kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Coraz większe kłopoty Barcy, nie jest dobrze po zmianach :/
0
@MichalZZZ Pedridependencia... Kiedyś to było
3
Dawać Tygrysa, niech sobie coś strzeli na koniec sezonu.
1
@MesQueUnClub96 W dodatku Lewy zrobił to tylko raz, co sprawia, że osiągnięcie jest anulowane. Gdyby naprawdę potrafił tak strzelać, to by to powtórzył.
3
A więc jest Pichichi, i to w jakim stylu :O
1
Fermin coś ty wyczarował, piękne to było
0
@Faro Oscara dajcie, chociaż Oscara...
0
@Hindus No właśnie nie XD. Roque - 327 minut, Guler - 264 minut (+45 dzisiaj)
1
@A4ron Nie, źle widzisz, strzelił jedną mniej :) Do tego nie zaliczył żadnej asysty.
0
@Hindus A Roque pół sezonu nawet tu nie było, doszedł w zimowym okienku transferowym. Na jedno wychodzi.
1
Cubarsi stracił trochę z tej swojej fantazji w wyprowadzaniu piłki...
0
Lamine cały czas osamotniony, zupełnie bez wsparcia
0
@tbas No tak właściwie to tylko Gundogan jest tutaj zawodnikiem wysokiej klasy, ale on też nie do końca ma profil ofensywny
0
Za grosz kreatywności w tej naszej linii pomocy... Przydałby się jakiś topowy ofensywny pomocnik
0
@FcPortoFan1999 Dobrze, chociaż jeden z wysokim współczynnikiem
1
Jak już na prawą przełożył to trzeba było kiwać dalej...
0
@Salchent to, żebyś już nie pisał takich rzeczy, bo tylko złe wspomnienia wracają :/
0
@Salchent I co ma na celu to porównanie?
1
@Hindus Przecież Guler ma mniej minut od Roque.
0
@Sewren122 To pomocnik, on ma pomagać, a nie podawać, albo przyjmować piłkę. Uważam, że jest bardzo pomocny.
6
Ależ ciasteczko od Yamala, wykończenie też ładne!!!
1
W tym momencie bez szans.
0
@Iniesta997 nope. Z Głowackim Usyk nie miał problemów. Prędzej Briedis.
0
@RosjaninBut gdzie tam, ludzie patrza na osteteczny wynik, czy było KO lub TKO i tyle, nie obchodzi ich czy byla split decyzja, czy nie. To miałoby znacznie, gdyby Usyk faktycznie zdeklasował Fury'ego, np 118-110 albo coś podobnego ale o deklasacji nie ma tu mowy.
1
@macio_944 ale żeby tak tracić noc na mecz o pietruszkę... Gdyby chociaż grali o wcześniejszych godzinach, a tak to mi tam się nie chce.
2
@Reviven Przez 10 lat byli Kliczkowie, którzy byli skoncentrowani tylko na sporcie i zdominowali ciężką. Nikt nie odmówi im umiejętności - ale też to za ich panowania podupadła waga ciężka. Dopiero gdy skończyła się ich dominacja i wróciły barwne postaci - Joshua, Wilder, Fury, boks w ciężkiej zaczął wracać na właściwe tory.
0
@Gaucho Kliczko wtedy już prawie 40-tkę miał na koncie, wiek go pokonał. Zresztą sama walka też pozostawiała swoje do życzenia.
3
@RosjaninBut przecież to kompletnie bez znaczenia, czy split czy nie
0
@Michallublin Czy by wygrał, to nie wiem, ale na pewno byłby lepszy. A my w Barcelonie wiemy, że to najważniejsze :)
6
Prawda jest taka, że Andrew Golota w formie to by im obu skopał dupska bez żadnych problemów.