1 września 2014, 11:38
0
niech tylko Mashe wróci to tego pana i tak czeka ława , bo Mashe jak jest takiej formie jak z Mundialu nikt nie podskoczy .
1 września 2014, 11:35
kupią Hernadeza to chyba jasne , i tak się ich nie boimy
1 września 2014, 11:33
Munir nie umie jeszcze dobrze grać przeciwko 11 obrońcą ale nauczy się , jak ktoś parkuje autobus to trudno strzelić bramkę .
1 września 2014, 11:31
1
pierwszy raz widzę takiego Alvesa od 2 lat z zapałem do gry , co wy co niego macie pretensje ?
1 września 2014, 11:26
Munir Pedro świetni zmiennicy, co ty pieprzysz ? Hernadez jest słaby jak barszcz .
1 września 2014, 11:23
najbardziej mnie cieszy to że Real przegrał
1 września 2014, 11:20
Po co Realowi taki słaby zawodnik jak Hernadez ?
31 sierpnia 2014, 18:58
i zaczyna się spektakl
31 sierpnia 2014, 18:57
mi w tym meczu Bartra zapadł w pamięć jako słabiutki obrońca może przez końcowy wynik . Ale i tak nie mieliśmy szans nadrobić 4 bramek
31 sierpnia 2014, 18:55
jeśli jesteśmy lepsi w tym meczu to nawet murawa nam nie przeszkodzi
31 sierpnia 2014, 18:53
właśnie o to chodzi że jego mecz z Bayernem był najsłabszy i Robben w spół z Ribery kręcili go kiedy tylko się dało .
31 sierpnia 2014, 18:49
to ile ty masz lat ?
31 sierpnia 2014, 18:48
Shakira musi być szybka bo uprawia taniec brzucha
31 sierpnia 2014, 18:45
Mój tata palił fajki grał w piłke a wypalał w jeden dzień 2 paczki . To w piłce nie przeszkadza.
31 sierpnia 2014, 18:22
Lucho chociaż ma jaja dać Xaviego i Neymara na ławke .
31 sierpnia 2014, 18:05
Neymar na pewno wejdzie w 2 połowie i nie płaczcie nie jest jeszcze w formie .
31 sierpnia 2014, 17:37
Ten od gotowania wygląda jak tata Oezila :)
31 sierpnia 2014, 17:32
gooool 1-0 Mroczek Mroczek
31 sierpnia 2014, 17:29
Jasina gra ? no powiem ładnie
31 sierpnia 2014, 17:21
nic nie przebije tego pana :)
31 sierpnia 2014, 17:17
bo znalazł się ten Francuz Michel ten co gotuje
31 sierpnia 2014, 17:15
a gdzie jest Magda Gestler :) ?
31 sierpnia 2014, 16:26
Niech się lepiej zapozna bo z Busim to przesadził że nie zna posiadacza numeru 16 :)
31 sierpnia 2014, 16:24
3
słychać ich było na stadionie Totków, a jak nasi dzisiaj zagrają to pewnie nikt nie będzie śpiewał hymnu Barcelony . Zazdroszczę Liverpoolu kibiców .
31 sierpnia 2014, 16:20
4
Gdybyśmy my mieli takich kibiców jak Liverpool to by było pięknie
31 sierpnia 2014, 16:12
miałby wtedy 41 goli w samej lidze szkoda że Gerrard je strzelał
31 sierpnia 2014, 16:00
co ten Sterling zrobił ja nie mogę przeszedł całą obrone
31 sierpnia 2014, 15:57
o tego Lovrena będą się biły najlepsze kluby
31 sierpnia 2014, 15:51
Baloteli schodzi z boiska
31 sierpnia 2014, 15:50
brawo 0-3 dla The Reds ładny rajd
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
niech tylko Mashe wróci to tego pana i tak czeka ława , bo Mashe jak jest takiej formie jak z Mundialu nikt nie podskoczy .
0
kupią Hernadeza to chyba jasne , i tak się ich nie boimy
0
Munir nie umie jeszcze dobrze grać przeciwko 11 obrońcą ale nauczy się , jak ktoś parkuje autobus to trudno strzelić bramkę .
1
pierwszy raz widzę takiego Alvesa od 2 lat z zapałem do gry , co wy co niego macie pretensje ?
1
Munir Pedro świetni zmiennicy, co ty pieprzysz ? Hernadez jest słaby jak barszcz .
0
najbardziej mnie cieszy to że Real przegrał
0
Po co Realowi taki słaby zawodnik jak Hernadez ?
0
i zaczyna się spektakl
1
mi w tym meczu Bartra zapadł w pamięć jako słabiutki obrońca może przez końcowy wynik . Ale i tak nie mieliśmy szans nadrobić 4 bramek
0
jeśli jesteśmy lepsi w tym meczu to nawet murawa nam nie przeszkodzi
0
właśnie o to chodzi że jego mecz z Bayernem był najsłabszy i Robben w spół z Ribery kręcili go kiedy tylko się dało .
0
to ile ty masz lat ?
0
Shakira musi być szybka bo uprawia taniec brzucha
0
Mój tata palił fajki grał w piłke a wypalał w jeden dzień 2 paczki . To w piłce nie przeszkadza.
0
Lucho chociaż ma jaja dać Xaviego i Neymara na ławke .
0
Neymar na pewno wejdzie w 2 połowie i nie płaczcie nie jest jeszcze w formie .
0
Ten od gotowania wygląda jak tata Oezila :)
0
gooool 1-0 Mroczek Mroczek
0
Jasina gra ? no powiem ładnie
1
nic nie przebije tego pana :)
1
bo znalazł się ten Francuz Michel ten co gotuje
0
a gdzie jest Magda Gestler :) ?
0
Niech się lepiej zapozna bo z Busim to przesadził że nie zna posiadacza numeru 16 :)
3
słychać ich było na stadionie Totków, a jak nasi dzisiaj zagrają to pewnie nikt nie będzie śpiewał hymnu Barcelony . Zazdroszczę Liverpoolu kibiców .
4
Gdybyśmy my mieli takich kibiców jak Liverpool to by było pięknie
0
miałby wtedy 41 goli w samej lidze szkoda że Gerrard je strzelał
0
co ten Sterling zrobił ja nie mogę przeszedł całą obrone
0
o tego Lovrena będą się biły najlepsze kluby
0
Baloteli schodzi z boiska
0
brawo 0-3 dla The Reds ładny rajd