heniusss
Dołączył/a: sierpień 2011
Mieszkaniec planety Ziemia
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Transu96 Najgorzej, mój ulubiony brazylijczyk
0
@Transu96 To chyba Dinho z Porto Alegre, bo w PSG już z dłuższymi biegał. xD
2
@FcPortoFan1999 Czyli stabilnie, mi się podoba. :D
@Dari0G Właśnie o tym myślę. Endrick zapakuje 2 i będzie powrót Bobbyego
1
@Who_you_mam Ciekawe co u niego, bo różne historie słyszałem. Jedni mówią, że siedzi, a drudzy że sroga odklejka i psychiatryk. Krótko mówiąc to o czym przestrzegał, życie miejskie i narkotyki go pochłonęły.
1
@Fc112 Teraz będą łuki samonaprowadzające i całkowity hit - trebusze
0
To co, dzisiaj Talavera zapłaci rachunek i znów będziemy słyszeć o genialnym Realu?
0
@MichuZ44 Wykradł zwycięstwo w samej końcówce
0
@MaziFCB Te pytania i tak są bez sensu bo jest przedawnienie po 10 latach bodajże i okres do 2012 jak się nie mylę w ogóle nie będzie i tak brany pod uwagę, ale wiadomo madryciok musi dym kręcić. Tym bardziej że podobno faktur poniżej miliona to zarząd nie musi nawet weryfikować. XD
0
@Lanosss Jak wrócę z pracy to mogę znaleźć, jak to mówi jeśli uważasz że fake. Wywiad jest z października 2025, jakby co.
1
@wojopancer Uwaga powtarzam: Puchar Anglii i Tarcza Wspólnoty przez 3 lata w TVP Sport. W każdym sezonie pokażą 79 spotkań pucharu i 1 Tarczy Wspólnoty.
0
@Roobo Gdyby był anglikiem to może nawet do Fifa The Best by go dali
0
De Jong prawie jak Xavi do Messiego w 2009 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@SulimoW styczniu tego roku, 4-0
0
@aspr1me Nooo, szkoda tej kontuzji Luuka
1
@kryhaa https://www.fcbarca.com/131700-robert-lewandowski-nie-trenuje-z-druzyna.html
0
@juarez Dzięki, starałem się
@Dari0G Nie tym razem, bramka której kryje ma niecały metr ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Podobno mecz został przełożony, bo Ter Stegen stoi na bramkach i nikogo nie chce puścić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Filipem Ma czym oddychać. xD Ma nosa do piłki ewidentnie
2
To ja przypomne Crackovie. Na YT można znaleźć stare odcinki z tłumaczeniem na PL. Tak, tak. Panowie hiszpanie wiedzieli już w 2014
1
@Cule1234 Masakra, ten Laporta to nic nie umie załatwić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
To co tracimy bramke po słynnym kolanku?
0
@culinhofzg Czyli to jakiś internetowy konkurs popularności? xD Czy klasycznie kibice, piłkarze, trenerzy i kapitanowie po 25%
1
@Lionel_Messi10
Rozmowa przez szybke:
"que hermoso leon!"
"Jaki ładny Leo"
0
@urbipl Z taką to na pewno ma zniżke na uran
1
@siwykrb wydaje mi się, że nazwa "nakarm psa" jest dość oczywista.
Wiadomo, że chodzi o rozmażanie się Niezdarek dziewic
0
@MessiForeverTheBest 4,5 osoby było - czyli jeden karzeł
1
@Bykunn Z tym się zgodzę, ja jestem zdania że w trakcie poważnych spotkań nie wypada nawet pić kawy, a jedynie wodę.
0
@Bykunn Nie odnoszę się do Prezydenta, a do rego czym są używki. To czy coś jest używka klasyfikuje min psychoaktywnosc, a nie to w jakiej formie się to przyjmuje. Kofeinę też możesz przyjmować w tabletkach, jest też kofeina w proszku. Zażywanie kofeiny w proszku czy w tabletce robi z kogoś bardziej cpuna niż z tego który ja spożywa w formie napoju? Tozsamo - palenie papierosa jest mniej cpaniem niż wzięcie nikotyny w innej formie?
Przypominam, że bycie uzależnionym i cpanie to wykonywanie jakiejś czynności regularnie, więc codzienne picie kawy jak najbardziej wpisuje się w tą definicje. Jak ktoś rano wstaje i nie może bez kawy funkcjonować i musi ją wypić to znaczy, że jest uzależniony.
6
@Pedri16Future @Eklerek To chyba ta maść, która rozgrzewa i ułatwia oddychanie
4
@Bykunn Tak z ciekawości. Jeśli pijesz kawę na spotkaniu firmowym to też jesteś cpunem? Kofeina klasyfikuje się, jako substancja psychoaktywna w grupie stymulantów. Przykładowym stymulantem psychoaktywnym jest też amfetamina. Nikotyna wpisuje się w tą samą grupę, więc mam nadzieję że będziemy konsekwentni i ludzi którzy codziennie piją kawę zaczniemy również nazywać cpunami.