kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To co zgasło niech szybko wróci jak Fenix z popiołów mamy jeszcze ważne mecze z Sociedad, Betisem , Celtą czy Villarealem wszystkie siły na top4.
0
Kilkanaście meczy bez porażki kiedyś musiało się to stać.
1
Joan Laporta o sprowadzeniu piłkarskiej gwiazdy tego lata: ''Mamy już supergwiazdę. Jest nim Ansu Fati. Czekamy aż wróci''
Zgadzam się Janeczku tylko jedno martwi i to bardzo , czemu nie posłuchał się lekarzy i nie podał się kolejnej operacji ? Ryzyko nawrotu kontuzji jest bardzo duże.
1
@Xwowrak kontrolka od ładowania (czerwony akumulatorek) by się zapalił jakbyś nie miał ładowania, wtedy masz jakieś pół godziny jazdy jeszcze i samochód straci moc i zgasnie. Ale najpierw by Cię o tym informował kontrolką.
A paliwo masz ?;d
0
@Toretto no mówię Alemany szybko to wyjaśni:)
1
Rafał Lebiedziński : Newsy o Lewym latem w Barcelonie? Żeby podpisać Roberta Barça musiałaby zaoszczędzić/zarobić 200M€ do koñca czerwca i.e. 30M€ pensji + 20M€ amortyzacji (60M€/3 lata) x 4 = 200M€ (reguła 25% wydatku wzg przychodu przy ich limicie plac). Nie mają dziś kasy na pensję 8M€ net
Nie dajcie się nabrać na newsy Piniego:)
A jakie jest moje zdanie?
Możemy podpisać Roberta wiem bo mi geniusz dyrektorów sportowych w postaci Mateu Alemanego mówił;D
0
Z kim my mamy zaległy mecz ?
0
@Kgorecki2500 co nie zmienia faktu że producent mógł dac trochę więcej mocy potocznie mówiąc " dac czip tuning " temu samolotu od siebie w gratisie:)
44
Otóż to :)
1
Koeman daje 3 punkty :)
1
Zwykła obniżka forma A tu już panika pełną gębą. Remis będzie bardzo dobrym wynikiem.
0
Za dużo tu narzekania jesteśmy nie przegrani od kilkunastu meczow widzicie pozytywy jakieś?;)
2
Nie zawsze będzie pięknie, Vamos Drużyna ! Ogień !
1
@Kgorecki2500 kebab z wieprzowiną zdecydowanie:)
0
Zna ktoś jakiś skuteczny sposób na kreta ?;)
0
Depay Oficjalnie z kontuzja.
17
Co tak długo;)
16
Araujo jest w tej chwili najbliżej przedłużenia kontraktu. Jutro spotkanie z agentem Araujo i kolejne spotkanie z agentem Dembele.
[Matteo Moretto]
0
Coś nie coś potrafim;D
0
Barca wygrywa , Messi strzela.
Ja się cieszę:)
0
Dziwnie spokojny jestem on jutrzejszy wynik :)
1
@MesQueUnClub96 mieszkam między Warszawą a Białymstoku mam 80 do Warszawy i 100 do Białegostoku , nawalilo jakieś 30 cm śniegu:)
13
Piękny news :)
0
@IronSanHybrid A wiadomo co tam się po meczu w szatni dzieje ;D
3
@IronSanHybrid no Shakira raczej zadowolona nie będzie;D
11
Eee tam pitolisz Pikej;)
31
Nico Gonzalez: ''Odrzuciłem oferty od Realu Madryt i City. Chciałbym zostać w Barcelonie przez całe moje życie. To moje marzenie''.
A ja odnoszę wrażenie w tej chwili że Nico odchodzi na 2 plan ciekawe jakie plany z nim związane ma klub i sam Xavi.
0
Wszak stwierdzam iż przedłużenie umowy z Aruajo i Gavim trwa już zdecydowanie za długo.
14
Sam już człowiek nie wiem co myśleć o Dembele ale wciąż mam do niego słabość.
0
Christensen , Rudiger, Azpili?
Na całą obronę Chelsea się Alemany zarzuca.
Aruajo Out?