejaki Gordon sprawdzil sie w tym klubie
9
Czyli to jest ten dzien..Ostatni wystep Roberta Lewandowskiego w barwach FCB. Wystep okraszony golem,ostatnim.. Dzięki RL9 za wszystkie emocje, bramki. Piękna to byla historia
1
Nie ma gola dla Osasuna
1
@Comentateiro i kogo teraz bedzie napier....znaczy bil po strzelonych golach ;)
1
Tak jest! Mamy to! Robercik z pożegnalnym golem :) no chyba,ze jeszcze cos ukłuje
2
Dawaj Robercik pożegnalnego gola! Vamos