3

@Antimadridista_WR Nie zawodzą, aż się chyba zastanowię w przyszłości nad odpaleniem ich meczu. Zawsze to jakaś cegiełka do oglądalności. :D

25

Tymi miłymi słowami witam dzień i was

Dzień dobry dla wszystkich, z wyjątkiem kibiców Realu Madryt, którzy wydali ponad 100 milionów na wzmocnienia, żeby nie wygrać absolutnie niczego w sezonie. Zostali wyeliminowani na wszystkich frontach. Są okropni.


0

@Kazragore No to fakt, kiedyś sędziowie pozwalali na za dużo z teraźniejszej perspektywy, a w wielu sytuajach puszczali brutalne faule. Wyelimiowanie ewidentnych spalonych to największa zaleta VARu, ale za to mamy dyskusje o za długich paznokciach i przerośniętych barkach. :D

Szczerze to nie wiem w jaki sposób można ukrócić te interpretacje, chyba tylko i wyłącznie przez uproszczenie przepisów. Kwestia tylko jak by to miało być wyegzekwowane, a o to też mam obawy.

1

@Kazragore Z drugiej strony VAR tak rozleniwił sędziów, że "przegapiają" oczywiste sytuacje na boisku i potem wychodzą kwiatki, jak wczorajszy gol Realu po faulu Rudigera, do którego VAR się nie mógł cofnąć bo Bayern odzyskał posiadanie na pikosekunde

1

@Kazragore Szczerze to ja patrząc na niektóre wejścia tutaj podziwiam, że takiemu Messiemu czy Inieście nigdy nie nie połamali w tamtych latach, a przyjmowali po kilka wejść na skończenie kariery.

8

O tej perspektywie obiektywni krzykacze nigdy nie wspominają. :)

1

@Eklerek Wybaczone

3

@Eklerek "I really enjoy their style of play" ja kiedy nie wiedziałem, że moja była ma zaburzenia psychiczne

1

@Eklerek Człowiek z klasą, ale te tyskie to byś zamienił na coś innego

2

@Kgorecki2500 top10 najgorszych take'ów
top1:

4

@Vegeta88 To czasy kiedy ludzie wymieniali ślizgacze w myszce, a nie myszke. Teraz robią to jedynie świry z aim trainerów

7

@Jakchcesz Na tym polega odpowiedzialność

0

@Chimera Jak wypadne za burte to już w pracy się kąpie

4

@Luciano99 Poczekaj aż się dowiesz, że Eric Garcia to Maciej Musiał

3

@Faro cały rok madryciarze umniejszali Yamalowi i wynosili na piedestał Olise, a ten im daje takiego pstryczka, piekne Hahahaha xD

1

@malicinho To chyba był ten z gatunku proroczych

6

@Luciano99 dzisiaj Benillian, bo makaron z kurczakiem mam do pracy, a po pracy na basen ponurkować

0

@Deathwing112 Bo w sumie taka była prawda, po prostu dorósł do tej roli. Porażki go zahartowały i w sumie dobrze, że tak wyszło bo myślę że gdyby został mistrzem świata w 2014 to byśmy tak długo Leo nie oglądali.

3

Zdjęcie madryciarzy idących za sędzia, cos mi przypomina. Tutaj też piłkarze idą za swoim najlepszym zawodnikiem


1

Ceferin pojedzie po premii Vinciciowi. Trzask dup będzie potężny w mediach. :D

0

@FabianekMrozek Zasłużył też Rudiger na wylot z boiska, więc niech się cieszą że nie grali już z 20 minut w 10.

1

Te tłumaczenie komentatora - Vincic nie wiedział, że to druga żółta kartka i że w takim momencie daje XDDD

0

Oho Davies wchodzi, czyli Bayern się poddaje

6

@Krystiansigma2734 Po faulu Rudigera poszła kontra XDD

1

Tak jak mówiłem. Wizyta Ceferina na Bernabeu to była zapowiedź tego, jak będzie wyglądał sezon i jednanie się Pereza z UEFA po fiasku Superligi. xD Kojarzycie żeby Ceferin był na jakimkolwiek naszym meczu? Ostatni raz kojarzę to 10 lat temu, jak przyjechali na obiad jak nam kare mieli wlepić i to nawet nie na mecz. XD

1

@Limaker Dokładnie xDDD no chyba, że na korzyść Realu to wtedy masz nawet zbliżenie na to jak grzywka na wietrze sie zachowuje

0

Jak to nie jest faul Rudigera? XDDD

0

@Dari0G Zdecydowanie nie

0

I co gdzie powtórki tych sytuacji w polu karnym? Nie będzie, bo bramka wpadła? XD

0

@Dari0G Rakija turecka? To bardziej bałkany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?