1

Chcecie żeby Wojtula został?

0

Koniecznie potrzeba skrzydlowego latem. Yamal ma 17 lat(gosc jeszcze rosnie) a grał kazdy mecz do konca. Mam nadzieje ze nie odbije sie to na zdrowiu

1

Przypomniałem sobie dzis polfinal z 2022 city real . Co tam sie wydarzylo w drugim meczu. Jakby to byla Barca to bym tego nie przezyl XD

1

Najlepszym dowodem, ze Marciniak nie ogarnal byl fakt jak gwizdnal interowi sam na sam XD, nie wiem, mega smutno

0

Swoją drogą,jakim cudem nie bylo faulu na Martinie. Sam sie wyjebal czy jak

0

Jeszcze jak Psg awansuje to człowiek wyłysieje

1

Ale człowiek jest zmielony po tym meczu. Tak blisko,

0

Ale kręca tym Khusanovem XD

3

Dopiero sie cieszyliscie ze wraca araujo bo cubarsi mlody i slaba forma.Teraz Araujo trzeba sprzedac i szklanka.2 tygodnie temu Szczesny sie nie nadawal na barcelone teraz bohater. Piekna spolecznosc XD

0

@barteq juz tak nie wyzywajmy tego xaviego. Co by nie bylo jest legenda a jako trener zdobyl mistrza co pokazuje ten sezon nie jest takie proste

0

Co sądzicie o występie Wojtka z Atalanta. Dla mnie już pewniejszy niz w poprzednich meczach. Oby z meczu na mecz sie rozkręcal

7

Jak można grillowac Wojtule po akurat tym meczu,gdzie obrona nie dojechała

0

Jak oceniaćie po pol roku transfer Olmo. Dla mnie fajnie sie odnalazl tylko te zdrowie,wiedzialem ze jest slabo ale nie sadzilem ze az tak

13

Kurde ale to by była piękną historia dla kibica Barcy jakbysmy wygrali lige mistrzow z dwoma Polakami w skladzie

0

Szczesny odbuduje sie czy nie co mysliscie?

3

Oby Wojtek dostal szanse jeszcze w CL zeby mogl zmazać ten występ z benfica

0

Ta wysoka linia obrony nie działa juz od dawna

1

Ale te nasze obecne rządy są nieudolne XD

0

Slabo z czystymi kontami w tym seoznie

0

Kogo wolicie w bramce teka czy penje

1

Swoja drogą nasz napadzior z Brazyli wybitny nie jest

0

Yamal pedru po co on ich trzyma jeszcze XD

0

Ale ten betis jest mierny co sie z nimi stalo

1

Szkoda jakby to miałbyc koniec histori Wojtka w Barcy

2

dwa dni temu Araujo byl wywozony do Turynu. Teraz blaganie zeby zostal XD

0

@Pedri16Future Wojtek zawieszony

0

Jaki jest cel sprzedazy Araujo.Sprowadzajac starszego i gorszego taha XD

0

Nie oddałbym Araujo. Gosc stoper klasy światowej.

1

3 0 i zamykamy zeby niespodzianek nie było

4

Fajne obrazki dwóch rodaków w Barcelonie. Jak to paradoksalnie wygląda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?