kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@TheNekro94 ja za miesiąc 31 ;D Wszystkiego Dobrego:)
4
Aguero w wieku Lewandowskiego jeszcze mlodyy chlop , fenomenalny napastnik nie skreślajmy go za wczasu.
1
Panie komentator ty nie zwalaj na Piatkowskiego, Lewy zwalił.
0
Przydałby się taki drugi Krychowiak w młodszej wersji, pracowity to chłopak.
0
RL9 ma rozmach sku......
0
Chaotycznie strasznie :)
5
@msmsms mimo wszystko Miasto , natomiast kocham jechać sobie do babci i zrobić godzinny spacerek po łąkach , piękna sprawa.
3
Piątek, Lewy , Milik i to mi się podoba Panie Zouza.
0
@Volcano spora kwota jakby nie patrzył.
0
Sam Fati też przecież mógłby to zdementowac prawda?;)
0
Oby się Ansu na presezon wyleczyl, spokojnie przepracować okres przygotowawczy z drużyną i ruszyć z mocnego kopyta w następnym sezonie.
1
@Rewolucja123 powinno przejść w ciągu 2-3 dni , w każdym razie dużo zdrowia dla Ojczulka.
0
A propos meczu z Realem , dawno z nimi nie wygraliśmy i mam nadzieję, że w ładnym stylu uda się zdobyć cenne 3 punkciki.
3
@Katalonik97 jeszcze miesiąc temu na La Rambli jechali po nim strasznie.
3
@masq odmrozileś, głupota to fakt , kolega mój jest sanitariuszem tak wyglądają stopy do amputacji po największym odmrozeniu.
https://zapodaj.net/41327a405cba6.jpg.html
0
@clyde A jak się czujesz ?;)
0
@clyde masz objawy ??
107
Antek Griezmann w tym sezonie łącznie 14 bramek 11 asyst ,kuźwa ładnie jak na defensywnego pomocnika.
13
Dembele robi fajne przestrzenie.. dla mnie na duży +
0
@Coutinho007 niby jeszcze młody, potencjał ogromny Ale mamy jeszcze Emersona:)
5
Dembele jeszcze ukłuje brameczke wierzę:)
0
@Dani13 dla sociedad??
0
Oo Dembele z Isakiem kilka słów zamienili ciekawe po jakiemu mu tam Dembele nawijał:)
0
@tristan87 Arnau Tenas to też mega bramkarz.
0
Co za porażka ostatnia walka.
0
Kuzwa na co ja 40 zł wydałem o ile pierwsza walka dwóch malolatów całkiem ciekawa to poziom drugiej walki to już porażka.
1
@GuerillaAthletic nie no to raczej nie czas na takie porównanie.
6
@FC1899Barca było 100000 razy Wystarczy cofnąć czasem.
1
Gala zdecydowanie powinna być darmowa nie widzę tu praktycznie ani jednego super fightu.
0
Nikola Milanovic przecież on nie ma żadnych szans , dali mu Judoke co nie ma nic wspólnego z MMA.