1

To co zgasło niech szybko wróci jak Fenix z popiołów mamy jeszcze ważne mecze z Sociedad, Betisem , Celtą czy Villarealem wszystkie siły na top4.

0

Kilkanaście meczy bez porażki kiedyś musiało się to stać.

1

Joan Laporta o sprowadzeniu piłkarskiej gwiazdy tego lata: ''Mamy już supergwiazdę. Jest nim Ansu Fati. Czekamy aż wróci''

Zgadzam się Janeczku tylko jedno martwi i to bardzo , czemu nie posłuchał się lekarzy i nie podał się kolejnej operacji ? Ryzyko nawrotu kontuzji jest bardzo duże.

1

@Xwowrak kontrolka od ładowania (czerwony akumulatorek) by się zapalił jakbyś nie miał ładowania, wtedy masz jakieś pół godziny jazdy jeszcze i samochód straci moc i zgasnie. Ale najpierw by Cię o tym informował kontrolką.

A paliwo masz ?;d

0

@Toretto no mówię Alemany szybko to wyjaśni:)

1

Rafał Lebiedziński : Newsy o Lewym latem w Barcelonie? Żeby podpisać Roberta Barça musiałaby zaoszczędzić/zarobić 200M€ do koñca czerwca i.e. 30M€ pensji + 20M€ amortyzacji (60M€/3 lata) x 4 = 200M€ (reguła 25% wydatku wzg przychodu przy ich limicie plac). Nie mają dziś kasy na pensję 8M€ net

Nie dajcie się nabrać na newsy Piniego:)

A jakie jest moje zdanie?
Możemy podpisać Roberta wiem bo mi geniusz dyrektorów sportowych w postaci Mateu Alemanego mówił;D

0

Z kim my mamy zaległy mecz ?

0

@Kgorecki2500 co nie zmienia faktu że producent mógł dac trochę więcej mocy potocznie mówiąc " dac czip tuning " temu samolotu od siebie w gratisie:)

44

Otóż to :)


1

Koeman daje 3 punkty :)

1

Zwykła obniżka forma A tu już panika pełną gębą. Remis będzie bardzo dobrym wynikiem.

0

Za dużo tu narzekania jesteśmy nie przegrani od kilkunastu meczow widzicie pozytywy jakieś?;)

2

Nie zawsze będzie pięknie, Vamos Drużyna ! Ogień !

1

@Kgorecki2500 kebab z wieprzowiną zdecydowanie:)

0

Zna ktoś jakiś skuteczny sposób na kreta ?;)

0

Depay Oficjalnie z kontuzja.

17

Co tak długo;)


16

Araujo jest w tej chwili najbliżej przedłużenia kontraktu. Jutro spotkanie z agentem Araujo i kolejne spotkanie z agentem Dembele.

[Matteo Moretto]

0

Coś nie coś potrafim;D

0

Barca wygrywa , Messi strzela.
Ja się cieszę:)

0

Dziwnie spokojny jestem on jutrzejszy wynik :)

1

@MesQueUnClub96 mieszkam między Warszawą a Białymstoku mam 80 do Warszawy i 100 do Białegostoku , nawalilo jakieś 30 cm śniegu:)

13

Piękny news :)


0

@IronSanHybrid A wiadomo co tam się po meczu w szatni dzieje ;D

3

@IronSanHybrid no Shakira raczej zadowolona nie będzie;D

11

Eee tam pitolisz Pikej;)


31

Nico Gonzalez: ''Odrzuciłem oferty od Realu Madryt i City. Chciałbym zostać w Barcelonie przez całe moje życie. To moje marzenie''.

A ja odnoszę wrażenie w tej chwili że Nico odchodzi na 2 plan ciekawe jakie plany z nim związane ma klub i sam Xavi.

0

Wszak stwierdzam iż przedłużenie umowy z Aruajo i Gavim trwa już zdecydowanie za długo.

14

Sam już człowiek nie wiem co myśleć o Dembele ale wciąż mam do niego słabość.




0

Christensen , Rudiger, Azpili?

Na całą obronę Chelsea się Alemany zarzuca.

Aruajo Out?



Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?