2

@TheNekro94 ja za miesiąc 31 ;D Wszystkiego Dobrego:)

4

Aguero w wieku Lewandowskiego jeszcze mlodyy chlop , fenomenalny napastnik nie skreślajmy go za wczasu.

1

Panie komentator ty nie zwalaj na Piatkowskiego, Lewy zwalił.

0

Przydałby się taki drugi Krychowiak w młodszej wersji, pracowity to chłopak.

0

RL9 ma rozmach sku......

0

Chaotycznie strasznie :)

5

@msmsms mimo wszystko Miasto , natomiast kocham jechać sobie do babci i zrobić godzinny spacerek po łąkach , piękna sprawa.

3

Piątek, Lewy , Milik i to mi się podoba Panie Zouza.

0

@Volcano spora kwota jakby nie patrzył.

0

Sam Fati też przecież mógłby to zdementowac prawda?;)

0

Oby się Ansu na presezon wyleczyl, spokojnie przepracować okres przygotowawczy z drużyną i ruszyć z mocnego kopyta w następnym sezonie.

1

@Rewolucja123 powinno przejść w ciągu 2-3 dni , w każdym razie dużo zdrowia dla Ojczulka.

0

A propos meczu z Realem , dawno z nimi nie wygraliśmy i mam nadzieję, że w ładnym stylu uda się zdobyć cenne 3 punkciki.

3

@Katalonik97 jeszcze miesiąc temu na La Rambli jechali po nim strasznie.

3

@masq odmrozileś, głupota to fakt , kolega mój jest sanitariuszem tak wyglądają stopy do amputacji po największym odmrozeniu.

https://zapodaj.net/41327a405cba6.jpg.html

0

@clyde A jak się czujesz ?;)

0

@clyde masz objawy ??

107

Antek Griezmann w tym sezonie łącznie 14 bramek 11 asyst ,kuźwa ładnie jak na defensywnego pomocnika.

13

Dembele robi fajne przestrzenie.. dla mnie na duży +

0

@Coutinho007 niby jeszcze młody, potencjał ogromny Ale mamy jeszcze Emersona:)

5

Dembele jeszcze ukłuje brameczke wierzę:)

0

@Dani13 dla sociedad??

0

Oo Dembele z Isakiem kilka słów zamienili ciekawe po jakiemu mu tam Dembele nawijał:)

0

@tristan87 Arnau Tenas to też mega bramkarz.

0

Co za porażka ostatnia walka.

0

Kuzwa na co ja 40 zł wydałem o ile pierwsza walka dwóch malolatów całkiem ciekawa to poziom drugiej walki to już porażka.

1

@GuerillaAthletic nie no to raczej nie czas na takie porównanie.

6

@FC1899Barca było 100000 razy Wystarczy cofnąć czasem.

1

Gala zdecydowanie powinna być darmowa nie widzę tu praktycznie ani jednego super fightu.

0

Nikola Milanovic przecież on nie ma żadnych szans , dali mu Judoke co nie ma nic wspólnego z MMA.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?