kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z trudniejszych meczy zostaje nam jeszcze Betis , Celta, Villareal.
1
Walka o top 4 będzie do ostatniego meczu. Nie wygląda to dobrze spadek formy jest straszny.
0
No chłopy chociaż punkt.
1
Rudiger w Realu ?;)
3
Raczej fejk
1
Betis przegrał pięknie:)
0
Mamy zaległy mecz to nam trochę sabake ratuje.
2
A tu jeszcze mistrza chcieli hehehehehe , mówiłem ze jak cudem te top4 Xavi ugra to będzie miód malina.
0
No i jest panika hehehe nowe nie znałem , dawno tego nie było.
0
Chyba im tęskno do tej ligi Europy.
0
Dobrze że mamy jeszcze ten zaległy meczyk z Rayo. Jak wygramy to 3 punkty zapasu mamy.
1
No wstyd co tu dużo gadać.
7
No będzie walka do samego końca o te pierniczone top4.
1
Remis jest obowiązkowy.
5
Jak to jest że Dembele się nie łamie to jest magia :)
1
Ale Depay jest mierny.
0
Lekarze chyba mają większą wiedzę niż Ansu Fati. Przezwyciężenie strachu czy kariera ?
5
Ile cierpienia ta bestia Putin zadaje niewinnym ludziom nie mogę patrzeć jak cierpią dzieci.
1
Na tym etapie sezonu fizycznie już leżymy i każdy kolejny mecz będzie dla nas drogą przez cierpienie , trzeba będzie walczyć do samego końca o te top4 a sztab od przygotowania fizycznego będzie miał bardzo dużo do roboty. Walczymy do końca, mamy jeszcze zaległy mecz , podstawa to koncentracja przez cały mecz.
0
@AmigoBlancos szczęście sprzyja lepszym tak mówią.
0
@KapiFCB wiem wiem czytałem, sam wrzucałem o tym info. Myślę że nawet jak nie weźmie go Atletico to się zgłosi jakieś PSG ,włoski czy Angielski klub.
0
Griezmann przy Xavim ciekawe jakby to trybiło:)
0
Naprawdę ktoś wierzył że zdobędziemy jeszcze mistrza ? Walczmy sztywno o top4 do końca z pełną koncentracją bo pod względem fizycznosci aktualnie leżymy.
0
A to nygus
4
@Mixtape Niemcaki skąpi są także oni mu raczej więcej nie zapłacą.
1
Odwet ;)
3
| Wykup Antoine'a Griezmanna nie jest obowiązkowy, nawet jeśli Francuz zagra co najmniej 50% meczów w barwach Atlético Madryt.
[Matteo Moretto]
1
I takie to Święta gorączka, katarek, gardełko, ciężka głowa pozostaje leżeć i oglądać tv.
0
Coś mnie ten Polsat Box dyma i to dobrze mam Internet domowy u nich z limitem 120 giga i po dwóch tygodniach już wszystko znika. Dużo nie korzystam tylko z podstawowych źródel informacji itd. Wszedłem w szczegóły transferu i są dni w których wykorzystane jest np 20 giga o godzinie 14 gdzie jestem w pracy. Hasło na Wifi założone o co kaman w mordę jeza.
18
Marzy mi się Ansu Fati z końskim zdrowiem Inakiego Williamsa i Griezmanna :)