0

Przestroga dla teściowych:


3

@konrad1661 i @Bulbazaur17 Mydlenie oczu... właśnie tymi wpisami pokazujecie, jakimi jesteście zwolennikami (bliżej wam) do KO a mnie po prostu wkurza to, co po sobie zostawił PiS i głośno o tym piszę, bo w tych sprawach nie wolno być obojętnym:



2

@koziar Ja nie udostępniam profilu, tylko wpis... tak dla ścisłości:-)

4

@maroon Doskonale to zinterpretowałeś... bo widząc skalę złodziejstwa i nepotyzmu nadal wielu popiera tych złodziei... to kim oni są?
Zobrazuję to w ten sposób:


4

@barcelonaLM Czy się nadaje, czy nie nie, to sprawdzimy za 2 lata, zgoda? Jeśli oczekujesz, że w rok naprawi się 8 lat demolki państwa... to nie mamy o czym rozmawiać:-(

6

@koziar Co Ty z tym popisem... a zapewne myślisz, że jak Konfederacja będzie rządzić, to grill, samochód.... hahaha.
Zacznij tylko sprawdzać o czym oni pieprzą, to szybko zrozumiesz, że to droga do samounicestwienia:-(

3

@barcelonaLM Naprawdę tego Polsce życzysz?

4

@Marian_Pazdzioch Mam jeszcze rodzinę w Polsce, dlatego mnie to interesuje, oraz masz jeszcze i to:


2

@maroon Nie, to jest coś nowego, na niespotykaną dotąd skalę, zwykle liczba ewakuowanych nie przekraczała miliona:-(

12

Jeszcze... albo aż 300 dni i Polska złapie oddech:


"ja pochodzę z krakowskiej inteligencji", hahahaha

0

@maroon Jak wiesz, w Ameryce jest to już stały "repertuar" i mają specjalny plan ewakuacyjny, nic nie pozostawiają przypadkowi... ale z czymś takim jeszcze się nie mierzyli:-(

11

Niewesoło, dzwoniłem do kumpla z Nokomis na Florydzie... nie odbiera:


0

@Lidwinho Naprawdę? Mam Ci to tłumaczyć?

0

@Ojciec5tkidzieci Nie wiem, być może gdy zabraknie Orbanowi kasy unijnej do podziału ze swoim elektoratem, to coś może się zmienić... ale to tylko gdybanie.

0

@mate92 .....................???

2

Przypomnijcie mi, kto najwięcej szczuł na imigrantów przed każdymi wyborami?


2

@FcPortoFan1999 ... ale powinieneś też wiedzieć, że to poparcie pokazują media, które w całości podporządkowane są Orbanowi.

4

@FcPortoFan1999 Kaczorowcy też tak myśleli... aż zdarzył się 15X :-)

21

Po takim przemówieniu:


Orban dostał gratulacje, zgadnijcie od kogo?:

idealnie się wpasowała do koalicji pro-putinowskiej!

2

@marcin62 Mieszkałem w Sarasocie 3 lata, bardzo fajne miejsce do życia... a teraz właśnie tam przewidują kataklizm:-(
Zaraz dzwonię do przyjaciela, który nadal mieszka na Florydzie w Nokomis, co tam się szykuje.

4

@kamyk_23 ... i oto mamy odpowiedź:


:-)))

7

Ooops, coś się panu "Sławku" zapomniało:-)))
https://x.com/gromotapl/status/1843757741632041437

0

@BorzyKrzys Ty, jak i komentujący pod tym wpisem powinniście się cieszyć, że istnieje takie państwo jak Izrael. Gdyby nie oni, to ci kozogrzmocący byliby już w Europie i minki by wam zrzedły.

1

@Encore Gdyby tylko głowa nadążała za talentem:-(

1

@Comentateiro To też nauka dla Xaviego, że najlepszy technicznie zawodnik, gdy nie ma siły i już nie może znaleźć oddechu w płucach... to jego technika i założenia taktyczne idą się ....

0

@Lidwinho Sam sobie odpowiedziałeś, dodam tylko, że miał kopnięcie konia, chyba lepsze od Koemana.

9

Zmarł drugi z boskich Johanów - Johan Neeskens - dzięki nim zacząłem kibicować Bracelonie.


R.I.P.

0

Komentarz usunięty

1

@Ricardinio14 Ja wyszedłem z tego regularnością. Kładź się zawsze o jednej porze spać, mnie pomogło i teraz sobie regularnie sypiam po 7-8 godzin:-)

2

@Ricardinio14 Najlepiej w tej merytoryce wypadł na spotkaniu z Petru, albo kiedy zgłosił 100 ustaw... nie rozśmieszaj mnie:-)
Co do tych marionetek, to Duda pomógł swoimi podpisami rozmontować system prawny w Polsce:-(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?