ketrab321
Dołączył/a: czerwiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda Polaka rodaka że nie gra
0
@Rust_Cohle coś w tym jest
0
Jak uważacie Szczęsny wywalczy sobie miejsce w bramce?
3
Pena gra mecz życia a my i tak nie jesteśmy w stanie dowiezc wyniku.Szkoda
0
ale by siadł taki deulofeu na skrzydle
1
Dziwie sie Flickowi ze w takich meczach nie da szansy sie zaprezentować Szczesnemu ktory zaraz bedzie pol roku bez gry. Wrazie gdyby Pena wypadl to w decydujacej fazie sezonu forma Szczesnego to bedzie wielka niewiadoma
0
Pena jest tak dziurawy. Wszystko co nie leci w niego to bramka
0
Ciężko będzie cały sezon grać na takiej intensywności jak do niedawna. Taki Rafa co mecz wypluwa płuca a zmienników brak.
4
Powinniśmy teraz 31 sierpnia kupic gundogana za 40 baniek
2
Może by Sampera wyciągnac z ekstraklasy. Na 6 idealny Dna Barcy ma. Motor by nam rozłozyl na 20 rat go
2
Ciekawe czy laporta lodówke też ma wzietą na raty
0
Ale on chodził. Szkoda że nie mamy już takiego dryblera
4
Brakuje Roberto
0
Ale maniana z tym Nico.
4
Jak nico nie wyjdzie powinnismy pojsc po Grosika
0
Miejmy nadzieje że ten Olmo nam pozamyka buzie aczkolwiek ja tego nie widze jak on ma grać na skrzydle w 4 3 3
1
Co sądzicie o Chiesie z Juventusu. Na wylocie z Juve. Uwazam ze bylby zdecydownie lepszy transfer niz Olmo
1
XD dembele to jest pomylka w tym klubie
2
Abym sobie lengleta z pique na srodku poogladal
2
Ten Dembele oporocz biegania to nic nie ma XD
0
Trenował ktoś z was sporty walki z aparatem na zębach. Przeszkadza on w zakładaniu szczęki?
0
Jest ktoś tu co mial/ma ataki paniki. Jak sobie poradziliście.
0
Jest ktoś po technikum pracujecie w swoich zawodach.Jestem w 3 klasie i z swojego zawodu totalnie nic nie potrafie
0
Zdawał ktoś prawko na motor? Chodzi mi o slalom wolny na jakim biegu robiliście
0
Zarywa ktoś cbd?Jak wrażenia czy warto odrazu waporyzator kupować?
0
Uwazacie ze otworza szkoly do lutego ?
0
Kupic auto ciezka sprawa.Co byscie polecili do 60 tysiecy dla 4 osobowej rodziny.Interesuje mnie bmw audi mercedes skoda opel
0
Audi a4 b8 3.0tdi 245km. Skrzynia s tronic. Warto nie warto dobre silniki?
0
Jest ktoś kto zna sie na motorach? Planuje zakup duke 125 2018 rok.Cena 12 800 warto?
1
Janisz komentuje mecz Ligi Mistrzów co tu sie dzieje XD