0

Szkoda Polaka rodaka że nie gra

0

@Rust_Cohle coś w tym jest

0

Jak uważacie Szczęsny wywalczy sobie miejsce w bramce?

3

Pena gra mecz życia a my i tak nie jesteśmy w stanie dowiezc wyniku.Szkoda

0

ale by siadł taki deulofeu na skrzydle

1

Dziwie sie Flickowi ze w takich meczach nie da szansy sie zaprezentować Szczesnemu ktory zaraz bedzie pol roku bez gry. Wrazie gdyby Pena wypadl to w decydujacej fazie sezonu forma Szczesnego to bedzie wielka niewiadoma

0

Pena jest tak dziurawy. Wszystko co nie leci w niego to bramka

0

Ciężko będzie cały sezon grać na takiej intensywności jak do niedawna. Taki Rafa co mecz wypluwa płuca a zmienników brak.

4

Powinniśmy teraz 31 sierpnia kupic gundogana za 40 baniek

2

Może by Sampera wyciągnac z ekstraklasy. Na 6 idealny Dna Barcy ma. Motor by nam rozłozyl na 20 rat go

2

Ciekawe czy laporta lodówke też ma wzietą na raty

0

Ale on chodził. Szkoda że nie mamy już takiego dryblera

4

Brakuje Roberto

0

Ale maniana z tym Nico.

4

Jak nico nie wyjdzie powinnismy pojsc po Grosika

0

Miejmy nadzieje że ten Olmo nam pozamyka buzie aczkolwiek ja tego nie widze jak on ma grać na skrzydle w 4 3 3

1

Co sądzicie o Chiesie z Juventusu. Na wylocie z Juve. Uwazam ze bylby zdecydownie lepszy transfer niz Olmo

1

XD dembele to jest pomylka w tym klubie

2

Abym sobie lengleta z pique na srodku poogladal

2

Ten Dembele oporocz biegania to nic nie ma XD

0

Trenował ktoś z was sporty walki z aparatem na zębach. Przeszkadza on w zakładaniu szczęki?

0

Jest ktoś tu co mial/ma ataki paniki. Jak sobie poradziliście.

0

Jest ktoś po technikum pracujecie w swoich zawodach.Jestem w 3 klasie i z swojego zawodu totalnie nic nie potrafie

0

Zdawał ktoś prawko na motor? Chodzi mi o slalom wolny na jakim biegu robiliście

0

Zarywa ktoś cbd?Jak wrażenia czy warto odrazu waporyzator kupować?

0

Uwazacie ze otworza szkoly do lutego ?

0

Kupic auto ciezka sprawa.Co byscie polecili do 60 tysiecy dla 4 osobowej rodziny.Interesuje mnie bmw audi mercedes skoda opel

0

Audi a4 b8 3.0tdi 245km. Skrzynia s tronic. Warto nie warto dobre silniki?

0

Jest ktoś kto zna sie na motorach? Planuje zakup duke 125 2018 rok.Cena 12 800 warto?

1

Janisz komentuje mecz Ligi Mistrzów co tu sie dzieje XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?