0

@ObiwanKenobi gość nie gra pół roku.Zalozmy scenriusz wypada Pena w lutym. I na decydujaca faze sezonu ma wskoczyc bramkarz nie grajacy 8 miesiecy i byc w dobrej formie?

1

Nie wiem co ma na celu takie budowanie Peni. Gośc nie zrobi juz wielkiej kariery w Barcelonie a mimo to Flick uparcie stawia na gorszego bramkarza

1

No jak Wojtek nie zagra to Flick naprawde pluje w twarz Wojtkowi

2

Może Pene by ktos kupil

1

ale to jest cyrk to co sie dzieje z tym olmo.

5

Moze rb lipsk zdecyduje sie na podpisanie Olmo. Mysle ze sie tam odnajdzie

0

Oby Wojtek wskoczyl do bramki w nowym roku

0

Oby sie zmienił system gry od nowego roku. Fajnie że ładnie gramy ale co z tego jak nie ma wyników. Czas na cos nowego

1

@Jonyx przynajmniej nie jest smutny i atmosfera jest dobra

2

Ale boli to 3 miejsce biorąc pod uwage tą przewage no ale co zrobić

3

Jeszcze jak człowiek sobie przypomni te leganes tydzień temu...

0

Ogólnie 2 bramka to sytuacja taka jak z bvb. Ci ustawiają sie na spalonego a tu wbiega gość z drugiej lini na pełnej i koniec

0

@pt9 nie no super mecz ? XD Super mecz to zagrał oblak a nie Pena

0

Co Oblak wyciągał to hit

0

City szykuje przebudowe. Może zaproponuja wymiane Hallanda na Ferrana. Bedzie to dla nich fajny impuls. Ferran mowi ze czuje sie dobrze na 9.

1

@Gibbon_FCB Ironizuje wypowiedzi Flicka. Zgadzam sie z tobą i obawiam sie ze w kluczowym momencie sezonu Injaki Penja za duzo nie pomoze

0

Injaki Penja jest w dobrej dyspozycji i ma moje zaufanie

0

Czujecie klimat świąt?

0

Mam nadzieje ze Flick zmieni system z wysoko ustawiona obrona. W meczu Bvb bylo widac ze to coraz gorzej funkcjonuje. Jak cubarsi wybiegl a gosc z drugiej lini wszedl idelnie na pilke. Pora szukac czegos innego

2

@TR3YWAY Inaiki Penja

3

Ale ten lookman chodzi w tej Atalancie

0

Ogląda ktoś w tym sezoenie Atletic. Jak wygląda Nico.Nadal w formie co na euro?

1

@kryhaa Peni mozna zblokowac

1

Ciekawe czemu Flick nie stawia na pablo torre. Zawsze gdy wchodził dawał więcej niz np taki fermin.

16

Oby Pena spoznil sie na trening

0

Być może czas na zmiany z tą wysoka zawieszona linia obrony i czas na inne rozwiazania

2

@Mixtape no kiepsko go prowadzą. 17 lat ma ciągle rośnie a gra taka ilosc spotkan. Mam nadzieje ze kontuzje nie zahamuja kariery

0

Jak mysliscie Wojtek wygryzie Penie w nowym roku?

0

Ale mecz tragedia do oglądania. Te leganes jest takie mierne

0

Coraz wiecej zwolennikow Peni. Ciekawe czy Flick niemca posadzi na ławce dla afmosfery

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?